studenci

 • Coliving to nowy trend wśród młodych ludzi. Jak teraz chcą mieszkać studenci?

  Coliving to nowy trend wśród młodych ludzi. Jak teraz chcą mieszkać studenci?

  Rok akademicki zbliża się wielkimi krokami. Wielu młodych ludzi ma dylemat w związku z wyborem odpowiedniego lokum na czas studiów. Rośnie coraz większe zainteresowanie colivingiem. To nowoczesna forma wspólnego mieszkania, którą zapewniają m.in. prywatne akademiki, takie jak Student Depot. Dlaczego to rozwiązanie tak podoba się studentom i ich rodzicom?

  Materiał promocyjny
 • Ikea wyposażyła akademik dla studentów. Wnętrza jak z katalogu
 • "Rada dla przyjezdnych do Warszawy: ambicję zostawcie na dworcu" [LIST]
 • Potrzebni są prawdziwie studiujący studenci i inspirujący wykładowcy!

  Toczy się dyskusja o kondycji polskich uczelni. Po liście absolwentek przyszła odpowiedź od rozgoryczonego wykładowcy, chwilę później od pracownicy uczelni. Czas na spojrzenie z perspektywy studenta - ale w zupełnie innym tonie, niż list, który całą tę burzę wywołał.

  Nadesłane do redakcji
 • Nie dzielmy świata na my-oni. Żyjmy w symbiozie!

  Nasza Czytelniczka postanowiła zabrać głos w ostrej dyskusji na temat stanu polskiego szkolnictwa wyższego, która rozgorzała po liście absolwentek, wylewając nieco oliwy na spienione fale. Pracuje na uczelni wyższej, ma kontakt ze studentami i nawołuje do symbiozy, zamiast antagonizowania wykładowców i studentów.

  Nadesłane do redakcji
 • Gorzka odpowiedź wykładowcy na pewien list absolwentek

  Sześciolatki i gimnazjaliści to nie jedyne grupy wymagające wsparcia. O uwagę i szacunek walczą też studenci. Choćby przez pisanie gorzkich listów do gazet. Nasz Czytelnik - wykładowca akademicki - nie wytrzymał po lekturze listu absolwentek i postanowił rozprawić się z roszczeniowymi studentami.

  Nadesłane do redakcji
Więcej o:

studenci