Gwiazdy walczą z cellulitem

Piękne, jędrne oraz idealnie wyrzeźbione ciała na okładkach pism to zasługa photoshopa. Gwiazdy robią wszystko, aby pozbyć się cellulitu. Poznaj ich metody na pomarańczową skórkę.
Madonna Madonna Madonna, fot. materiały prasowe

Madonna

Aż 75 tysięcy dolarów zapłaciła Madonna za maszynę, która podobno jest rewolucją w zwalczaniu pomarańczowej skórki. Urządzenie masuje skórę na udach, poddając ją jednocześnie działaniu intensywnych ultradźdwięków. Fale rozbijają cellulit i uwalniają zablokowany tłuszcz, wodę oraz toksyny. Urządzenie przeznaczone jest dla tych kobiet, które mimo umięśnionego i szczupłego ciała wciąż borykają się ze skórką pomarańczową.

Lady Gaga, fot. materiały prasowe Lady Gaga, fot. materiały prasowe Lady Gaga, fot. materiały prasowe

Lady Gaga

Tylko w ubiegłym roku sześć razy trafiła do szpitala ze względu na wyczerpanie organizmu. Lady Gaga wciąż stosuje nowe diety, które na tyle wyczerpują jej organizm. Nie jest to idealny sposób na pozbycie się pomarańczowej skórki.

Jennifer Lopez fot. Sony BMG Jennifer Lopez fot. Sony BMG Jennifer Lopez fot. Sony BMG

Jennifer Lopez

Latynoska piosenkarka jest na antycellulitowej diecie opartej o produkty bogate w witaminę C. Pija również dużo zielonej i czerwonej herbaty, które redukują cellulitowe zmiany na ciele.

Mariah Carey prezentowała się bardzo odważnie w strażackiej kurtce i czerwonej, superseksownej bieliźnie! Trzeba odwagi, żeby się tak ubrać! Mariah Carey prezentowała się bardzo odważnie w strażackiej kurtce i czerwonej, superseksownej bieliźnie! Trzeba odwagi, żeby się tak ubrać! Mariah Carey AP Photo/Charles Sykes

Mariah Carey

Widoczny cellulit jest problemem piosenkarki. Mariah chudnie i tyję na zmianę. Stara się prowadzić zdrowy tryb życia oraz regularnie ćwiczyć. Podobno raz na czas stosuje masaż bańską chińską.

Kim Kardashian w Prestige, wrzesień 2010 Kim Kardashian w Prestige, wrzesień 2010 Kim Kardashian w Prestige, wrzesień 2010

Kim Kardashian

Kim o swoim cellulicie mówi: Nie mam problemu z tym, żeby powiedzieć głośno o tym, że mam cellulit. Owszem, mam! Robię wszystko co w mojej mocy, aby go usunąć. Na razie jednak nie udaje mi się to. Wiem, że nie jest to nic efektownego, ale skoro nie mogę się z tym uporać, po prostu się pogodziłam!

Britney Spears fot. Fot. PHIL MCCARTEN APBritney Spears fot. Fot. PHIL MCCARTEN AP Britney Spears fot. Fot. PHIL MCCARTEN APBritney Spears fot. Fot. PHIL MCCARTEN AP Britney Spears fot. Fot. PHIL MCCARTEN AP

Britney Spears

Wychodzi na to, że nawet grube miliony na koncie popowej gwiazdy oraz nieograniczony dostęp do specjalistycznych masaży i prywatnego spa, nie gwarantują pozbycia się znienawidzonej przez kobiety na całym świecie "pomarańczowej skórki".

Więcej o: