palenie

Więcej o:

palenie

Wypowiedzi na forum o:

palenie

 • palenie po covidzie

  bez umoralniania proszę, tak wiem, że palenie jest szkodliwe. czy ematki palące lub popalające, które przeszły covid, zauważyły różnicę? a może całkiem rzuciły palenie? -- Obrzeży pochwy nie pokazuje się na dzień dobry.

 • Jak bronić dziecko przed palącą matką?

  Widok palącej papierosy ciążarnej kobiety długo pozostaje w pamięci. Statystycznie co dziesiąta matka nawet w okresie ciąży nie rzuca palenia. Dla dziecka jest to wielka krzywda wyrządzona ze strony własnej mamy. Jak bronić takie dzieciaczki przed ztruwaniem ich przez palące matki? Co można zrobić?

 • Koniec palenia w kominkach, grilli i ognisk w 2021

  GIOŚ (czyli rząd) ogłosił, że w tym roku źle wypadnie średnia zanieczyszczenia, więc od 30 kwietnia jest zakaz palenia w kominkach, ograniczenie rozpalania grilli i ognisk. Analiza pomiarów stacji GIOŚ wykazała, że takie ryzyko występuje w warszawskim

 • Re: Czas rzucic palenie

  No cóż. Rzuciłam palenie kiedy zaszłam w ciążę. Nie palę już 24 lata i nie ciągnie mnie. -- ***** ***

 • Re: Czas rzucic palenie

  Jesr tak. Moja mama zachorowała 4 lata po rzuceniu palenia.

 • Re: Czas rzucic palenie

  >Potem rzuciła na 20 lat ale i tak na starość rak zabrał ją. W kilka miesięcy pozamiatał bardzo sprawną osobę. >Także ten. ale to akurat nie musi mieć nic wspólnego z wcześniejszym paleniem. Wszystkie badania wskazują, że w jakiś czas po rzuceniu palenia płuca sie regeneruja i nie ma śladu po

 • Palenie na balkonach - w jakich krajach nie wolno?

  Czy możecie mnie oświecić, w jakich krajach nie wolno palić na balkonach (w blokach)? Chcę napisać pismo do spółdzielni, aby wprowadzili zakaz palenia na balkonach. Ja nie palę i bardzo przeszkadza mi smród z palonych papierosów. Może poradzicie mi jeszcze jakich argumentów w tym piśmie użyć.

 • Re: Czas rzucic palenie

  Ja ciągnę czasem na imprezkach i wtedy 1 czy 2 zapale. Ale nie że zawsze. Raz czy dwa na rok. Ale nie wracam do nałogu. Rzuciłam palenie jakieś 14 lat temu. Ogółem paliłam może z 10 lat

 • Re: Czas rzucic palenie

  Owszem, można zachorować pomimo abstynencji - jeśli wcześniej paliło się przez X lat. Najczęściej uaktywnia się po 50 - 65r.ż A jeżeli rodzaj raka to drobnokomórkowiec (silnie związany z paleniem papierosów) to masz średnio 9 - 12 miesięcy przed sobą.

 • Re: Czas rzucic palenie

  Ale co? Ta osoba wróciła do palenia po 20 latach abstynencji i zdmuchnęło ją w kilka miesięcy, czy dostała raka mimo abstynencji!?