Małgorzata Rozenek-Majdan w młodzieżowej bluzie z Reserved. Kosztuje mniej niż 100 zł

Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż przebywa razem z mężem, Radosławem Majdanem oraz z synami na zimowym wypoczynku w austriackim Tyrolu. Gwiazda pochwaliła się swoją stylizacją, w której pierwsze skrzypce gra młodzieżowa bluza z Reserved. Znamy jej cenę.

Małgorzata Rozenek-Majdan przebywa od kilku dni razem ze swoją rodziną w austriackim Tyrolu. Ku uciesze fanów Perfekcyjna na bieżąco zdaje relację na Instagramie ze swojego zimowego, rodzinnego wyjazdu. Tym razem opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją stylizację. Uwagę zwraca młodzieżowa bluza z Myszką Miki. Jak się okazuje, ubranie to pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Reserved. I kosztuje mniej niż 100 zł.

Sprawdź też: Stylowe bluzy damskie z kapturem na Avanti24.pl!

Małgorzata Rozenek-Majdan do męża: "Pysiula, ty przecież nie umiesz jeździć":

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan w młodzieżowej bluzie z Myszką Miki. Ubranie jest z Reserved

Małgorzata Rozenek-Majdan udała się na rodzinny spacer i zwiedzanie okolic. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w wycieczki, dzięki czemu możemy podejrzeć, jaką miała na sobie stylizację.

Zabrałam myszkę na spacer i drinka

- napisała na Instagramie Perfekcyjna.

Tego dnia Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na wygodny, casualowy i młodzieżowy styl. Gwiazda miała na sobie ciemne spodnie oraz czerwoną, pikowaną kurtkę. Do tego modne buty śniegowce i czerwony beret. Największą uwagę zwraca biała bluza z Myszką Miki. Model ten pochodzi z popularnej sieciówki, czyli z Reserved.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan w bluzie z Reserved. Znamy cenę

Młodzieżową, białą bluzę z Myszką Miki, w której pokazała się Małgorzata Rozenek-Majdan, można kupić w Reserved. Model ten wciąż jest dostępny w sklepie, jednak już nie we wszystkich rozmiarach. Kosztuje 89,99 zł. Jest to bluza o regularnym kroju, uszyta z dzianiny. Ma półokrągły dekolt i nadruk z Myszką Miki na przodzie. Brzegi zaś ma wykończone ściągaczem. Jak wam się podoba? Skusicie się na zakup?

Sprawdź także: Modne bluzy męskie!

Więcej o: