seksapil

 • Szpilki - buty warte grzechu (i problemów ze zdrowiem)?

  Szpilki - buty warte grzechu (i problemów ze zdrowiem)?

  Kochasz buty na wysokim obcasie? Ja też. Niestety, miłość do nich jest bardzo niezdrowa i z góry skazana na bolesne zakończenie. No, chyba że kochasz je na odległość - podziwiając stojące na półkach, a nie noszone na swoich nogach.

  Marta Lewin
 • Ludzie, którzy przyciągają jak magnes. Na czym polega ten dar?
 • "Symbol seksu staje się rzeczą, a ja nienawidzę być rzeczą". Marilyn Monroe - najbardziej tragiczna postać Hollywood?

  "Symbol seksu staje się rzeczą, a ja nienawidzę być rzeczą". Marilyn Monroe - najbardziej tragiczna postać Hollywood?

  Marilyn Monroe, legenda kina i popkultury obchodziłaby dziś swoje 89. urodziny. Choć od jej śmierci minęło ponad pół wieku w pamięci wielu nadal pozostaje żywa. Wbrew temu co zdają się mówić fotografie, na których widnieje roześmiana blondynka, Marilyn Monroe wcale nie była kobietą szczęśliwą. Kto zatem tak naprawdę krył się pod wykreowanym wizerunkiem beztroskiej kokietki?

  EB
 • Brzydale też mają prawo do seksu!

  Brzydale też mają prawo do seksu!

  Wszyscy oceniamy ludzi przez pryzmat ich atrakcyjności - żadna nowość. Lgniemy do ludzi, którzy są dla nas estetyczni. Czy to znaczy, że ci mniej powabni nie mają u nas żadnych szans? Wcale nie! Brzydale i brzydule - nie traćcie wiary w siebie!

  Miss Olgu
 • Seks w małym mieście odc. 29: seksapil w Sulejówku

  Seks w małym mieście odc. 29: seksapil w Sulejówku

  Na pewno zdarzyło się wam spotkać osoby, od których nie mogliście oderwać wzroku. Miały w sobie to tajemnicze, trudne do uchwycenia, a jednocześnie niezaprzeczalne "coś". Pytanie co "to" jest? Przecież nie zawsze jest to (tylko) uroda.

  Seks w małym mieście
 • Seksapil to nasza broń kobieca

  Mężczyźni lgną do ciebie jak muchy? Oglądają się za tobą na ulicy, obsypują kwiatami i zapraszają na randki? Cóż, niewątpliwie jesteś niezwykle seksowną kobietą, świadomą swojego seksapilu i kobiecości. A to mężczyznom podoba się najbardziej.

  jk
Więcej o:

seksapil