mowa ciała

 • Partner trzyma cię za rękę w ten sposób? Może to świadczyć o jego uczuciach

  Partner trzyma cię za rękę w ten sposób? Może to świadczyć o jego uczuciach

  Bardzo często poprzez mowę ciała i gesty, które wykonujemy, zdradzamy, jak się czujemy, a także, o czym myślimy. Nawet jeżeli staramy się zakamuflować niektóre rzeczy, niczego nieświadomi informujemy inne osoby o naszych odczuciach. Czy wiedziałaś, że identycznie jest z trzymaniem się za ręce? Wyjaśniamy, jak wiele ten niby prosty gest może powiedzieć o twojej relacji z partnerem.

  Natalia Jarmul
 • 'Gruchanie', ocieranie, odwracanie się tyłem. Czy na pewno wiesz, co chce ci powiedzieć twój kot?
 • Mowa ciała twojego mężczyzny. Co on TAK NAPRAWDĘ ma na myśli?
 • 10 mitów na temat mowy ciała. W co i dlaczego wierzymy?

  10 mitów na temat mowy ciała. W co i dlaczego wierzymy?

  Piramidka nie działa, to już wszyscy wiemy: ktoś układający paluszki w romb mający świadczyć o jego mocy i spokoju raczej śmieszy niż budzi szacunek. A inne mity o mowie ciała? Dlaczego w nie wierzymy?

  charaktery.eu
 • Mowa Jego ciała

  Mowa Jego ciała

  Co oznaczają jego gesty, spojrzenia i ruchy? Czy zdradzają więcej niż on by tego chciał? W naszej galerii rozkodowaliśmy mowę jego ciała.

  kk
 • Miłość bez słów

  Miłość bez słów

  Słowa mają wielką moc. Ale mowa ciała potrafi zdradzić więcej niż niejedna deklaracja słowna. Obserwuj swojego rozmówcę, a wiele się dowiesz.

  kk
 • Ciało zwierciadłem duszy

  Ciało zwierciadłem duszy

  Nie mowa, a gesty i ciało zdradzają kim jesteśmy. Czy wiesz, że prawie 70 proc. informacji o nas, przekazujemy bez słów? Mówi za nas nasze ciało: twarz, oczy, postawa, sposób chodzenia, gestykulacja. Ubrania, sposób mówienia, tonacja głosu to kolejne cechy zdradzające kim naprawdę jesteśmy.

  Adriana Klos, psycholog
Więcej o:

mowa ciała