energia

 • Jak przestawić okna na tryb zimowy? Ten zabieg pomoże ci zaoszczędzić pieniądze
 • Te znaki zodiaku mogą być wampirami energretycznymi

  Te znaki zodiaku mogą być wampirami energretycznymi

  Masz wokół siebie osoby, które sprawiają, że czujesz się wyczerpana? Spotkania z nimi są tak intensywne, że zawsze czujesz, że musisz po nich odpocząć? Może natknęłaś się na zodiakalnego wampira energetycznego. Sprawdź!

  JN
 • Sposoby na oczyszczenie wnętrz ze złej energii

  Sposoby na oczyszczenie wnętrz ze złej energii

  Wraz z nowym rokiem, wielu z nas planuje wprowadzić w swoim życiu zmiany na lepsze. Masz poczucie, że coś Cię blokuje i nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału? Sprawdź sposoby na oczyszczenie wnętrza ze złej energii, która może być odpowiedzialna za niepowodzenia w twoim życiu.

  JN
 • 9 sposobów jak kreatywnie zająć dziecko bez telewizora

  9 sposobów jak kreatywnie zająć dziecko bez telewizora

  Są dni, gdy masz dużo zaległej pracy, a maluchy nudzą się i domagają telewizji. Wiesz, że to nie jest dobre rozwiązanie, ale skończyły ci się pomysły na zagospodarowanie im czasu w ciekawy sposób. Oto kilka niebanalnych pomysłów, które mogą wam się przydać w długie jesienne i zimowe wieczory.

  Redakcja
 • Energia w 5 minut?

  Energia w 5 minut?

  Zimny prysznic, niezobowiązujący flirt to czynności dające energetycznego kopa. Zobacz, co jeszcze możemy zrobić, aby poczuć przypływ energii.

  spiro33
 • Gwiazdy lansują bzdury, a my naśladujemy

  Robert De Niro, Robert Kubica, Kate Middleton noszą silikonowe bransoletki Power Balance. Piosenkarka Cheryl Cole stosuje dietę odpowiednio dobraną do grupy krwi, a modelka Naomi Campbell oczyszcza organizm za pomocą syropu klonowego. A co sadzą o tym naukowcy?

  joanna l. biszewska
Więcej o:

energia