faceci

 • Zdrada po włosku - szczęśliwi rogacze

  Nasza stała Czytelniczka i komentatorka Aj (zwana w redakcji pieszczotliwie Ajką) zastanawia się, czy zdradzeni zasługują na współczucie, czy pogardę?

  Nadesłane do redakcji
 • Luz blues - nie bądź zblazowana i daj się poderwać!

  Narzekamy, że faceci są kiepscy w rozpoczynaniu znajomości: jadą wyświechtanymi tekstami, dziwnie się zachowują. Nasza Czytelniczka sugeruje, że problemem może być brak empatii z naszej - kobiecej - strony.

  Nadesłane do Redakcji
 • Głupie małe kłamstewko, które zjada człowieka od środka

  Każdemu czasem zdarza się skłamać - z delikatności, w dobrej wierze, czasem z lenistwa lub ze strachu. Nie ma co o to kruszyć kopi. A co, jeśli głupie kłamstwo burzy nam monumentalną postać ukochanej osoby?

  Nadesłane do Redakcji
 • RED HOT - bo rude jest piękne!

  RED HOT - bo rude jest piękne!

  Z moją miłością do rudego już się Wam kiedyś zdradziłam, ale ponieważ jest okazja, by znów wskoczyć na ulubionego konika (kasztan!), to skwapliwie z niej korzystam. Bo rudolubni powoli wychodzą z szafy i przyznają się do gorącego afektu: dziś w Londynie rozpoczyna się wystawa RED HOT, której tematem są rudzi i piękni panowie.

  Kasia
 • Uwodzicielko, co kompensują Ci mężczyźni?

  Najpierw zamieszanie w definiowaniu kobiecości wywołała nasza redakcyjna Rączka. Teraz swoje trzy grosze do dyskusji dorzuca Czytelniczka. Opisuje jeszcze jeden typ kobiet. Eufemizmem będzie stwierdzenie, że trochę ich nie lubi. O kim mowa? O notorycznych uwodzicielkach. Oczywiście, ma swoje powody.

  Nadesłane do redakcji
 • Springer, Wesołowski i pewien martwy Francuz - mężczyźni, którzy zaspokajają moje egoistyczne potrzeby

  Springer, Wesołowski i pewien martwy Francuz - mężczyźni, którzy zaspokajają moje egoistyczne potrzeby

  Egoizmem w moim świecie jest wszystko i nic: obiad dla rodziny, artykuł o ciekawym zjawisku, wywiad, spacer, podróż, spotkanie. Cokolwiek robię dla innych - robię też dla siebie i odwrotnie. W całym kalejdoskopie zdarzeń i przedmiotów staram się jednak znaleźć przestrzeń wyłącznie dla mnie, wycinek rzeczywistości, w którym się zatracam bez lawiny myśli "do pracy", "dla dzieci" oraz innych "aby kraj rósł w siłę". O nie, żadnych takich! Od kosmosu odcinam się parawanem z doskonałych dźwięków, świetnych słów i perfekcyjnych obrazów. Pomagają mi w tym mężczyźni.

  Dominika
 • Dlaczego zdrada zawsze jest kobietą?

  Dlaczego zdrada zawsze jest kobietą?

  Albo ukradnie drugiej męża, albo podstępnie uwiedzie niewinnego pana, albo - zdradzi i wtedy to wiadomo. Tylko gdzie w tym wszystkim mężczyźni?

  Natalia
 • Wstydliwe miłości z wczesnej młodości

  Wstydliwe miłości z wczesnej młodości

  Plakaty na ścianach, zeszyty pełne wycinków z gazet, fotka przycięta w serduszko w piórniku i przyspieszone bicie serca na wieść, że będzie powtórka filmu, serialu... Tak, tak. Kiedyś nie było internetu i nie tak łatwo było śledzić na bieżąco obiekt swoich westchnień. Cofnijmy się zatem wstecz (wiem, wiem, tak się nie mówi, ale tu uwstecznianie ma dodatkowy wydźwięk!) i sprawdźmy, w kim się kochałyśmy w czasie, gdy buzowały w nas nastoletnie hormony.

  Gosia
 • W łóżku mów do mnie na spontanie! Jeśli się dobrze znamy...

  Ostatni artykuł Lindy wywołał spore poruszenie. Linda przyjęła głośne okrzyki (które pochwala) jako potwierdzenie, że trafiła w sedno - nie wszystko można powiedzieć w łóżku! W odpowiedzi na ostatnie wynurzenia Lindy napisała do nas Czytelniczka.

  Nadesłane do redakcji
 • Rób mi dobrze po troszeczku czyli o drobnych męskich gestach, które uwielbiamy

  Rób mi dobrze po troszeczku czyli o drobnych męskich gestach, które uwielbiamy

  Zakochujemy się i z motylami w brzuchu robimy setki różnych rzeczy, których celem jest sprawienie przyjemności ukochanej osobie. A potem przychodzi życie, rutyna, codzienność, pośpiech i brudne skarpety na podłodze. I zapominamy jakoś tak w tym wszystkim, że drobnymi gestami można motyla reanimować, by sobie choć trochę, od czasu do czasu, pofruwał.

  Gosia Tchorzewska
 • Więcej szkody niż pożytku - wszystkie mity wsadź między... bajki

  Więcej szkody niż pożytku - wszystkie mity wsadź między... bajki

  Pogromczyni mitów dziś ze mnie wyszła i postanowiła zbawić świat. Jest tyle bzdurnych teorii na temat miłości, związków i seksu... Niektóre nas bawią, inne głęboko w nas siedzą. Czasem coś jest dla nas tak prawdziwe, że nie jesteśmy w stanie przekierować naszego myślenia na inny tor i strasznie się męczymy. A przecież seks ma być przyjemny! Co nam wmawiają, a w co wierzyć nie należy?

  Linda Lovelace
 • 'Szukasz miłości? Błagam! Nie bądź idiotką!' [LIST]

  "Szukasz miłości? Błagam! Nie bądź idiotką!" [LIST]

  Czy marzenie o pięknej miłości jest dziś przejawem żenady? Godzimy się na bylejakość ze strachu przed samotnością? Naszą Czytelniczkę Zośkę bardziej od asekuranckich facetów wkurzają kobiety, które nie czytają jasnych komunikatów w związku...

  Nadesłane do Redakcji
 • Ta trzecia: Ambicja

  Ta trzecia: Ambicja

  Która z nas nie marzy o ambitnym facecie, któremu nie trzeba kontrolnie podgrzewać motywacji do działania co kwartał, w obawie, że zalegnie przed telewizorem, komputerem, konsolą... Ale co wtedy, gdy zaczynamy się czuć jak zdradzana żona, a kochanka o imieniu Ambicja zabiera nam partnera? Napisała do nas Ola, która walczy z taką podstępną rywalką.

  Nadesłane do Redakcji
 • Nie doradzaj (swojemu) facetowi w kwestii stroju - grozi śmiercią lub kalectwem

  Nie doradzaj (swojemu) facetowi w kwestii stroju - grozi śmiercią lub kalectwem

  Doradzanie mężczyźnie w kwestii doboru garderoby, to zadanie delikatne i wymagające umiejętności godnych policyjnego negocjatora. Łatwo bowiem spowodować masakrę i ofiary w ludziach. Bo mężczyźni wiedzą lepiej, że przecież w tej bluzie z kapturem, którą kupili siedem lat temu wyglądają super, a buty powinny być przede wszystkim praktyczne, zaś czarny tiszert pasuje do wszystkiego. Nawet nie próbujcie dyskutować!

  Kasia
 • Kochanie, tak mi się romantycznie zrobiło, idź kup sobie kwiatki...

  Kochanie, tak mi się romantycznie zrobiło, idź kup sobie kwiatki...

  Życie to nie bajka i nasz Zaczarowany Książę powinien o tym pamiętać nim dokona jakiegoś bohaterskiego czynu w imię niegasnącej miłości. Albo przynajmniej kontaktować się w miarę regularnie z rzeczywistością - oto opowieść naszej Czytelniczki, ku przestrodze!

  Nadesłane do redakcji
 • Była żona to samo zło... Czy aby na pewno?

  Była żona to samo zło... Czy aby na pewno?

  Była żona to potwór z piekła rodem, który knuje, manipuluje i jątrzy? A może to facet kłamie i wykazuje się brakiem zdecydowania? Racje "byłych" też muszą zostać wysłuchane!

  Nadesłane do Redakcji
 • Czy mężczyźni kochają zołzy?

  Czy mężczyźni kochają zołzy?

  Wydawałoby się, że każda dziewczyna, a już szczególnie kobieta, wie i rozumie, że powinna się cenić i szanować. No, cóż... wydawałoby się. Nigdy jednak nie jest za późno na naukę bycia "zołzą".

  Natalia Sosin
 • Jestem towarzyska, a mój mąż aspołeczny - to bardzo męczące
 • Na odsiecz chromosomom Y - współczesnym mężczyznom nie jest łatwo

  Na odsiecz chromosomom Y - współczesnym mężczyznom nie jest łatwo

  Kobietom coraz trudniej jest dogodzić. Coraz wyżej zawieszamy poprzeczkę. Dlatego współczuję szczerze współczesnym mężczyznom. Taki neandertalczyk jak przyniósł kawał mięsa mamuta i rozpalił ogień w jaskini to był kimś. Nie martwił się krzywym zębem, o ile w ogóle go miał, nie zastanawiał się czy mu się futro dobrze na brzuchu układa. Po prostu znosił prowiant i robił nowe groty do strzał.

  Biurwa
 • Randkowanie jest jak jazda na rowerze. Tego się nie zapomina, ale zmieniają się przepisy...
 • Kocham się tylko w niskich - wyznania fanki mężczyzn kieszonkowych
 • Jak sprawić, aby mężczyzna pragnął związać się z tobą na zawsze

  Jak sprawić, aby mężczyzna pragnął związać się z tobą na zawsze

  Cenną znajdujemy poradę, płynącą z zaufanego i kompetentnego źródła. Dlatego wydaje nam się, że aby zdobyć mężczyznę, warto posłuchać innego mężczyzny. Najlepiej naszego stałego komentatora Mężczyzny Inaczej, który przysłał nam interesujący poradnik dokonywania ostatecznego podboju męskiego serca.

  Nadesłane do redakcji
 • Rozterki trzydziestolatki: facet i jego niezdrowy styl życia
 • Wąsy, broda, czy gładkolicy? Ważne pytania o męski zarost
 • Jak stałam się zołzą - i czy to na pewno moja wina?
 • Przykro mi panowie, ale z włosami precz

  Przykro mi panowie, ale z włosami precz

  My, kobiety, musimy być gładkie jak pięciolatki. Zero włosów na nogach, na rękach, broń boże pod pachami. Na cipce też lepiej nie mieć i w kilku innych miejscach też. Ale jeśli wydaje się wam, chłopcy, że wy możecie być owłosieni jak małpy, to bardzo, bardzo się mylicie.

  Ręka
 • Kilka słów o podrywie z męskiej perspektywy

  Kilka słów o podrywie z męskiej perspektywy

  Sprawa kiepskiego podrywu wlecze się za nami, jak jakiś natręt - dziś w odpowiedzi na marudzenie Majki, że jak tak dalej pójdzie to wyginiemy mamy tekst Jaśka, który dobitnie wyjaśnia dlaczego dobry podryw nie istnieje.

  Nadesłane do Redakcji
Więcej o:

faceci

 • Clooney odstrasza facetów!

  Mimo upływu lat George Clooney wciąż jest jednym z tych facetów, na widok których kobietom miękną kolana. Przystojny aktor wciąż jednak ma problem z tym, żeby się ustatkować. Spotyka się z różnymi pięknościami, ale z czasem wszystko się rozpada. Mało tego, byłe dziewczyny zostają wtedy z niczym

 • Dopóki facet nas nie rozłączy

  i klubokawiarni? Zapomnij. "Tam chodzi się, żeby znaleźć faceta. Po co mam wychodzić na miasto, skoro już mam mojego mężczyznę" - usłyszysz, choć wcale nie wiedziałaś, że chodzisz do klubów po to, aby napić się i potańczyć, ale właśnie po to, że nieświadomie chciałaś kogoś poznać. Ona jest teraz dojrzała

 • Mandaryna pokazała faceta

  Marta Wiśniewska długo ukrywała swojego nowego faceta. Po rozstaniu z Michałem Szatkowskim, nie chciała chwalić się, że znalazła pocieszyciela. Z czasem się przełamała i wyznała, że bardzo kocha nowego wybranka. Słowa zamieniły się w czyny i Mandaryna w końcu pokazała Wojtka Bąkiewicza - nowego

 • Kto pokazał swojego faceta?

  Na imprezach zazwyczaj pojawia się sama. Tym razem zjawiła się z facetem. Mowa oczywiście o Kasi Burzyńskiej.Na imprezie Veleves Glam Weekend Inspired by Playboy pojawiła się z tajemniczym chłopakiem. Prawdopodobnie jest to jej partner. Fajny?

 • Paris poderwała kolejnego faceta

  Znamy już hobby Paris. Milarderka uwielbia facetów, przystojnych facetów. Właśnie jednego takiego znalazła i wybrała się z nim na kolację. Niestety nie wiemy co stało się z jej poprzednim, nowym chłopakiem. Nie wiemy też co słychać u innych "ex" Paris - co tu dużo mówić, trochę ich było.

 • Facet bez mieszkania to nie facet

  raczej męskim gronie opowiadała o jego klacie czy zawartości bokserek. A jakie jest (i ile kosztuje) BMW każdy facet przecież wie. Jednak dziwnym trafem ona zwykle celuje w chłopców z "beemką", "audicą" lub "mesiem", a na pytanie "czym się on zajmuje" odpowiada "ma własną firmę". Bez uściślenia

 • Wkrótce poznamy kolejnego faceta Dody!

  Doda wciąż jest sama! Od rozwodu piosenkarki z Radkiem Majdanem wszyscy czekają na kogo padnie tym razem. A Doda nic. Owszem, pojawiały się w mediach różne plotki, jednak żadne z nich nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości. Rabczewska zajęła się pracą i udaje, że nie zwraca uwagi na facetów

 • Najprzystojniejsi faceci w okularach! Głosuj!

  dobrze jak resztę stroju dobrał okulary? 3. Brad Pitt Brad Pitt często bywał bezkonkurencyjny. Czy tym razem też uznacie go za najatrakcyjniejszego faceta ? 4. Orlando Bloom Kolejny nominowany do tytułu naatrakcyjniejszego faceta w okularach. Przyznacie, że prezentuje się całkiem nieźle. 5. Daniel Craig

 • Facet - prosta instrukcja obsługi

  Nie sprzątają po sobie, nie dbają o siebie, wszystko na NIE. Ten tekst piszę z przymrużeniem oka, z uśmiechem na ustach i broń Boże, nie po to aby narzekać na facetów, a jedynie zastanowić się nad relacjami w związku i tym, dlaczego czasami mężczyźni mają fochy. Każda kobieta wie, jacy są faceci

 • Faceci są z Księżyca. I bardzo dobrze!

  obierania ziemniaków albo na przykład symulowanie bólu zębaw czasie odkurzania doprowadziły nie jedną z nas do płaczu, ale ze śmiechu. Znacie to, prawda? Ponoć istnieją badania, które dowodzą, że pierwszy facet przybył na Ziemię z Księżyca. Tutaj zetknął się z ucieleśnieniem wszelkiego piękna i dobra