pigułka gwałtu

 • Cztery kobiety przerwały ciążę i szczerze opowiadają o swoich doświadczeniach. "Nie żałuję swojej decyzji"

  Cztery kobiety przerwały ciążę i szczerze opowiadają o swoich doświadczeniach. "Nie żałuję swojej decyzji"

  Dominika, żeby przerwać ciążę, pojechała do Niemiec, Agata i Agnieszka zamówiły tabletki, a Maja, która mieszka w Wielkiej Brytanii, z dnia na dzień umówiła się do kliniki na legalny zabieg. Cztery kobiety opowiadają nam o swoich doświadczeniach. Jedne płaczą, inną mówią o uldze. Kolejna mówi, że to nieprawda, że po aborcji przeżywa traumę. "Proszę napisać, że ja na pewno nie!".

  Urszula Abucewicz
 • Bulwersująca kampania GIS-u. "Ofiara gwałtu jest głupią dziewczyną, bo nie pilnowała drinka?"
 • Mężczyzna też może być ofiarą pigułki gwałtu! Jak się chronić przed tym zagrożeniem?

  Mężczyzna też może być ofiarą pigułki gwałtu! Jak się chronić przed tym zagrożeniem?

  Pigułki gwałtu zawierają substancje psychoaktywne, które uaktywniają się po 15-30 minutach od podania. Niestety, kiedy trafią one do naszego organizmu zazwyczaj niewiele możemy już zrobić. Seksuolog Izabela Jąderek radzi jak unikać niebezpiecznych sytuacji, a także podkreśla - wbrew powszechnemu przekonaniu, że to zagrożenie dotyczy tylko kobiet- pigułki gwałtu są podawane także mężczyznom!

  'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.

  Dobry Seks
Więcej o:

pigułka gwałtu

Wypowiedzi na forum o:

pigułka gwałtu

 • pigułka gwałtu

  Mojej koleżance prawdopodobnie podano pigułkę gwałtu, czy ktoś coś wie o tym świństwie? pomocy!

 • uwaga - pigułka gwałtu

  Ostrzegam! Jak donoszą media do Polski została przemycona ogroma ilość tzw. "pigułek gwałtu"!. Proszę bywalczynie FF by uważały na wakacjach na swoje drinki (zwłaszcza kolorowe, w przeźroczystych zdaje się widać, że ktoś przy tym majstrował, ale pewny nie jestem). Dodam, że aptekach dostać można

 • Pigułka gwałtu

  Pigułka gwałtu cię ratuje - potem będziesz im mógł wmówić co tylko ci do głowy przyjdzie.

 • Pigułka gwałtu

  Witaj, Jestem dziennikarką tvn i obecnie przygotowujemy program o pigułce gwałtu. Jeśli bezpośrednio miałyście z tym styczność, bądź ktoś z Waszego otoczenia - bardzo prosimy o kontakt. Pozdrawiam, Paulina

 • pigułka gwałtu

  A pamiętam jak w FAKCIE napisali, że pigułka gwałtu czyli niejakie GHB śmierdzi jak gnijąca pokrzywa. No chyab jakiś łysy ekspert im się wypowiadał. I dopiero teraz na tym forum o pigułce gwałtu Drink Testu przeczytałem żetelną informacje że to jest świństwo bezwonne. I parę jeszcze innych rzeczy

 • Pigułka gwałtu aaaaaaaaaaa!!!!!!!

  Na imprezach mogą to wwalać do drinków boje się tak strasznie o moją córkę... Jest forum o tej pigułce gwałtu jak sądzicie czy jej to pokazać czy to jeszcze pogorszy sprawę???

 • Re: Pigułka gwałtu

  zostałam zgwałcona na zwykłej domówce, po podaniu pigułki gwałtu. to było lata temu, po klubach się nie chodziło. -- W wysokich Andach kondor jajo zniósł.

 • co z tą pigułka gwałtu?

  wszędzie o tym forum o pigułce gwałtu, co jest? Czy to naprawdę takie zagrożnie, tak faktycznie wszędzie to jest?

 • Re: Pigułka gwałtu

  To wlasnie miałam napisać,że daaawno byłaś młoda,bo ja pamiętam,że jak studiowałam to o pigułkach gwałtu było już głośno i każdy pilnował swojego drinka. -- Historia małej Emmy Marii

 • Re: Pigułka gwałtu

  Do filmu dokumentalnego realizowanego dla znanego kanału lifestylowego poszukujemy młodej dziewczyny, która padła ofiarą pigułki gwałtu. Gwarantujemy anonimowość. Za udział przewidziane jest honorarium. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: