paznokcie hybrydowe

 • Zestaw do hybryd - ile kosztuje, co w nim jest i jak skompletować własny

  Zestaw do hybryd - ile kosztuje, co w nim jest i jak skompletować własny

  Zestaw do hybryd, czyli manikiuru hybrydowego, to świetna opcja dla kobiet, które mają już wprawę w stylizacji paznokci i/lub nie chcą co kilka tygodni wydawać pieniędzy u kosmetyczki. Ile kosztuje zestaw do hybryd, jak go skompletować i czy faktycznie potrzebujemy do niego drogiej lampy czy też możemy się obejść bez niej?

  jm
 • Paznokcie hybrydowe krok po kroku - jak zrobić, cena, ombre

  Paznokcie hybrydowe krok po kroku - jak zrobić, cena, ombre

  Paznokcie hybrydowe znane jako "hybrydy" od kilku lat święcą triumfy na całym świecie. Ich główną zaletą jest trwałość - dobrze wykonane paznokcie hybrydowe trzymają się kilka tygodni w idealnym stanie. Na czym polega ta technika, ile kosztuje i jak je zrobić? Wyjaśniamy krok po kroku.

  jm
 • Manicure hybrydowy: wygoda i estetyka, a może paznokcie hybrydowe to ryzyko dla zdrowia?

  Manicure hybrydowy: wygoda i estetyka, a może paznokcie hybrydowe to ryzyko dla zdrowia?

  Szukając sposobu na trwały, ale i nieszkodliwy dla paznokci manicure, traficie w końcu na tak zwany manicure hybrydowy. Popularny zabieg jest alternatywą dla tipsów, utrzymuje się przez około 2 tygodnie i polega na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Paznokcie hybrydowe to przede wszystkim lakier, który nie odpryskuje. Płytka się nie odbarwia a i cena nie jest zaporowa, bo za usługę zapłacimy od 60 do 100 zł. Gdzie w takim razie jest haczyk?

  Martyna Wyrzykowska
Więcej o:

paznokcie hybrydowe