hejterzy

  • Czy w hejtowaniu hejterów nie poszliśmy za daleko? Rzecz o braku dystansu
  • 13 naszych 'ulubionych' typów komentatorów

    13 naszych "ulubionych" typów komentatorów

    Kochamy naszych czytelników. Bez Was Focha by nie było! Jednak mamy też swoich "ulubionych inaczej" komentatorów: erudytów z bożej łaski, moralizatorów i zwykłych hejterów.

    Anna Konieczyńska
  • Takie damy, a dają plamy... Dlaczego kręcą nas problemy innych?
  • Pola, Polska i inne problemy

    Pola, Polska i inne problemy

    Felietony Poli Dwurnik, będące zapisem jej berlińskiego życia, wywołały falę tzw. toczenia beki, ale i podniosły się głosy, że "faceta by się tak nie czepiano". No i mamy kłopot, chwalić Poli nie ma za co, a krytykować nie wolno.

    Dominika Węcławek
  • List w obronie Anny K.

    List w obronie Anny K.

    Czytelniczka staje w obronie naszej autorki, Anny Konieczyńskiej i twierdzi, że wszyscy krytycy Ani w gruncie rzeczy kochają nienawidzić jej teksty, styl i... ją samą.

    Nadesłane do Redakcji
  • Kontaktu wzrokowego unikać - komentarz do rasistowskiego hejtu na rapera Sobotę

    Kontaktu wzrokowego unikać - komentarz do rasistowskiego hejtu na rapera Sobotę

    Nawet jeśli nie jesteście fanami rapu, ta sprawa powinna was obchodzić - rasistowskie bluzgi pod adresem szczecińskiego rapera Soboty, jego czarnoskórej partnerki i dziecka (!) zwyczajnie bulwersują, ale być może świadczą też o głębszym problemie? Specjalnie dla Focha sprawę komentuje znawca polskiego rapu i kultury hip-hopowej, dziennikarz muzyczny Marcin Flint.

    Marcin Flint
  • Hejter, to zdecydowanie nie brzmi dumnie

    Hejter, to zdecydowanie nie brzmi dumnie

    Kto mieszka w internecie, ten prędzej czy później spotka jakiegoś hejtera. Jeśli kiedykolwiek mieliście wrażenie, że to nie są normalne osoby - możecie mieć rację. Tego dowodzą najnowsze badania!

    Miss Olgu
  • Hejterzy - nowa rasa, która pragnie panować nad światem
  • Napaliłabym tobą w kominku, Kominku

    Napaliłabym tobą w kominku, Kominku

    "W internecie nie może być wolności słowa polegającej na mówieniu, co się chce." - Paulo Coelho polskiego internetu zaserwował dziś złotą myśl, od której przed oczami zawirowały mi wszystkie kolory tęczy. Bloger Kominek, bo o nim mowa, od dawna należy do grona moich ulubionych komentatorów dnia codziennego. Od dawnych, dawnych czasów, gdy pisał głównie o cyckach i analu, i znany był jako naczelny troll Usenetu.

    Kasia
Więcej o:

hejterzy