dobre wychowanie

 • Wolnoć Tomku w swojej sypialni - do mojej nie musisz zaglądać

  Wolnoć Tomku w swojej sypialni - do mojej nie musisz zaglądać

  Wolnoć Tomku w swoim domku? Och, jakże bym chciała, żeby te słowa były prawdziwe. I żebym mogła spokojnie, we własnej alkowie, robić to, na co mam ochotę. Ale niestety, nawet w seksie bywa tak, że wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność innej osoby.

  Linda Lovelace
 • Kultura osobista w polskim łóżku

  Napisała do nas nasza Czytelniczka, zaniepokojona kulturą osobistą Polek i Polaków w łóżku. By nie poprzestać na zaniepokojeniu, a pomóc choć maleńkiemu odsetkowi rodaków, postanowiła podzielić się wskazówkami na temat dobrego zachowania w alkowie.

  Nadesłane do Redakcji
 • Nasza Polska śmieciem leżąca

  Nasza Polska śmieciem leżąca

  Niedawno pisałam o tym, jak wspaniałe jest działkowanie. Nadal podtrzymuję tę teorię. Mam jednak potrzebę podzielenia się swoimi przemyśleniami na temat mrocznej strony działkowania. Chociaż tutaj nie tylko działkowicze są winni. Chodzi mianowicie o zaśmiecanie lasów.

  Miss Olgu
 • O manierach w czasach Facebooka. Poradnik w zupełnie nowym stylu

  O manierach w czasach Facebooka. Poradnik w zupełnie nowym stylu

  W czasie świątecznych obiadków należy być miłym, grzecznym i uprzejmym. To, co winno być naturalne, nie zawsze jest łatwe. Czasem towarzyskie spędy zmieniają się w obóz przetrwania z wyjątkowo ciężkim szkoleniem. Pomóc mogą żelazne nerwy, doskonałe opanowanie i... porządna lektura edukacyjna.

  Agata
 • Krótka historia o równouprawnieniu, walizkach i fochach

  Nasza Czytelniczka Nana dzieli się swoją historią i wnioskami jakie jej się nasunęły: że przeciwnicy równouprawnienia kobiet wykorzystują feministyczny postulat jako powód, by być nieuprzejmym. Czy rzeczywiście trzeba rezygnować z zasad dobrego wychowania?

  Nadesłane do Redakcji
 • Świat bez dzieci

  Świat bez dzieci

  Dzieci zaczynają opanowywać świat dorosłych. Wszelkie próby wychowywania rodziców rozbrykanych w miejscach publicznych pociech kończą się groźną miną i obrazą majestatu. Jak lawirować, żeby nie znaleźć się w oku cyklonu?

  ola długołęcka
 • Sztuka towarzyskiej rozmowy

  Kiedy idziesz na przyjęcie spędzasz jego dużą część siedząc obok nieznanych ci osób w niezręcznej ciszy? Gdy twój szef wchodzi do biurowej kuchni na kawę uśmiechasz się nieśmiało, ale zanim znajdziesz temat do rozmowy on już dawno sobie wyszedł? Sztuka konwersacji wbrew pozorom to nie lada wyzwanie. Poznaj jej tajniki.

  Wisia Onyszkiewicz
 • Kto to jest "prawdziwy dżentelmen"?

  Niebezpiecznie jest spotkać dżentelmena w czasie pożaru. Zwłaszcza gdy się jest jego kuzynem trzeciego stopnia. O tym jak powinien zachować się prawdziwy dżentelmen pisze Leszek Talko

  red
Więcej o:

dobre wychowanie