wyzwania

 • Nowe 'wyzwanie' podbija media społecznościowe. Sprawi, że dosłownie znieruchomiejesz [WIDEO]
 • Idzie nowe! Czyli o tym, że nie można bać się zmian

  Idzie nowe! Czyli o tym, że nie można bać się zmian

  Nadejście nowego roku to zawsze świetny moment, by sobie podsumować to, co było i zrobić ambitne plany na przyszłość. Ja jednak niekoniecznie o podsumowaniach chciałam, a o nowych startach. Też tych, których się obawiamy, a wychodzą nam na dobre.

  Gosia Tchorzewska
 • Mój tydzień z makijażem. Smutna historia mało istotnej porażki

  Mój tydzień z makijażem. Smutna historia mało istotnej porażki

  Jest wiele sytuacji, w których można zrobić z siebie idiotę. Traktowanie życia jako serii wyzwań prowadzi zaś do upadku kultury i degradacji wartości człowieczeństwa. Opowiem o tym, jak poległam na jednym z takich frontów.

  Dominika Węcławek
 • 30 rzeczy, których musisz spróbować przed trzydziestką

  30 rzeczy, których musisz spróbować przed trzydziestką

  To ten rok. Już za kilka miesięcy cyferkę 2 zastąpi piękna trójeczka. Postanowiłam więc rzucić wyzwanie starszym kolegom i koleżankom i zaproponować, by to oni wystosowali tu dla mnie szereg zadań, wyzwań i innych pomysłów, nie do końca mądrych, nie zawsze serio-serio, byle tylko były to rzeczy, które można, powinno się, albo warto zrobić przed trzydziestką. Aha pamiętajcie to tylko taka zabawa, podobieństwo do osób rzeczywistych jest przypadkowe, narkotyki to zło, a seks jest zgubą ludzkości, trzecią w kolejności po chodzeniu po rozżarzonych węglach i oglądaniu bajek z kucykami Pony.

  Dominika
Więcej o:

wyzwania