światło

 • Laserowe usuwanie rozstępów: hit czy kit?

  Laserowe usuwanie rozstępów: hit czy kit?

  Nie tylko kobiety, ale i coraz częściej mężczyźni borykają się z problemem rozstępów. Przeszkadzają szczególnie latem, kiedy eksponujemy ciało. Czy można się ich skutecznie pozbyć za pomocą lasera?

  jolbi
 • Fotoodmładzanie: na czym polega, ile kosztuje

  Fotoodmładzanie: na czym polega, ile kosztuje

  Botoks, mezoterapia igłowa, peeling chemiczny to nie jedyne metody odmładzania skóry. Coraz popularniejsze staje się nieinwazyjne odmładzanie pulsującym światłem. Na czym polega fotoodmładzanie?

  jolbi
 • Aranżacja wnętrz to modne hobby

  Urządzenie mieszkania, aranżacja przestrzeni do życia do dla wielu z nas pasja, podążanie za modami, czasami snobizm. Projektantka wnętrz, Katarzyna Paszylk podpowiada jak urządzić idealnie mieszkanie.

  rozmawiała: joanna biszewska
 • Boskie ciało obietnicą szczęścia?

  Czym jest dla ciebie piękno? Przerysowanym ideałem z reklamy bielizny czy realnym obrazem samej siebie? Iza Cisek, trenerka rozwoju osobistego przekonuje, że warto dostrzec w sobie naturalne piękno i podpowiada co zrobić, aby dobrze się poczuć w swoim ciele.

  rozmawiała: joanna biszewska
 • Laserowe zamykanie naczynek: hit czy kit?

  Laserowe zamykanie naczynek: hit czy kit?

  Kłopotliwa cera naczynkowa, otwierające się naczynka to problem wielu osób. Zwalczając go warto używać kosmetyków uszczelniających naczynia krwionośne. Jeśli naczynko na twarzy jest już otwarte wówczas trzeba je zamknąć i uszczelnić. Czym? Najlepiej laserem.

  jolbi
 • Rozbierz się dla siebie

  Rozbierz się dla siebie

  Wskakujecie do łóżka. On zdejmuje z ciebie sukienkę, ale ty nerwowo ją na siebie naciągasz. On zapala lampkę, którą ty gasisz. On odkopuje cię spod pościeli, a ty chowasz się pod kołdrą. Chciałabyś się z nim kochać tak, jak w fantazjach - dziko, intensywnie, bez zahamowań.

  Voca Ilnicka
 • Życie w zgodzie z zegarem biologicznym

  Tai chi przed 5.00 nad ranem, seks o 6.00 rano, śniadanie przed godziną 11.00 i sjesta pomiędzy 13.00 i 15.00? Taki rytm dnia gwarantuje zdrowie, długie i szczęśliwe życie. Przedstawiamy idealny grafik dnia podporządkowany wschodowi i zachodowi słońca.

  jolbi
 • Czy potrafisz znosić krytykę?

  Czy potrafisz znosić krytykę?

  W związku z tym, że często mamy problem z przyjmowaniem pochwał, jaką trudność musi sprawiać nam zmierzenie się z krytyką? Jak ją odbierać, by nie sprawiała nam przykrości?

  Agnieszka Nowicka
 • Kobieta wyzwolona

  Kobieta wyzwolona

  Miała wielu partnerów, często mówi o seksie i kupuje różne gadżety erotyczne. Nie ulega przesądom, nie wierzy w zabobony, idzie przez życie, czerpiąc z niego, ile się da. Czy jest wyzwolona?

  Voca Ilnicka
 • Sukienka oczyszczająca powietrze

  Naukowcy kolejny raz zaskoczyli swoją pomysłowością. Serwis F5 opublikował informację o garderobie, która oczyszcza powietrze!

  caro
 • Ciepło, ciepło, jeszcze cieplej

  Ciepło, ciepło, jeszcze cieplej

  Nie tylko dla zmarzluchów - rozgrzeje, dostarczy przyjemnych doznań i uleczy. W roli głównej - sauna.

  karola kołodziejczyk
 • Zapanuj nad migreną...

  Zapanuj nad migreną...

  zanim ona zapanuje nad tobą. To jest możliwe. Trzeba jednak najpierw rozpoznać wroga, by nie dopuścić do ataku albo chociaż złagodzić jego przebieg.

  Beata Prasałek
 • Wyspana znaczy piękna

  Wyspana znaczy piękna

  Co nam dodaje urody i sprawia, że wyglądamy kwitnąco? Nie odmładzające kremy, maseczki i liftingi. Osiem godzin snu to najlepszy eliksir młodości.

  joanna biszewska
 • Przygotowania do świąt: dzień po dniu, krok po kroku!

  W grudniu mamy na głowie nie tylko codzienne obowiązki, ale również przygotowania do świąt. Jak je rozplanować? W naszym kalendarzu świątecznych przygotowań proponujemy kilka pomysłów. Co zrobić, aby tegoroczne święta były niezapomniane?

  Joanna Szulc/Jolbi
 • Wyjdź zimą z biura pełna energii. Możliwe?

  Wracasz do domu po długim dniu pracy. Słaniasz się ze zmęczenia i nie masz na nic ochoty i siły. O odwiedzeniu siłowni, spacerze z dziećmi, spotkaniu z przyjaciółką możesz tylko pomarzyć. Jak zorganizować swoją pracę i jakie wprowadzić zmiany, aby po wyjściu z biura mieć jeszcze siły na jakiekolwiek życie?

  Joanna Biszewska
 • Fototerapia: hit czy kit?

  Fototerapia: hit czy kit?

  Bez światła nie ma życia. Kiedy go brakuje popadamy w depresję. Powoduje ją m.in. brak światła we wczesnych godzinach rannych. Czy fototerapia wyleczy nas z zimowej depresji?

  jolbi
 • Jedno małżeństwo, dwie sypialnie

  Jedno małżeństwo, dwie sypialnie

  Co czwarte małżeństwo śpi w osobnych łóżkach. Dwie sypialnie w jednym domu coraz częściej są receptą na...udany i zgodny związek.

  spiro33
 • Autyzm czyli świat pod szklanym kloszem

  Autyzm czyli świat pod szklanym kloszem

  Autyzm nie jest chorobą psychiczną, lecz zaburzeniem rozwojowym. Nie da się do końca wyleczyć, jednak wczesna terapia może sprawić, że dziecko pokona pewne ograniczenia.

  Beata Prasałek
 • 7 sposobów, by mężczyzna zaprosił cię na randkę!
 • Łysienie

  Kiedy panowie tracą znacznie więcej niż sto włosów dziennie i w ich miejsce nie pojawiają się nowe - powinno się im zapalić czerwone światło, bo widmo łysiny z zakolami nad czołem i nieowłosionym plackiem na czubku głowy staje się realnym zagrożeniem.

  Beata Prasałek. Konsultacja: dr Ewa Młodzianowska, dermatolog
 • Mój przyjaciel podkład

  Mój przyjaciel podkład

  Potrafi ukryć niedoskonałości i wyrównać koloryt cery. Odpowiednio dobrany sprosta indywidualnym wymaganiom. Zastanów się, czego potrzebuje twoja cera i wybierz podkład najlepszy dla siebie.

  Joanna Futkowska
 • Byk 21.04-21.05

  Byk 21.04-21.05

  Osoby urodzone w znaku Byka w miłości kierują się bardziej emocjami niż rozumem, polegają na swojej intuicji.

  We współpracy z Viversum
 • Gdy dziecko jest zbyt ambitne

  Gdy dziecko jest zbyt ambitne

  Na okrągło siedzi z nosem w książkach. Wszystkie sprawdziany zalicza na piątki. Samo z własnej woli startuje w olimpiadach. Koleżanki ci zazdroszczą. Kiedy jednak patrzysz na zmęczoną twarz swojej pociechy, boisz się, że to się może źle skończyć. I, niestety, możesz mieć rację.

  Magda Borowska
 • Naucz się języka barw

  Naucz się języka barw

  Kolory bez wątpienia wpływają na nasze samopoczucie - mogą dodawać energii lub uspokajać, ułatwiać koncentrację albo wzmacniać pewność siebie. Warto poznać ich wymowę.

  P.D.
 • Nie daj się chandrze

  Przejmujący chłód, krótkie i ciemne dni, zacinający o szyby deszcz Cały świat jest szary i nieprzyjazny, przyroda powoli pogrąża się w zimowym śnie. A my? Smutno nam jakoś i źle. Bo jesień to czas, gdy dopada nas sezonowa depresja. Strzeżmy się jej!

  Agata Domańska
 • Jestem córką homoseksualisty

  Prawda uzdrawia, oczyszcza, wyzwala. Tak powszechnie się sądzi. Ale czy zawsze tak jest? Dla Magdy i Marii nie jest to takie oczywiste. Żyją z piętnem tajemnicy i boją się ujawnienia, że Piotr - ojciec i były mąż - jest gejem.

  Małgorzata Szamocka
 • Tajemnice wróżbiarskich seansów

  - Pani dusza jest biedna. Pani dusza cierpi. Jest chora! Potrzebuje egzorcysty! - woła, łapiąc mnie za rękę, siwy mężczyzna w średnim wieku. Przeszywa mnie spojrzeniem spod krzaczastych brwi.

  Anna Pogoda
 • 'Przemoc oświecona' wobec kobiet

  Równouprawnienie przyniosło niewątpliwe pożytki, ale zamiast damskiego boksera, brutalnego pijaka, dziwkarza czy nieroba pojawiły się nowe postacie wcielające przemoc oświeconą.

  redPor
 • Rozstępy

  Rozstępów nie da się zlikwidować, ale dzięki zabiegom w gabinecie kosmetycznym lub u lekarza można je spłycić i rozjaśnić

  Izabela Mirkowska, kosmetyczka, www.gabinet-zdrowia-i-urody.republika.pl
Więcej o:

światło