brad pitt

 • Filmowe pary - razem także w życiu

  Filmowe pary - razem także w życiu

  Praca na planie filmowym sprzyja gorącym uczuciom. Świadczą o tym nie tylko amerykańskie, ale także polskie romanse, które narodziły się podczas realizacji filmów. Kto dał się porwać filmowej love story?

  Ola Długołęcka
 • Z zarostem, czy bez? Jak wolicie?
 • Wielkie rodziny Hollywood

  Wielkie rodziny Hollywood

  Jedno dziecko to standard, dwóje ideał, troje - lekka ekstrawagancja. Co powiesz na małżeństwa, które mają pięcioro, sześcioro i siedmioro dzieci? Nasi rekordziści wychowują okrągłą dziesiątkę.

  ola długołęcka
 • Nieznane hobby gwiazd

  Nieznane hobby gwiazd

  Podobnie jak Ty masz swoje zainteresowania, znani ludzie obok pracy i kariery, również lubią poświęcać czas swoim hobby. Niektóre z nich są niecodzienne, inne zaskakujące...

  ola długołęcka
 • Pozytywnie zaangażowani

  Od lat pomagają chorym na AIDS. Organizują koncerty, kampanie społeczne, zakładają własne fundacje, sponsorują szpitale. Zobacz kto jest najmocniej zaangażowany w pomoc chorym na AIDS.

  kk
 • Problemy skórne gwiazd

  Problemy skórne gwiazd

  Jeśli myślisz, że trądzik, pieprzyki czy widoczne blizny dotyczą wszystkich, tylko nie gwiazdy to jesteś w błędzie. Magia makijażu i Photoshop'a sprawia, że na pierwszy rzut oka ich uroda jest wręcz nieskazitelna. W rzeczywistości zaś borykają się z ogromnymi problemami skórnymi jak zwykli śmiertelnicy.

  wod
 • Najgorętsze ciała show-biznesu

  Najgorętsze ciała show-biznesu

  Okazuje się, że byli małżonkowie, Jennifer Aniston i Brad Pitt, nadal mają coś wspólnego. Chodzi o ich sylwetki, dzięki którym znaleźli się na szczycie najnowszego plebiscytu na "Najgorętsze ciała show-biznesu".

  kk
 • Zachcianki gwiazd za milion dolarów

  Zachcianki gwiazd za milion dolarów

  W dobie kryzysu wiele osób liczy każdą złotówkę. Ale nie celebryci. Oni milion dolarów wydają bez żadnych wyrzutów sumienia. I to nie na rzeczy niezbędne, a (nie)zwykłe zachcianki. My marzymy o truskawkach w środku zimy, oni kupują kryształową wannę nawet jeśli sklep jest zamknięty. Które gwiazdy wydają milion dolarów na tego typu ekstrawagancje? Kliknij dalej by się dowiedzieć.

  wod
 • Kim są rodzice najsławniejszych i najpiękniejszych?

  Kim są rodzice najsławniejszych i najpiękniejszych?

  Czy to prawda, że niedaleko pada jabłko od jabłoni? Czy cechy, charakter, urodę, zaradność i zdolności dziedziczymy po rodzicach? Poznaj rodziców sławnych, zdolnych i wyjątkowo pięknych ludzi. Czy są równie wyjątkowi jak ich dzieci?

  spiro33
 • Ich kochankami są tylko piękne i znane kobiety

  Ich kochankami są tylko piękne i znane kobiety

  W naszej galerii przedstawiamy znanych aktorów, którzy dość często wymieniają partnerki. Zazwyczaj są to panie z pierwszych stron gazet. Poznaj mężczyzn, którzy gustują tylko w gwiazdach.

  spiro33
Więcej o:

brad pitt

 • Brad Pitt zbuduje hotel!

  Brad Pitt chce zbudować w Dubaju przyjazny dla środowiska pięciogwiazdkowy hotel. Przy projekcie pracować będzie należąca do gwiazdora firma architektoniczna GRAFT, która będzie z kolei współpracować z lokalnym developerem Zabeel. Ośmiuset pokojowy moloch będzie całkowicie samowystarczalny

 • Brad Pitt i Angelina Jolie się rozstają?

  Powód? Aktorka zażyczyła sobie więcej scen erotycznych z filmowym partnerem w nowym obrazie "Wanted". Podobnie było kiedyś z Bradem Pittem. Czyżby Pitt przeczuwał koniec ich związku? Na zdjęciu Jolie całuje namiętnie nowego partnera filmowego James`a McAvoy. Obawy Brada Pitta są niestety

 • Brad Pitt za młodu

  Na pryszczatego nie wygląda, ale zdecydowanie kobiety wolą Brada Pitta w wersji 40+. Zgodzicie się?

 • Brad Pitt odmłodniał!

  Gwiazdor odwiedził fryzjera. Brad Pitt postanowł wrócić do swojego dawnego image'u. Ciekawe co na tą odmianę powiedziała Angelina... Faktem jest, że teraz przystojny aktor znowu będzie przedmiotem westchnień młodych kobiet! Podoba wam się boski Brad w wersji chłopięcej?

 • Brad Pitt zagra Kaczyńskiego!

  Niestety nie chodzi o żadnego z tych Kaczyńskich... Zła wiadomość to taka, że Brad Pitt nie zagra tego z którego Polska jest tak dumna (a właściwie żadnego z TYCH dwóch). To piękne nazwisko nosi bowiem również Theodore Kaczynski (Ted Kaczyński) czyli Unabomber, skazany na dożywocie w USA anarchista

 • Brad Pitt budowniczy

  I kto się dziś śmieje z zainteresowań Brada Pitta architekturą? Gwiazdor zaskoczył uczestników konferencji Clinton Global Initiative, która odbyła się pod koniec września, gdy ogłosił swój plan zastąpienia 150 domów zniszczonych w Nowym Orleanie, nowymi przyjaznymi dla środowiska budynkami

 • Brad Pitt zapuścił brodę! Galeria!

  Zarośnięty Brad Pitt pokazał się z Angeliną Jolie na rozdaniu nagród krytyków filmowych w Santa Monica w Kaliforni. Zobaczcie zdjęcia Brada, Angeliny i Seana Penna. Ja Wam się podoba Brad z brodą?