spis biegaczy

 • Biegać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej

  Biegać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej

  Po ośmiu latach biegania mogę powiedzieć, że jest to sport dla każdego. Tyle że nie dla każdego musi oznaczać to samo. Dla jednych będzie stylem życia, podkręcaniem rekordów, maratonami, gadżetami. A dla innych truchtem w tempie konwersacyjnym, w starym dresie i po - zawsze tej samej - ulubionej trasie.

  Ania Oka
 • Szybki felieton o bieganiu

  Szybki felieton o bieganiu

  Bieganiem świat stoi, nasz kraj również. Zdrowe przebieranie nogami stanowi całkiem pokaźną gałąź gospodarki. Jest istotnym aspektem życia społecznego, zarówno w wymiarze realnym, jak i wirtualnym. Nie ma się czemu dziwić, w końcu mamy to we krwi.

  Agnieszka Durska
 • Grzegorz W. Kołodko o bieganiu: 'Tu chodzi przede wszystkim o silną wolę'

  Grzegorz W. Kołodko o bieganiu: "Tu chodzi przede wszystkim o silną wolę"

  O czym warto myśleć podczas biegów długodystansowych, po co to całe makaronowe obżarstwo, czym właściwie jest turystyka maratonowa i które kilometry kosztują zawodników najwięcej wysiłku? Wszystko wyjaśnił nam profesor Grzegorz W. Kołodko, były minister finansów, dyrektor Centrum Badawczego Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER, biegacz.

  Dominika Węcławek
Więcej o:

spis biegaczy

 • Uwaga! Biegną nowe!

  określa się wspomniany proces, zajęła dopiero trzecie miejsce wśród potrzeb pchających panie w ramiona sportu rekreacyjnego, jakim jest bieganie (54%). Panie i panowie są zgodni w jednej rzeczy. Chórem stwierdzili w Narodowym Spisie Biegaczy 2014, że bieganie uzależnia. Co prawda, wraz z Nowym Rokiem

 • Szybki felieton o bieganiu

  do głowy (strasznie mi się czółko od kamery spociło... To akurat zbędny gadżet do biegania, nie polecam). Oto efekty, które, w mym szlachetnym założeniu, mają was skłonić do biegania! Biegacze, wiecie, ilu was jest?  Narodowy Spis Biegaczy pokaże, że mam rację i siła w was. Dlatego warto się dopisać

 • Bieganie z planem treningowym. Jak to działa?

  więcej szkody niż pożytku. Najważniejsze, żeby wszystko robić z głową. Czasami lepiej być trochę niedotrenowanym, niż przegiąć w drugą stronę - kończy. NARODOWY SPIS BIEGACZY 2014. KLIKNIJ I SPISZ SIĘ! KAŻDY BIEGACZ SIĘ LICZY!

 • Co twoje ulubione zajęcia fitness mówią o tobie?

  się przeciwnościom losu i wytrwale dążą do celu. Według Narodowego Spisu Biegaczy, przeprowadzonego przez PolskaBiega.pl, jak już bierzemy się za bieganie, to na poważnie. Większość biegaczy trenuje dwa-trzy razy w tygodniu, przede wszystkim dla zdrowia i kondycji, często też, by się odstresować i schudnąć

 • Biegać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej

  , to trzymam kciuki, żeby nigdy wam się nie znudziło. A jeśli jeszcze nie, to namawiam serdecznie - zaraz kończą się upały, zaczyna jesień, najpiękniejsza pora na bieganie. Ściskam. A skoro już biegacie, to może warto się zapisać do Narodowego Spisu Biegaczy ?