masaż kosmetyczny

 • Zabieg, atmosfera, emocje - to wszystko sprawiło, że poczułam się piękniejsza!

  Zabieg, atmosfera, emocje - to wszystko sprawiło, że poczułam się piękniejsza!

  Z zabiegu Facemodelingu wyszłam z uśmiechem na ustach i... w plastrach na całej twarzy. W Warszawie ani plastry, ani uśmiech nie zrobiły jednak na nikim - oprócz mnie - większego wrażenia (taki z nas naród niczym niezruszonych ponuraków). Na czym polega autorska metoda naturalnego odmładzania Anety Hregorowicz-Gorlo? Już wyjaśniam.

  Ola Długołęcka
 • Masaż relaksacyjny

  Masaż relaksacyjny

  Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

  red.
 • Historia masażu

  Historia masażu

  Masaż jest jedną z najstarszych dziedzin wiedzy lekarskiej. Wywodzi się z Indii i Chin, gdzie wchodził w zakres rytuału religijnego. Już 3000 lat p.n.e. w chińskim dziele "Kong-Fu" odnotowano wzmiankę o leczeniu za pomocą masażu.

  red.
 • Aromaterapia

  Leczenie aromatycznymi substancjami, zapachy w kosmetyce

  Małgorzata Lorkowska
Więcej o:

masaż kosmetyczny

 • Masaż tybetański

  na ból, dotlenia mózg, wspomaga leczenie schorzeń narządu ruchu, m. in. łagodzi bolesne skurcze mięśni i nerwobóle. Źródło: e-masaz.pl Przeczytaj o innych rodzajach masażu w serwisie Uroda Czytaj także: Masaż szyty na miarę - dobierz go do potrzeb Masaż kosmetyczny Masaż odchudzający Masaż leczniczy

 • Modelki: co robią, że są takie piękne?

  dużą szklankę świeżego soku z warzyw i owoców, zjada awokado i pije kawę. Co ćwiczy: jogę, modelka uwielbia długie spacery Na odstresowanie: według Lee najlepszy jest masaż Kosmetyczna: Anja jest wierna Isabelli Bellis, która ma nie tylko holistyczne podejście do pielęgnacji skóry