smutek

 • Uchodzą za najsmutniejsze znaki zodiaku. Często wpadają w jesienną chandrę
 • 16-latka na gruzach swojej szkoły w Charkowie. Ten widok 'łamie serce'. Uczniowie zatańczyli ostatni taniec

  16-latka na gruzach swojej szkoły w Charkowie. Ten widok "łamie serce". Uczniowie zatańczyli ostatni taniec

  To wzruszające zdjęcie obiegło sieć. Tysiące osób udostępniło je na swoich facebookowych, instagramowych i tweeterowych kontach. Anna Episheva z Toronto opublikowała fotografię swojej siostrzenicy Valerie na tle szkoły, do której chodziła dziewczyna, a raczej tego co z niej zostało. "Byliśmy jak wielka rodzinka" - miała powiedzieć 16-latka.

  Aleksandra Pawłowska
 • Smutne cytaty- znajdź czas na melancholię

  Smutne cytaty- znajdź czas na melancholię

  Smutne cytaty. Złość, melancholia, smutek to naturalne stany, które zdarzają się każdemu. Udawany optymizm nie jest kluczem do dobrego samopoczucia, czasami każdy potrzebuje czasu dla siebie i swoich myśli. Sprawdź, ile prawdy jest w smutnych cytatach o życiu.

  KLI
 • Blue Monday - co to? Kiedy jest w 2020 roku?
 • Strefa bezpieczeństwa, czyli co robić jak dopadają nas smutki

  Strefa bezpieczeństwa, czyli co robić jak dopadają nas smutki

  Są dni, gdy czujemy się gorzej. Stronimy od rodziny i przyjaciół, uciekamy w samotność, mamy ochotę zwinąć się w kulkę i zniknąć. W tych gorszych dniach sięgamy po metody, które mają nas z powrotem postawić na nogi.

  Miss Olgu
 • Mój 'Imperator' filmowy, czyli władca wszystkich filmów

  Mój "Imperator" filmowy, czyli władca wszystkich filmów

  Ostatnio zastanawiałam się nad tym, czy można mieć jeden ulubiony film? Taki naj, naj, naj, że chociaż lubi się inne produkcje, to ta robi szach-mat, i pozostawia wszystkie inne daleko w tyle. No dobrze, chociaż troszeczkę w tyle. Okazuje się, że tak, jest to możliwe i o tym właśnie będzie ten tekst.

  Miss Olgu
 • O filmach, które nie kończą się dobrze

  O filmach, które nie kończą się dobrze

  To, że najbardziej lubię te filmy, które już widziałam, to nie jest odkrycie sezonu. Ale tego, że najchętniej wracam do tych, które mają złe i smutne zakończenie, mogliście nie wiedzieć. Wiedza ta w żaden sposób nie przyda wam się w życiu, ale może dzięki niej ktoś tutaj okaże się moim filmowym bliźniakiem.

  Miss Olgu
 • 'Ponoć był pijakiem i łajdakiem' - dlaczego Robin Williams nie miał prawa być smutny
 • Czego uczą nas filmy: 'Tajemnica Filomeny'

  Czego uczą nas filmy: "Tajemnica Filomeny"

  Irlandia jest taka piękna! Te przestrzenie, soczyście zielone pagórki, po których hula wiatr... Nawet bluźnierstwa wypowiadane w takich okolicznościach przyrody wydają się nie mieć mocy. Czy coś złego może się dziać w takim krajobrazie? Okazuje się, że tak. A za wszystkim stoją siostrzyczki z klasztoru... Niezły początek horroru, co?

  Gosia Tchorzewska
Więcej o:

smutek