Makijaż permanentny ust 3D - pełniejsze usta bez wstrzykiwania kwasu?

Makijaż permanentny ust 3D to zabieg, który wzbudza w ostatnim czasie spore zainteresowanie. Jakie zapewnia efekty i ile kosztuje? Jakie są przeciwwskazania do jego wykonania? Podpowiadamy.

Nie lubisz kształtu swoich ust, ale boisz się wypełniania ich kwasem hialuronowym? Pojawił się kolejny zabieg, który może pomóc ci w osiągnięciu upragnionego wyglądu. Dowiedz się, czy makijaż permanentny ust 3D to opcja dla ciebie.  

Zobacz wideo Usta ombre na trzy sposoby. Zmień swój makijaż:

Makijaż permanentny ust 3D - efekty

W trakcie zabiegu wykorzystywana jest technika światłocienia. Celem jest osiągnięcie trójwymiarowego efektu, dzięki któremu usta będą wydawały się uwypuklone i większe.

Jednak to nie koniec listy efektów, które zapewnia makijaż permanentny ust 3D. Dzięki zabiegowi na długi czas uzyskasz intensywny kolor na swoich wargach. To nie tylko przyspieszy codzienny makijaż, ale także zapewni piękny wygląd i wygodę na długi czas. 

Makijaż permanentny ust 3D - cena

Ile kosztuje zabieg? Jego koszt różni się w zależności od salonu, w którym go wykonujemy. Zwykle jednak cena wynosi około 1000 złotych.

Zdarzają się także tańsze oferty. Należy jednak pamiętać, że decydując się na zabieg, warto wybrać się do linergistki z doświadczeniem i dobrymi opiniami, a nie kierować się najniższą ceną. To powinno zapewnić nie tylko upragniony efekt, ale także bezpieczeństwo. 

Makijaż permanentny ust 3D - przeciwwskazania

Jakie są najważniejsze przeciwwskazania do wykonania zabiegu? To m.in.:

  • opryszczka
  • różne infekcje
  • ciąża i karmienie piersią
  • przyjmowanie leków sterydowych
  • choroby skórne
  • przyjmowanie retinoidów
  • różne choroby - m.in. hemofilia, epilepsja

Nie jest to jednak pełna lista przeciwwskazań. Pamiętaj, że jeśli chorujesz lub przyjmujesz jakieś leki, koniecznie skonsultuj się przed zabiegiem w tej sprawie ze swoim lekarzem. 

Więcej o: