postanowienia noworoczne

 • Boisz się, że z postanowień noworocznych znowu nici? Zacznij pomału! [5 KROKÓW]

  Boisz się, że z postanowień noworocznych znowu nici? Zacznij pomału! [5 KROKÓW]

  Gdy spis noworocznych postanowień jest tak długi, jak lista przedświątecznych zakupów, ciężko dotrzymać choć części z obietnic, a większość z nich, już w styczniu idzie w niepamięć. Oto lista wskazówek przygotowanych przez ekspertów Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego, dzięki którym łatwiej będzie zmienić swoje życie na lepsze.

  charaktery.eu
 • O czym marzy dziewczyna, gdy 2016 rok się zbliża? [LIST]

  O czym marzy dziewczyna, gdy 2016 rok się zbliża? [LIST]

  Nowa praca, podwyżka, namiętna miłość, nowy (mniejszy) rozmiar? Co chcesz osiągnąć w nowym roku? I jak? Przed wami lista postanowień naszej Czytelniczki oraz plan ich spełnienia. Trzymamy kciuki za ich spełnienie.

  Nadesłane do Redakcji
 • Seks w małym mieście odc. 46: seksualne postanowienia noworoczne w Wyszkowie

  Seks w małym mieście odc. 46: seksualne postanowienia noworoczne w Wyszkowie

  Początek roku wielu z nas traktuje symbolicznie. Jest to czas na podsumowanie tego, co było oraz zastanowienie się nad tym, co można zmienić na lepsze. Ponieważ naszym zdaniem seks to ważna dziedzina życia, postanowiłyśmy zapytać mieszkańców Wyszkowa, co chcieliby ulepszyć oraz czego życzą w tej sferze innym Polakom.

  Dellfina i Dorota
 • Pięć postanowień noworocznych, których tym razem może uda mi się dotrzymać

  Pięć postanowień noworocznych, których tym razem może uda mi się dotrzymać

  Jak dotrzymać noworocznych postanowień? Teoretycznie wiem. Naczytałam się, co niemiara. Zasada, która jako jedyna przemówiła do mnie, przekonuje, że nie warto stawiać sobie zbyt wielkich wyzwań. Dzięki temu można uniknąć równie wielkich rozczarowań. To ma sens. Stąd mój plan na 2014 rok jest minimalny.

  Monika
 • Postanowienia noworoczne - czas na podsumowanie

  W zeszłym roku - mniej więcej o tej samej porze - pisaliśmy o najczęstszych postanowieniach noworocznych. Czas przekonać się, komu udało się w nich wytrwać.

  Ola Długołęcka
 • Urodowe postanowienia na 2012 rok!

  Urodowe postanowienia na 2012 rok!

  Zacznij 2012 rok z nowymi, lepszymi postanowieniami dla siebie i swojej urody. Trenerzy, kosmetyczki i eksperci w temacie zdrowia radzą na co zwrócić największą uwagę!

  norma_jeane
 • Noworoczne postanowienia, czy tylko marzenia?

  Noworoczne postanowienia, czy tylko marzenia?

  Przed nami kolejny nowy rok. Im bliżej do 1 stycznia, tym bardziej upewniamy się w postanowieniach, których przez 365 dni dotrzymamy. Co sobie najczęściej obiecujemy i jakie jest prawdopodobieństwo osiągnięcia pod koniec 2012 roku pełnego sukcesu?

  ola długołęcka
Więcej o:

postanowienia noworoczne