klasyka

 • Biała bluzka pełna klasy za 19,99 na wyprzedaży w Mohito. Te rękawy to hit sezonu

  Biała bluzka pełna klasy za 19,99 na wyprzedaży w Mohito. Te rękawy to hit sezonu

  Biała bluzka, to jeden z niemal obowiązkowych elementów każdej garderoby. Warto ją mieć podobnie jak sukienkę typu mała czarna, czy eleganckie szpilki. To kwintesencja stylu i klasy, która sprawdzi się na różne okazje. Na wyprzedaży w Mohito kupisz modną białą bluzkę za 19,99 złotych.

  Małgorzata Beszczyńska
 • 5 klasyków modowych, które warto kupić podczas Black Friday

  5 klasyków modowych, które warto kupić podczas Black Friday

  Black Friday tuż tuż! 29 listopada w sklepach możemy spodziewać się dużych rabatów i promocji. To dobry moment na uzupełnienie swojej szafy o modowe klasyki, które zawsze będą dobrze i stylowo wyglądać, niezależnie od sezonu. Podpowiadamy, co powinno znaleźć się na naszej ubraniowej liście zakupów.

  JN
 • Książki, które muszę raz do roku: "Targowisko próżności"

  Książki, które muszę raz do roku: "Targowisko próżności"

  Są takie książki, o których wiem na pewno, dlaczego wracam do nich w maju, listopadzie, styczniu. Jest wyraźny powód, klimat, smak, dzień, kiedy kupiłam. Co mi każe co roku w grudniu otwierać książkę nabytą we wrześniu, której akcja zaczyna się w czerwcowy poranek? No właśnie.

  Aleksandra
 • To nie są romansidła, czyli w obronie Jane Austen

  To nie są romansidła, czyli w obronie Jane Austen

  Po pierwsze - to nie są romansidła. Po drugie - za każdym razem, kiedy ktoś pisze "Jane Austin" - Bóg zsyła na ziemię kolejnego Biebera. Po trzecie - to nie są, powtarzam, romansidła.

  Aleksandra
 • Historia kaszmirowego swetra

  Historia kaszmirowego swetra

  Najszlachetniejsza i najdelikatniejsza w dotyku. Najcieplejsza. Kiedy raz nałożysz sweter z tej wełny wiesz, że nic go nie zastąpi. Kaszmir. Idealny na zimę i lato. Klasyka w najlepszym wydaniu.

  Joanna Biszewska
Więcej o:

klasyka