ćwiczenia

 • Kiedy jesteś młoda łatwo schudnąć, a potem... Jak zrzucić zbędne kilogramy, kiedy przekroczysz czterdziestkę?

  Kiedy jesteś młoda łatwo schudnąć, a potem... Jak zrzucić zbędne kilogramy, kiedy przekroczysz czterdziestkę?

  Wszystkie zgrabne trenerki fitnessu rzadko kiedy mają więcej niż 35 lat. Łatwiej jest utrzymać szczupłą, wyrzeźbioną figurę, kiedy jest się bardzo młodym. Z wiekiem niestety nasz organizm stopniowo się zmienia. Nie wystarczą już same ćwiczenia czy zdrowa dieta, aby utrzymać wagę i cieszyć się pięknym ciałem. Dowiedz się, co robić, aby nadal mieć piękne i zadbane ciało.

  PMS
 • Ćwiczenia bez diety - działają czy nie? Perypetie w walce o rzeźbę
 • Jak bezpiecznie wzmacniać mięśnie brzucha? [PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA I RADY FIZJOTERAPEUTÓW]
 • Wyćwicz sobie lepszy seks!

  Wyćwicz sobie lepszy seks!

  Wpływ ćwiczeń fizycznych na aktywność seksualną nie jest niczym nowym. Choć nową jakość ćwiczeń do seksu, wraz z kulkami gejszy, próbuje wnieść Anna Moderska, konsultantka erotyczna i współtwórczyni ToyParty. Z Anną rozmawiam o tym, co i jak trzeba ćwiczyć, aby życie seksualne było udane.

  Iza Jąderek
 • Klepsydra czy jabłko? Dopasuj trening do swojej figury!

  Klepsydra czy jabłko? Dopasuj trening do swojej figury!

  Szerokie ramiona i wąskie biodra, a może masywne uda i brak wcięcia w talii? Każda sylwetka rządzi się swoimi prawami. Czy za pomocą ćwiczeń można podkreślić jej atuty i zniwelować mankamenty? Dowiedz się, jakie ćwiczenia wykonywać w zależności od swojej figury.

  Dagmara Miętek
 • Sześć rzeczy, które przeszkadzają ci w uprawianiu sportu
 • Stanowcza Maria Kang: weź się za siebie i przestań wymyślać kolejne wymówki

  Stanowcza Maria Kang: weź się za siebie i przestań wymyślać kolejne wymówki

  Dziewczyny mi podesłały taką panią. Bo, wiecie, wszystko co związane z fitnessem mnie kręci. Nazywa się Maria Kang, ma troje dzieci i twierdzi, że nie jest zawodową "panią od fitnessu?. Moim zdaniem to widać, ale umówmy się - wygląda spoko. A nawet super bardzo dobrze, jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że w ciągu kilku ostatnich lat urodziła trzech synów. Rok po roku. Jeden ma 3, drugi dwa, a trzeci niecały rok. I co, można? Jak widać można.

  Rączka
 • Nie samą Chodakowską człowiek żyje - fajne ćwiczenia, które można robić w domu

  Nie samą Chodakowską człowiek żyje - fajne ćwiczenia, które można robić w domu

  Szybko się nudzę. Nawet ukochanym sportem. Jak odkryłam Ewę Chodakowską i jej Skalpel, Killer, sześciominutówki i co tam jeszcze jest na You Tube, byłam zachwycona. Ale niestety, po kilku dniach treningów trochę się znudziłam. Ja nie mogę przez miesiąc robić Skalpela, żeby sprawdzić czy działa, bo umrę z nudów. Zaczęłam więc szukać. I znalazłam. Być może wyjdzie z tego cykl, bo pewnie za chwilę znudzę się tym, co teraz mnie kręci.

  Rączka
 • Skalpel, kiler i wymioty - życiowe zmiany według Ewy Chodakowskiej. Jest sens?

  Skalpel, kiler i wymioty - życiowe zmiany według Ewy Chodakowskiej. Jest sens?

  Wszyscy kochamy Chodakowską. Albo nienawidzimy. A ci, którzy nie wiedzą, kim jest, kłamią. Występuje w telewizjach śniadaniowych, wszystkie gazety już chyba o niej napisały, a na fejsie ma prawie 500 tysięcy lajków! Więcej niż Doda i Dawid Woliński razem wzięci (o Bronisławie Komorowskim nie wspominając).

  Ręka
Więcej o:

ćwiczenia