bezrobocie

 • 9 pomysłów na zarabianie w internecie. Przetestowałam je osobiście

  9 pomysłów na zarabianie w internecie. Przetestowałam je osobiście

  W internecie można zbić majątek. Na pewno słyszałaś o youtuberach czy blogerach, którzy dorobili się fortun. Machasz na to ręką, bo trzeba mieć sprzęt, talent, wiedzę i to na pewno nie dla ciebie? Nie zrażaj się, bo warto spróbować. Oto kilka sposobów na to, jak wykorzystać internet, by zarobić albo przynajmniej czegoś się nauczyć.

  Agnieszka Durska
 • Rzuć korpo i chodź się całować!

  Rzuć korpo i chodź się całować!

  Kiedy decydujesz się rzucić wszystko (w tym pracę w korpo) i wyjechać 1200 km na północ, do kraju, w którego języku potrafisz się co najwyżej przedstawić, nie mając na miejscu nic, musisz się przygotować na powracające z ujmującą regularnością pytania "dlaczego?" oraz "jak to?".

  Aśka Gaudyn
 • Warszawa kontra Berlin: rzeczy, których nasza stolica naprawdę nie musi się wstydzić

  Warszawa kontra Berlin: rzeczy, których nasza stolica naprawdę nie musi się wstydzić

  Mówią, że Berlin ma wiele zalet. Kochają to miasto za niezobowiązujący charakter, ścieżki rowerowe, pikniki na trawnikach, śniadania w porze wysoce kolacyjnej i wydarzenia kulturalne, ale wiecie co? W pojedynku metropolii Warszawa wcale nie jest na pozycji straconej. Oto kilka punktów, w których wcale nie ustępujemy, a być może nawet zdarza się nam górować.

  Dominika Węcławek
 • Za starzy na zatrudnienie, za młodzi na śmierć

  Za starzy na zatrudnienie, za młodzi na śmierć

  Czytelniczka pisze o problemie, z jakim boryka się wiele osób w jej wieku, "za młodych, by umierać, za starych by ktoś je zatrudnił". Emerytura nie każdemu się jawi jako upragniony odpoczynek.

  Nadesłane do Redakcji
 • Wywaleni na bruk - jak się podnieść i zabrać do szukania pracy

  Wywaleni na bruk - jak się podnieść i zabrać do szukania pracy

  Stała praca, niezła pensja, wszystko idzie gładko. Aż do cięcia kosztów, restrukturyzacji albo wprowadzania "zmian". Jak zwał, tak zwał, lecisz na bruk. Skrzydła podrapane, policzek w twarz, dziękujemy i czar pryska. Będziesz szukać. Ten tekst jest o szukaniu właśnie.

  Agnieszka Durska
 • "Siedzę w domu i szukam pracy. Mam ochotę się rozwieść" [LIST]

  "Siedzę w domu i szukam pracy. Mam ochotę się rozwieść" [LIST]

  A co kiedy miłość już nie wystarczy, aby znosić oczekiwania partnera? Odejść czy starać się walczyć o prawo do... No właśnie do czego? Nasza Czytelniczka uważa, że mąż ją chce "sprowadzić do kuchennego parteru". A argument, że siedzi w domu, więc ma czas na wszystko, doprowadza ją do szału.

  Nadesłane do Redakcji
Więcej o:

bezrobocie