Ten fluid doskonale zastąpi kultowy podkład Diora. A kupisz go na promocji w Rossmannie za mniej niż 15 zł

Fluid mineralny Make-Up Academie popularnej marki Bielenda zapewnia doskonałe i długotrwałe krycie. W dodatku działa również nawilżająco i odżywczo na skórę. I kosztuje grosze! Obecnie kupicie go na promocji w drogeriach sieci Rossmann.

Fluid mineralny Make-Up Academie popularnej marki Bielenda to według wielu internautek świetny zamiennik dużo droższego produktu do makijażu, czyli rozświetlającego podkładu Dior Forever Skin Glow. Przy czym ten pierwszy zazwyczaj kosztuje koło 15-16 zł, podczas gdy cena tego drugiego waha się w przedziale od 180 do 230 zł. Jeśli oba produkty dają podobne efekty, to po co przepłacać? W dodatku fluid mineralny Make-Up Academie marki Bielenda kupimy obecnie na promocji w drogeriach sieci Rossmann.

Zobacz wideo

Fluid mineralny Make-Up Academie popularnej Bielenda - dużo tańszy zamiennik rozświetlającego pokładu Dior Forever Skin Glow

Fluid mineralny Make-Up Academie popularnej marki Bielenda to wegański podkład, który łączy dwie funkcje. Po pierwsze, działa jak typowy fluid, zapewniając dobre krycie. Po drugie zaś, dodatkowo daje również piękny i naturalny efekt promiennego blasku oraz rozświetlenia. Dzięki temu skóra wygląda zdrowo i świeżo.

Co ważne, fluid mineralny Make-Up Academie marki Bielenda nie obciąża skóry, nie zatyka porów, a także nie powoduje powstawania zaskórników. W swoim składzie zawiera sok z truskawki, dzięki któremu dodatkowo wykazuje działanie nawilżające i odżywające naskórek.

Fluid mineralny Make-Up Academie marki Bielenda ma bardzo dobre krycie, ale jednocześnie pięknie scala się ze skórą, dzięki czemu nie daje efektu maski. Co ważne, jest bardzo trwały i utrzymuje się na twarzy przez cały dzień.

Fluid mineralny Make-Up Academie marki Bielenda - rewelacyjny produkt, który obecnie kupicie w Rossmannie za mniej niż 15 zł

Fluid mineralny Make-Up Academie marki Bielenda ma ogromny atut, jakim jest niska cena. Obecnie kupicie go na promocji w drogeriach sieci Rossmann (zarówno tych stacjonarnych, jak również online) za 11,29 zł. Wcześniej kosztował 15,99 zł. Spieszcie się - promocja ta trwa już bowiem tylko do najbliższego piątku, czyli do 15 stycznia.

 
Więcej o: