kolor

 • Najmodniejszy kolor na wiosnę 2020. Już go znamy!

  Najmodniejszy kolor na wiosnę 2020. Już go znamy!

  Niedawno pisałyśmy o kolorze roku według Instytutu Pantone, czyli classic blue. Okazuje się jednak, że w trendach wiosenny królowała będzie inna barwa. Warto sprawdzić, w jakie modele kolorystyczne poszczególnych elementów garderoby zaopatrzyć się na nadchodzący sezon!

  JN
 • Pokaż mi swoje oczy, a powiem ci kim jesteś. Kolor tęczówki mówi o nas wiele
 • Gdy mam potrzebę życiowej zmiany - zmieniam kolor włosów

  Gdy mam potrzebę życiowej zmiany - zmieniam kolor włosów

  Niektórzy lubią, gdy ich przyszłość jest przewidywalna i nic się nie zmienia. Nawet ustawienie stołu w dużym pokoju jest takie samo, jak trzydzieści lat temu. Ja mam inaczej. Kiedy chcę coś zmienić, przestawiam stół albo zmieniam się z blondynki w zielonowłosą.

  Dominika
 • Wybierz kolor dla siebie - farbowanie w wieku 20, 40 i 60 lat

  Wybierz kolor dla siebie - farbowanie w wieku 20, 40 i 60 lat

  Większość kobiet farbuje swoje włosy w domu. Dostępne na rynku farby mają jednak różne stopnie trwałości i ogromną paletę barw. Żeby wybrać właściwą, trzeba trzymać się kilku zasad - przede wszystkim dostosowując farbę do odcienia skóry i... wieku. Na przykładzie polskich gwiazd pokazujemy jak dopasować kolor do urody i czego zdecydowanie unikać.

  Martyna Wyrzykowska
 • Bukiet - ważny wybór

  Często przy wyborze kwiatów na ślub państwo młodzi są zagubieni, a nawet już zmęczeni żmudnym realizowaniem listy spraw koniecznych. Kwiaty figurują zazwyczaj na ostatnim miejscu. Spróbujmy to zmienić. Starajmy się przekonać naszych klientów, że kwiaty są ważne - wyrażają przecież nasze emocje. W takiej chwili dobrze jest się zdać na profesjonalne doradztwo florysty.

  Katarzyna Zusin