Brwi jak po wyjściu z salonu? Ten produkt z Rossmanna za mniej niż 30 zł daje efekt makijażu permanentnego

Marker do brwi Eyebrow Expert marki Delia to niezwykle popularny produkt do make-upu, dzięki któremu w zaledwie kilka chwil uzyskasz efekt makijażu permanentnego. Twoje brwi staną się ciemniejsze, bardziej gęste i pięknie wykonturowane.

Marker do brwi Eyebrow Expert marki Delia to jeden z najbardziej popularnych produktów do makijażu tego typu włosków. Kobiety wprost oszalały na jego punkcie! Nic dziwnego. Marker ten daje bowiem spektakularne efekty - zbliżone do makijażu permanentnego wykonywanego tzw. metodą piórkową. I co ważne, jest dużo tańszy, bardziej bezpieczny i mniej inwazyjny.

Marker do brwi Eyebrow Expert marki Delia bez problemu kupicie w drogeriach sieci Rossmann. Jego cena regularna to niecałe 30 zł. A dość często jest też przeceniony, dzięki czemu możecie go nabyć dosłownie za grosze. Warto zatem na bieżąco obserwować promocje w sklepach sieci Rossmann.

Zobacz wideo

Ten marker do brwi jest hitem! Chodzi o Eyebrow Expert marki Delia. Daje efekt jak makijaż permanentny

Marker do brwi Eyebrow Expert marki Delia charakteryzuje duża trwałość. Dzięki temu wystarczy raz, rano pomalować nim swoje brwi bez konieczności poprawiania ich w ciągu dnia. Jest to piórkowy marker - daje efekt jak profesjonalny makijaż permanentny wykonany popularną metodą piórkową. Jego atutem jest prostota w użyciu. Wystarczy kilka chwil, a zyskujesz efekt jak z salony kosmetycznego!

Marker do brwi Eyebrow Expert marki Delia nadaje włoskom odpowiedni kształt, konturując je, zagęszcza je i przyciemnia. Co ważne, daje bardzo naturalny efekt - nie bój się, że będziesz miała przerysowane i sztucznie wyglądające brwi. Marker wyposażony jest w precyzyjny, piórkowy aplikator. 

Marker do brwi Eyebrow Expert marki Delia - popularny produkt do makijażu, który kupicie w Rossmannie za mniej niż 30 zł

Marker do brwi Eyebrow Expert marki Delia to doskonałe rozwiązanie dla tych wszystkich kobiet, które chcą mieć bardziej wyraziste brwi: ciemniejsze i bardziej gęste oraz pięknie wykonturowane bez konieczności poddania się zabiegowi makijażu permanentnego.

Marker do brwi Eyebrow Expert marki Delia bez problemu kupicie w drogeriach sieci Rossmann. Jego regularna cena regularna to 29,99 zł. Warto jednak obserwować promocje, ponieważ produkt ten dość często jest przeceniony.

Marker do brwi Eyebrow Expert marki Delia występuje w dwóch odcieniach, dzięki czemu bez problemu dobierzesz go do swojej karnacji czy koloru włosów:

  • czarny,
  • brązowy.
 
Więcej o: