audrey hepburn

 • Kiedyś nosiła go Audrey Hepburn. Dziś ten płaszcz to prawdziwy hit wśród fashionistek! Ponadczasowy i kobiecy
 • W Londynie otwarto kawiarnię Tiffany & Co

  W Londynie otwarto kawiarnię Tiffany & Co

  Pamiętacie film "Śniadanie u Tifffany'ego"? Teraz tytuł filmu możemy potraktować dosłownie, bo właśnie otwarła się w Londynie pierwsza kawiarani słynnej jubilerskiej marki. To pierwszy taki lokal w Europie. Jeden istnieje także w Nowym Jorku.

  JN
 • 8 nieznanych faktów z życia Audrey Hepburn

  8 nieznanych faktów z życia Audrey Hepburn

  Wszyscy postrzegają ją jako eteryczną i delikatną piękność. Ale to tylko jedno jej oblicze. Niewiele osób wie, że Audrey Hepburn podczas II wojny światowej była agentką holenderskiej opozycji! Czego jeszcze nie wiesz o tej niezwykle utalentowanej aktorce?

  redakcja
 • 5 zasad zdrowego stylu życia, którymi kierowała się Audrey Hepburn
 • Audrey Hepburn: wspominamy najpiękniejsze wcielenia legendarnej gwiazdy

  Audrey Hepburn: wspominamy najpiękniejsze wcielenia legendarnej gwiazdy

  "Była rzadkim zjawiskiem w Hollywood, gwiazdą, która wykazywała szczerą troskę o innych, a nie o siebie" - mówił o niej przyjaciel Roger Moore. Zawarł w tym zdaniu całą prawdę o Audrey Hepburn - znakomitej aktorce, ale przede wszystkim pięknej osobowości. Dokładnie 86 lat temu, 4 maja 1929 roku przyszła na świat legenda kina, ikona kobiecego piękna - zawsze zjawiskowa Audrey Hepburn. Z tej okazji przypominamy jej kultowe role.

  Ewelina Błeszyńska
 • Ikony stylu - ubierz się tak jak one

  Ikony stylu - ubierz się tak jak one

  Klasyka nigdy nie przestanie być modna. Zainspiruj się stylem kobiet, których stylizacje za takie uznajemy po dziś dzień. Kwintesencja kobiecości, klasa, wytworność i elegancja. Tym charakteryzowały się stylizacje ikon mody. Do tego grona należą: Jane Birkin, Twiggy, Brigitte Bardot, Audrey Hebpurn, Jackie Kennedy, Księżna Diana.  
  W internetowym sklepie butik.gazeta.pl znajdziecie wiele propozycji, dzięki którym możecie wyglądać tak jak ikony stylu.

  Magdalena Bloch
 • Makijaże wielkich gwiazd - Marilyn Monroe i Audrey Hepburn

  Makijaże wielkich gwiazd - Marilyn Monroe i Audrey Hepburn

  Pewne elementy wizerunku wielkich gwiazd pozostają ponadczasowe. Dziś Marilyn Monroe i Audrey Hepburn są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych ikon dawnego Hollywood. Dowiedź się jak krok po kroku zrobić makijaż w ich stylu!

  norma_jeane
 • Najbardziej wpływowe fryzury w historii

  Najbardziej wpływowe fryzury w historii

  Uczesanie Audrey Hepburn ze "Śniadania u Tiffany'ego? wygrało plebiscyt na najbardziej wpływową fryzurę wszech czasów. Zobacz jakie fryzury pokonał słynny kok aktorki.

  kk
 • Najpopularniejsza fryzura - wygrywa Audrey Hepburn!

  Najpopularniejsza fryzura - wygrywa Audrey Hepburn!

  Możemy zapomnieć o fryzurze Rachel z serialu Przyjaciele, czy nawet kultowym bobie Victorii Beckham. Najbardziej pożądaną fryzurą jest kok Audrey Hepburn z filmy Śniadanie u Tiffaniego!

  norma_jeane
 • Makijaż w stylu Audrey Hepburn - WIDEO!

  Makijaż w stylu Audrey Hepburn - WIDEO!

  Audrey Hepburn nawet dziś jest ikoną stylu i mody. Wciąż ją uwielbiamy A jej klasyczny i elegancki makijaż jest ponadczasowy. Zobaczcie instruktaż WIDEO!

  Katarzyna Bigos
Więcej o:

audrey hepburn

 • Licytacja rzeczy Audrey Hepburn

  Na aukcji można było kupić jedną z 36 rzeczy Audrey Hepburn. Od sukienek, czy płaszczy przez kapelusze, paski i prywatne listy datowane na okres 1953-1960. W Londynie został zlicytowany m.in.: czarny, jedwabny płaszcz, czarna sukienka koktajlowa noszona przez aktorkę w filmie

 • Najpopularniejsza fryzura - wygrywa Audrey Hepburn!

  . Okazuje się jednak, że najbardziej pożądaną i popularną fryzurą jest kok Audrey Hepburn z filmu Śniadanie u Tiffany'ego. Informują o tym wyniki sondażu przeprowadzonego przez Brytyjski Związek Fryzjerów. Śniadanie u Tiffany'ego to film z 1961 roku! Jak

 • Bądź jak Audrey Hepburn - 3 wyjątkowe stylizacje

  Audrey Hepburn była nie tylko aktorką, ale także ikoną stylu i jedną z najpiękniejszych kobiet kina.  Słynęła ze skromności, powściągliwości i ogromnego zaangażowania w działalność charytatywną. Stroje w których występowała w filmach na stałe zapisały się w kanonie

 • Sukienka NIFE - jak z szafy Audrey Hepburn

  Audrey Hepburn to kobieta ikona. Symbol niewymuszonej elegancji, dobrego smaku i wielkiej klasy. Rzesze kobiet po dziś dzień wpatrują się co rano w portret Audrey starając się uszczknąć dla siebie trochę jej stylu. Dlatego powoływanie się na aktorkę

 • Audrey Hepburn: wspominamy najpiękniejsze wcielenia legendarnej gwiazdy

  teatru, okazało się, że to głównie dzięki tej uroczej aktorce sztuka cieszyła się ogromną popularnością. Audrey otrzymała nagrodę dla najlepszej debiutantki roku, a zaledwie kilka po premierze zmieniono napis przed teatrem z " Gigi z Audrey Hepburn" na "Audrey Hepburn w Gigi "

 • Zrób się na gwiazdę: Audrey Hepburn

  kącikiem. Trzeba trochę wprawy, by wyszła idealna, zwłaszcza, jeśli malujesz ją eye-linerem. Na koniec dokładnie wytuszuj rzęsy i podkręć zalotką. Lubisz styl Audrey Hepburn?

 • Serial o Audrey Hepburn - szykuje się biograficzny hit?

  Audrey Hepburn - ikona stylu Brytyjska aktorka to jedna z ikon kina lat 50. i 60. Większość kojarzy ją ze "Śniadania u Tiffany'ego", ale Audrey ma na koncie także inne kultowe produkcje, m.in. "Rzymskie wakacje", "Sabrinę" czy "Dwoje na drodze". W każdej z

 • 5 zasad zdrowego stylu życia, którymi kierowała się Audrey Hepburn

  także jej sposób na dodanie sobie energii po długim locie samolotem. Audrey Hepburn przykładała bardzo dużą wagę do picia wody. Była w tym bardzo skrupulatna. Jej syn przyznał - "Bardzo dbała o to, by pić odpowiednie ilości wody i jeść dużo warzyw - w taki sposób została wychowana. Doskonale

 • Ulubiona maska do włosów Audrey Hepburn od Philip Kingsley dostępna w Douglas!

  właśnie ona podbiła serce Audrey Hepburn. Z miłości do włosów Marka Philip Kingsley została stworzona z pasji i największej miłości jej założyciela - włosów. Stworzył ją z połączenia nauki i piękna– trychologii, zajmującej się leczeniem skóry głowy, wydobywaniem zdrowia i blasku z włosów, czyniąc je