karetka

 • Łódź. Zamurowali 7 żywych piskląt. 'Mamy to w ch..., takie polecenie'

  Łódź. Zamurowali 7 żywych piskląt. "Mamy to w ch..., takie polecenie"

  Według mieszkańców łódzkiego budynku, którzy 4 lipca byli świadkami zamurowania żywcem ptaków, przez niemal dwa dni nikt nie chciał pomóc tym zwierzętom. Nie skutkowały interwencje u administratora, nie pomagały telefony na numery alarmowe. "To tylko gołębie", a jednak teraz sprawą będzie musiała zająć się prokuratura.

  Eliza Dolecka
 • Ratownik o bezdomności. 'Każdego z nas dzielą od niej trzy raty kredytu'

  Ratownik o bezdomności. "Każdego z nas dzielą od niej trzy raty kredytu"

  Przechodząc obok ludzi bezdomnych, niektórzy patrzą na nich z pogardą. W ich kierunku lecą wyzwiska, czasem osoby mieszkające na ulicy są bite przez np. nastolatków, którzy rzucili sobie wyzwanie. Nie wolno nam jednak zapomnieć, że to są ludzie, którzy czasem potrzebują pomocy, jak każdy z nas. Tę pomoc zapewnia "Ambulans z Serca", a jeden z ratowników mówi nam otwarcie, że każdy z nas kiedyś może stać się bezdomnym.

  Agnieszka Matracka
 • Pokazała, jaki strój zakłada do pracy w karetce. 'Nagle nie mogę oddychać'

  Pokazała, jaki strój zakłada do pracy w karetce. "Nagle nie mogę oddychać"

  Tiktokerka @agneezza w jednym z nagrań zaprezentowała, co zakłada na co dzień do pracy. Podczas gdy jedni zachwycali się tym, jak wygląda w uniformie, inni podziękowali jej za pracę w karetce i udzielanie wsparcia ratownikom medycznym. "To takie fajne, nie ma zbyt wielu dziewczyn w terenie".

  Alicja Niewęgłowska
 • 35-latek chciał nowych wrażeń seksualnych. Musieli interweniować strażacy. 'Mogło dojść do martwicy'
Więcej o:

karetka