celebryci

 • Kim właściwie jest ta cała Courtney Stodden?!

  Kim właściwie jest ta cała Courtney Stodden?!

  Na pewno jest zjawiskiem, które wzbudza zainteresowanie nie tylko w Stanach Zjednoczonych, w których przyszła na świat i zdobyła sławę. Czym się wsławiła i dokąd zmierza? Poznajcie Courtney!

  Ola Długołęcka
 • Promocja miernoty - o polskich celebrytach

  Promocja miernoty - o polskich celebrytach

  Czy chciałbyś żeby student filozofii - syn dentysty - leczył ci zęby? Albo fryzjerka - córka mechanika - naprawiała samochód? Bo ja nie. I z tego powodu oburza mnie wciskanie do mediów ludzi bez doświadczenia.

  Natalia
 • Dobija mnie promowanie się idiotek: o wywiadzie z Iloną Felicjańską
 • Grycanki i Louis Vuitton - czy ciastkarki powinny reklamować markę z takimi tradycjami?

  Grycanki i Louis Vuitton - czy ciastkarki powinny reklamować markę z takimi tradycjami?

  Przeczytałam dziś, że panie Marta i Wiktoria Grycan zostały ambasadorkami Louis Vuitton w Polsce. Przeczytałam to na portalu plotkarskim więc może się okazać, że to nie jest prawda, a panie po prostu zrobiły sobie sesję zdjęciową na walizkach, bo miały taki kaprys. Ale pogdybajmy sobie i załóżmy, że jest to prawda i Grycanki będą "twarzami marki".

  Miss Olgu
 • W łóżku z Karoliną Korwin Piotrowską. Trochę się bałam, ale było świetnie
 • Przewinienia gwiazd - tego im nie wybaczamy

  Suknia z najnowszej kolekcji znanego projektanta, mała torebeczka za bardzo dużą kwotę i mężczyzna sukcesu u boku. Tak chcemy gwiazdy postrzegać. A one jak na złość: tyją, piją, nie noszą bielizny i nie depilują się.

  Jagoda Mytych
 • Jak mieszkają gwiazdy w Nowym Jorku?

  Jak mieszkają gwiazdy w Nowym Jorku?

  Wiele postaci z znanych z amerykańskiego show-biznesu wcale nie mieszka na stałe w Hollywood. Miesięcznik "New York Magazine" odwiedził ich nowojorskie gniazdka. Jak mieszkają? Wejdź do ich świata!

  ola długołęcka
 • Gwiazdy zamiast modelek. Dlaczego?

  Gwiazdy zamiast modelek. Dlaczego?

  Świat wielkiej mody i firm kosmetycznych nie radzi sobie bez gwiazd. Z kolei gwiazdy chętnie wspierają wielkie marki. Jak wyglądają te harmonijne relacje z bliska?

  ola długołęcka
 • Najmodniejsze miejsca według celebrytów Gdzie bywają gwiazdy?

  Najmodniejsze miejsca według celebrytów Gdzie bywają gwiazdy?

  Daleko nam do hollywoodzkich standardów, gdzie zobaczyć gwiazdę poza kordonem ochroniarzy nie jest łatwo. W Polsce, a szczególnie w Warszawie, na znane twarze można wpaść codziennie - nie trzeba się nawet starać. Gdzie można spotkać słynnych bywalców?

  ola długołęcka
 • Matki i córki

  Matki i córki

  Kochają się, wspierają, kłócą, godzą - relacje matka-córka są ciężkie do zrozumienia dla niewtajemniczonych. Silnie związane ze swoimi córkami są także znane mamy.

  ola długołęcka
 • Gwiazdy nie do poznania

  Gwiazdy nie do poznania

  Granie w filmach to nie tylko sława i wielomilionowe honoraria. Do niektórych ról aktorzy muszą się przygotowywać - tyjąc, chudnąc i oszpecając się. Kto jest gotowy na zmiany?

  ola długołęcka
 • Hollywoodzcy rozwodnicy

  Hollywoodzcy rozwodnicy

  Składanie papierów rozwodowych mają w jednym palcu. Przy trzecim razie, nic już ich nie może zaskoczyć. Nasza rekordzistka - Elizabeth Taylor była siedmiokrotną rozwódką. Dorównać jej mógł Larry King, ale ostatecznie zdecydował, że da swojemu małżeństwu jeszcze jedną szansę.

  ola długołęcka
 • Znane mamy po czterdziestce

  Znane mamy po czterdziestce

  Uma Thurman jest w ciąży - ta wiadomość trafiła niedawno do mediów. Aktorka spodziewa się trzeciego dziecka i nie jest pierwszą gwiazdą po czterdziestce, która zdecydowała się na powiększenie rodziny.

  ola długołęcka
 • Gwiazdy, kłamstwa i metryka

  Gwiazdy, kłamstwa i metryka

  Jeśli myślałaś, że tylko naprawdę leciwe gwiazdy (jak Zsa Zsa Gabor) ukrywały swój wiek, to jesteś w błędzie. Właśnie wyszło na jaw, że modelka Agyness Deyn, nie dość, że naprawdę nazywa się Laura Hollins, to jeszcze ma... 29 lat! Nie ona pierwsza i nie ostatnia dopuściła się wiekowego oszustwa.

  ola długołęcka
 • Słynni weganie

  Słynni weganie

  Weganizm to bardziej radykalna forma wegetarianizmu, która oprócz niejedzenia mięsa, zakłada wykluczenie z diety także produktów odzwierzęcych - jaj, nabiału, miodu. Które gwiazdy żyją zgodnie z wegańską filozofią?

  ola długołęcka
 • Najbardziej znane homoseksualne pary

  Najbardziej znane homoseksualne pary

  Wzbudzają nie mniejsze zainteresowanie niż pary heteroseksualne. Zakochują się, kochają, rozstają, schodzą, mają dzieci. Od pewnego czasu, dzięki możliwości zawierania w części państw oficjalnych związków, biorą także śluby.

  ola długołęcka
 • Wyedukowane gwiazdy

  Wyedukowane gwiazdy

  Wiele gwiazd porzuciło edukację i całkowicie poświęciło się robieniu kariery w show-biznesie. Inne zainwestowały w edukację, kończąc prestiżowe uniwersytety. Kto zdał swój egzamin z wiedzy na piątkę?

  ola długołęcka
 • Kim jest Nicki Minaj?

  Kim jest Nicki Minaj?

  O raperce Nicki Minaj mówią wszyscy. Co złożyło się na jej sukces? Czy piosenkarka jest większą sensacją niż Lady Gaga? Sprawdzamy!

  ola długołęcka
 • Gwiazdy lubią tańsze marki

  Gwiazdy lubią tańsze marki

  Zdążyłaś się przyzwyczaić, że gwiazdy firmują swoimi twarzami i nazwiskami wyłącznie drogie marki z górnej półki. Czas na zmianę myślenia! Reklamowanie tanich (w porównaniu z luksusowymi) firm staje się coraz popularniejsze.

  ola długołęcka
 • Gwiazdy w areszcie

  Gwiazdy w areszcie

  Wiele gwiazd jest na bakier z prawem. Łamią przepisy, jeżdżąc samochodem pod wpływem alkoholu, przekraczają prędkość albo policja znajduje przy nich narkotyki. Są także niechlubne przypadki przemocy domowej i kradzieży...

  ola długołęcka
 • Nowe twarze Hollywood

  Nowe twarze Hollywood

  Stara gwardia hollywoodzkich amantów powinna ustąpić miejsca nowym twarzom. W naszej dziesiątce prezentujemy tylko przystojnych i utalentowanych!

  ola długołęcka
 • Gwiazdy, których nie lubi internet

  Gwiazdy, których nie lubi internet

  Kiedyś uwielbienie albo niechęć narodu objawiała się listami do redakcji i niewybrednymi komentarzami wygłaszanymi w domowym zaciszu. Od kiedy ludzie mają do dyspozycji internet, opinie może zamieścić każdy. Zazwyczaj dostają po głowie osoby znane. Kto jest zdecydowanym ulubieńcem internautów?

  ola długołęcka
 • Kronika towarzyska

  Kronika towarzyska

  Jeśli jakimś cudem ominęły Cię ostatnie wydarzenia w ?wielkim świecie? spieszymy donieść o najważniejszych plotkach.

  ola długołęcka
 • Nieznane hobby gwiazd

  Nieznane hobby gwiazd

  Podobnie jak Ty masz swoje zainteresowania, znani ludzie obok pracy i kariery, również lubią poświęcać czas swoim hobby. Niektóre z nich są niecodzienne, inne zaskakujące...

  ola długołęcka
 • Słodkie dranie

  Słodkie dranie

  Są aktorzy i muzycy grzeczni, są także niegrzeczni. Nie wiadomo dlaczego, ta druga grupa wywołuje większe zainteresowanie wśród kobiet i przyspiesza bicie ich serc. W naszym zestawieniu przedstawiamy siedmiu (nie)sławnych.

  ola długołęcka
 • Kim jest Lana Del Rey?

  Kim jest Lana Del Rey?

  Pojawia się na tablicach znajomych na Facebooku, w mediach ludzie piszą o jej nastrzykniętych kolagenem ustach, a w sieci aż kipi od krytyki jej twórczości. Kim jest nowa postać wykreowana przez sieć, o której tak głośno także w realu?

  ola długołęcka
 • Gwiazdy w świecie mody

  Wygląda na to, że świat wielkiej mody i firm kosmetycznych nie radzi sobie bez gwiazd. Z kolei gwiazdy chętnie wspierają wielkie marki. Jak wyglądają te harmonijne relacje z bliska?

  ola długołęcka
 • Baby boom wśród gwiazd trwa!

  Baby boom wśród gwiazd trwa!

  Nadchodzi druga fala gwiazdorskich narodzin. Kolejne słynne panie są w widocznej ciąży, a prasa plotkarska nie ustaje w spekulacjach, że Angelina Jolie również jest przy nadziei. Sprawdzamy, czyje dzieci przyjdą na świat w 2012 roku.

  ola długołęcka
 • Spektakularne prezenty gwiazd

  Sławni i bogaci mogą kupić prawie wszystko. Czym zaskakują swoich równie znanych bliskich? Niektórzy inwencją, inni biżuterią, a jeszcze inni spełniając marzenia. Oto niektóre z najciekawszych prezentów.

  ola długołęcka
 • Wakacje gwiazd

  Wakacje gwiazd

  Znani ludzie nie przepadają za zimą. Los Angeles kojarzy im się z pracą i domem, a z Nowego Jorku wieje chłodem. Żeby wypocząć, gwiazdy pakują walizki od Vuittona i wyruszają w bardziej odległe miejsca. Dokąd latają najchętniej?

  ola długołęcka
Więcej o:

celebryci