bałagan

 • Czy ty też żyjesz w wiecznej prowizorce?

  Czy ty też żyjesz w wiecznej prowizorce?

  Czy masz kontrolę nad otaczającą cię rzeczywistością? Nasz mały psychotest rozwieje wszelkie wątpliwości. Ja, królowa prowizorki, niestety dawno je straciłam.

  Mroux
 • Nie jestem bałaganiarą. Niestety. (Bo kto normalny lubi sprzątać?!)

  Nie jestem bałaganiarą. Niestety. (Bo kto normalny lubi sprzątać?!)

  Trudno wyznać, że nie jest się idealną panią domu i przestrzeni. Ale równie trudno wydać sobie wewnętrzną zgodę na bycie porządnicką ze ściereczką i mopem. Sprzątanie jest jakieś takie... no nie wiem... stereotypowo kobiece? Budzące kiepskie skojarzenia? Kto normalny CHCE sprzątać?

  Olga Wróbel
 • Co ludzie mają na dnie szafy? Wcale nie szkielety!

  Co ludzie mają na dnie szafy? Wcale nie szkielety!

  Wszyscy wydają się porządnymi obywatelami. Oczywiście do czasu, aż ktoś nie zada pytania choćby o to, co trzymamy na dnie swojej szafy. Czy normalny jest ten, kto ma tam ład i porządek, czy wręcz przeciwnie?

  Dominika Węcławek
 • Jestem syfiarą! Bałagan nie jest domeną mężczyzn

  Jestem syfiarą! Bałagan nie jest domeną mężczyzn

  Utarło się, że od robienia syfu są faceci, a rolą kobiety jest przewracać oczami i gonić takiego ze ścierą. Ja przewracam oczami, gdy słyszę wyrażenie "brakuje tu kobiecej ręki". Bo moja kobieca ręka sieje niezłe zniszczenie. Bałaganiara? To nie to słowo. Ja jestem pierwszą damą syfu.

  Olaszka
 • Dlaczego młode dziewczyny to takie flejtuchy?!
 • Bałagan na biurku [UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA!]

  Bałagan na biurku [UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA!]

  Dziennikarze pracujący w Gremi Business Communication, czyli u wydawcy m.in. "Rzeczpospolitej" zostali przez pracodawcę zobowiązani - pod sankcją utraty pozostawionych w nieładzie przedmiotów - do utrzymywania porządku na biurkach.

  Kasia Nowakowska
 • Tragiczny Traktat o Torebkach, czyli rozpaczliwy krzyk galanteryjnej bałaganiary

  Tragiczny Traktat o Torebkach, czyli rozpaczliwy krzyk galanteryjnej bałaganiary

  Pamiętaj, że jesteś wyjątkowy, zupełnie tak samo jak wszyscy. Mając wiecznie przed oczyma tę maksymę - szukam dla siebie wyjątkowości. Zawsze myślałam, że wyróżnia mnie tylko fakt, iż jestem JEDYNĄ kobietą na świecie, która wrzeszczy na swoje dzieci. Bo inne mówią łagodnie, spokojnie, zawsze z morałem na końcu zdania i ładnym akcentem. Ale, hurra, jeszcze coś! Jeszcze jedna unikalna cecha! Nikt nie ma takiego bajzlu w torebce, jaki mam ja, dziękuję za uwagę.

  Aleksandra
Więcej o:

bałagan