hipsterzy

 • Czarne lody - to będzie hit tego lata?

  Czarne lody - to będzie hit tego lata?

  Żywieniowe mody zmieniają się ostatnio co sezon, a niektórzy odczuwają potrzebę podążania za najnowszymi trendami. Dlatego czekamy na czarne lody, które już podbiły Nowy Jork. Zgadniecie z czego są zrobione?

  What The Foch?!
 • 'Piwna rewolucja w Polsce jest dla mnie symbolem odchodzenia od bylejakości' [LIST]
 • Yuccie - nowy (lepszy!) hipster

  Yuccie - nowy (lepszy!) hipster

  Kim są? To młodzi, twórczy mieszkańcy miast, mały wycinek generacji millenialsów (urodzonych w latach 1980-2000). Dwudziestolatkowie wychowani w dobrobycie, wykształceni i przekonani o tym, że nie tylko powinni móc realizować swoje marzenia, ale w dodatku ktoś powinien im za to płacić.

  Natalia Sosin
 • Szaleństwo hasztagowania. Opowieść o wielkiej karierze małej kratki

  Szaleństwo hasztagowania. Opowieść o wielkiej karierze małej kratki

  Jak często się zdarza, by jeden mały znak stał się symbolem #wszystkiego? Raz na jakiś czas można zaobserwować różne graficzne fenomeny, ale jeszcze nigdy w historii oznaczania nie zdarzyło się, by taki drobiazg, ot, cztery małe kreski znaczyły tak wiele dla tak dużej ilości osób.

  Dominika Węcławek
 • Nasi ojcowie byli pierwszymi hipsterami?! [ZDJĘCIA]

  Czy twój tata... nosił wąsy, miał elegancki "zaczes" i dumnie jeździł maluchem? Co jeszcze robił w młodości? Ze względu na rosnącą popularność blogów udowadniających, że rodziciele dzisiejszych 30-latków byli pierwszymi hipsterami, bierzemy ojców na tapetę i patrzymy na nich inaczej niż przez pryzmat układu rodzic-dziecko. Tata. Jaki jest - to wiesz, a jaki był?

  Ola Długołęcka
 • Czy to już hipsterstwo, czy zwykłe śniadanie?

  Czy to już hipsterstwo, czy zwykłe śniadanie?

  Madame Z. czasem odrywa się od gier komputerowych i wychodzi z domu. Niestety - pułapki czają się wszędzie. Uważaj co robisz, możesz bowiem niechcący stać się hipsterem. Zgroza.

  Nadesłane do redakcji
 • O wielkich trudach bycia modnym

  O wielkich trudach bycia modnym

  Nie nadaję się do chodzenia na Yard Sale i inne Urban Markety. Wiem, że mnóstwo ludzi to uwielbia. Wiem, że można tam porozmawiać z projektantami i wyłowić zakupowe perełki. Ale nie. Dziękuję, zostanę w domu, to nie dla mnie.

  Natalia
Więcej o:

hipsterzy