kondycja

 • ABS - zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha

  ABS - zestaw ćwiczeń na mięśnie brzucha

  ABS oznacza rozbudowany trening mięśni brzucha, z którego korzystać mogą zarówno osoby początkujące, jak i te które ćwiczą od dawna.

  Katarzyna Bigos
 • Pole Dance - nowa moda?

  Pole Dance - nowa moda?

  Słysząc nazwę Pole Dance nie wszyscy od razu kojarzą o czym mowa. Kiedy jednak powiemy: "taniec na rurze" - od razu wiadomo o co chodzi.

  Katarzyna Bigos
 • Czas na jogging!

  Czas na jogging!

  Jogging jest typem fizycznej aktywności, którą może uprawiać niemal każdy niezależnie od wieku, typu sylwetki i jej stanu. Nie tylko poprawia kondycję, jest również dobrym sposobem na zrzucenie kilku kilogramów.

  Katarzyna Bigos
 • Jak ćwiczenia rozciągające modelują sylwetkę?

  Jak ćwiczenia rozciągające modelują sylwetkę?

  Wiele z nas systematycznie ćwiczy, trenuje, biega, czy tańczy. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego jak ważną rolę w modelowaniu sylwetki mają również ćwiczenia rozciągające.

  Katarzyna Bigos
 • Zgrabne uda - zestaw ćwiczeń

  Zgrabne uda - zestaw ćwiczeń

  Uda zaraz po brzuchu i pośladkach są najbardziej nielubianą przez kobiety częścią ciała. Przeważnie jest to spowodowane cellulitem, który właśnie na tych częściach ciała występuje najczęściej. Oto kilka ćwiczeń, które pomogą pojędrnić uda.

  Katarzyna Bigos
 • Zgrabne pośladki - zestaw ćwiczeń

  Zgrabne pośladki - zestaw ćwiczeń

  Aby mieć piękne i zgrabne pośladki nie wystarczy być po prostu szczupłą. Jest to jedna z tych części kobiecego ciała, którą najciężej jest wymodelować. Trzeba poświęcić temu sporo pracy. Przygotowaliśmy dla was kilka porad oraz zestaw ćwiczeń.

  Katarzyna Bigos
 • Leń się aktywnie

  Leń się aktywnie

  To już oczywiste: aktywny wypoczynek jest lepszy od wakacyjnego lenistwa. Ale co robić, jeśli twoje ciało i umysł w zgodnym duecie bronią się przed nim rękami i nogami? Weź się na sposób i przekonaj samą siebie do ruchu na urlopie.

  Kasia Michalczak
 • Ćwiczymy mięśnie brzucha!

  Ćwiczymy mięśnie brzucha!

  Nie znam kobiety, która nie marzyłaby o tym, by mieć piękny, szczupły i umięśniony brzuch. Większości z nas niestety do ideału trochę brakuję. Warto, by w nawyk weszły nam codzienne ćwiczenia mięśni brzucha. Nie jest to czasochłonne a rezultaty mogą być zaskakujące!

  Katarzyna Bigos
Więcej o:

kondycja

 • Kondycja na karnawał - szykuj ją już dziś!

  się do karnawałowego szaleństwa na parkiecie. 1. Jak ćwiczyć, żeby poprawić kondycję? Chcąc poprawić kondycję, czyli wydolność i wytrzymałość naszego organizmu, zwiększyć sprawność ruchową do podejmowania wysiłku, układamy najlepiej trening mieszany. Siłowo-wytrzymałościowy gdzie w ćwiczeniach na siłowni angażujemy

 • Problemy z potencją, kondycją, koncentracją? To może być cholesterol

  Wpływ cholesterolu na kondycję fizyczną mężczyzny Wysokie stężenie cholesterolu może powodować osłabienie funkcji poznawczych (pamięci) i problemy z koncentracją, a także spadek wydolności organizmu ? tłumaczy prof. dr hab. Artur Mamcarz, Kierownik Kliniki Chorób Wewnętrznych i Kardiologii WUM

 • Lepsza kondycja = lepszy seks

  Rozciągaj się Elastyczne i rozciągnięte ciało daje dużo więcej możliwości. Stretching, pilates czy joga zmniejszają napięcie mięśni oraz bóle kręgosłupa. Dzięki rozciąganiu poprawia się nasza sprawność ruchowa, ciało staje się bardziej gibkie i rozluźnione. Jak się rozciągać? Stojąc ze stopami

 • Jak zacząć biegać? Rady dla początkujących, z zerową kondycją

  rady wykonać trzech treningów biegowych w tygodniu, maszeruj lub spaceruj. Kondycja z czasem się poprawi, a ty przyzwyczaisz się do aktywności. Innym problemem jest wybranie właściwej pory do biegania. Wieczorem przychodzi nam to łatwiej, jednak często chcemy biegać we wczesnych godzinach porannych