czas wolny

 • Błędy kosmetyczne, które popełniamy w dobrej wierze - czas przestać!
 • 'Wszyscy jesteśmy częścią tej planety' - koszulki wtapiające się w krajobraz odzwierciedlają to, jak bardzo jesteśmy 'zszyci ze światem'

  "Wszyscy jesteśmy częścią tej planety" - koszulki wtapiające się w krajobraz odzwierciedlają to, jak bardzo jesteśmy "zszyci ze światem"

  Dwie absolwentki francuskich szkół artystycznych: Polka - Dorota Stańczyk i Francuzka - Alexandra Mory-Bejar zostały autorkami artystycznego projektu "S.E.W.N. into the world" ("zszyci ze światem"). Projekt łączy w sobie fotografię, modę i podróże. Ma obrazować integrację pomiędzy ludźmi i planetą. "Mamy nadzieję na stworzenie pewnego rodzaju społeczności, która będzie popierać naszą ideologię. Chcemy budować pokój na świecie i otwierać granice" - wyjaśniają.

  EB
 • 10 drobnych zmian, dzięki którym zdrowiej i aktywniej przeżyjesz dzień
 • 8 rzeczy, które robią kobiety zanim kupią wymarzone ubranie

  8 rzeczy, które robią kobiety zanim kupią wymarzone ubranie

  Okazuje się, że robienie zakupów to naprawdę skomplikowany i długi proces. Badania przeprowadzone na grupie prawie 1500 kobiet wykazały, że planowanie zakupu może trwać nawet 40 godzin! Na infografikach przedstawiamy poszczególne etapy, przez które przechodzą kobiety zanim kupią upatrzone ubranie.

  EB
 • Pulchna, okrągła, męska - jak radzić sobie z 'grubą' twarzą?

  Pulchna, okrągła, męska - jak radzić sobie z "grubą" twarzą?

  Twarz można wyszczuplić dzięki odpowiedniej fryzurze, koloryzacji, czy makijażowi. Niektórym jednak to nie wystarcza. Dlaczego? - Takie rozwiązania bazują na złudzeniu optycznym. Realnie możemy wyszczuplić twarz, korzystając z zabiegów medycyny estetycznej - mówi dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm.

  Martyna Wyrzykowska
 • Dookoła Berlina w dwa dni

  Jest miastem wyjątkowym. Można tu naprawdę twórczo spędzić czas. Dodatkowo jest przyjazny turystom i oferuje masę innych atrakcji poza zabytkami i muzeami. Jak zaprzyjaźnić się z Berlinem, gdy mamy na to tylko dwa dni? Proponujemy poznanie jego nieco szalonej strony.

  Agata Połajewska
 • Depilacja laserowa - można zasnąć czy krzyczysz z bólu?

  Depilacja laserowa - można zasnąć czy krzyczysz z bólu?

  Depilacja laserowa przeszła długą drogę odkąd pojawiła się w kręgu zabiegów pielęgnacyjnych kobiecego ciała. Wcześniej była niezwykle bolesna i pozwalała pozbyć się uciążliwego owłosienia tylko na niektórych partiach ciała. Teraz najnowsze urządzenia obiecują minimum dyskomfortu. Czy laser okrzyknięty bezbolesnym w rzeczywistości taki jest? Postanowiłyśmy to sprawdzić.

  Magdalena Bloch
 • Wystarczająco Perfekcyjna Pani Domu: jak urządzić plażowy piknik! [niezbędne gadżety i porady]
 • Zarezerwuj chwilę dla siebie - Douglas Beauty Street 2014

  Czasem warto na chwilę się zatrzymać, odetchnąć i zarezerwować czas tylko dla siebie. Z tą właśnie myślą Perfumerie Douglas stworzyły cykl indywidualnych spotkań z ekspertami pod hasłem ?Douglas Beauty Street?, dla kobiet które chcą zmienić swój wizerunek i zasięgnąć porad specjalistów w dziedzinie makijażu i pielęgnacji.

  Materiały prasowe
 • Spóźniona sława: jak niania została słynną fotografką?

  Pudełko ze starymi negatywami kupione za grosze na lokalnej aukcji odmieniło życie skromnego chłopaka z Chicago i przyniosło odkrycie wybitnej, nieznanej wcześniej fotografki - Vivian Maier, która całe życie spędziła jako niania. Dziś fotografie ?ze śmietnika? warte są kilka tysięcy dolarów.

  Anna Sańczuk
Więcej o:

czas wolny