faceci

 • Teoria wielkiego podrywu - garść złych porad

  Teoria wielkiego podrywu - garść złych porad

  Wielki podryw w praktyce bywa zabawny. Rozkoszne potknięcia przy początkach relacji damsko-męskiej z reguły wzbudzają w kobiecie czułość. Ale i ciekawość: skąd niektóre wpadki się biorą. Chyba już wiemy. Z teorii.

  Gosia Tchorzewska
 • Pokaż mi, co masz w spodniach, a powiem ci kim jesteś
 • Chcesz być w szczęśliwym związku? Myśl tylko o sobie! Serio?

  Chcesz być w szczęśliwym związku? Myśl tylko o sobie! Serio?

  Któż z nas nie chciałby być w szczęśliwym, satysfakcjonującym związku? Takim, w którym partnerzy dopełniają się, seks jest pełen namiętności i pasji nawet po 20 latach (ba! wtedy dopiero zaczyna się PRAWDZIWA przyjemność), problemy rozwiązywane są mądrze, konflikty żegnane z pełnym wzajemnym zrozumieniem i czułym uściskiem?

  Gosia Tchorzewska
 • Ranking! e-Randki! Wykrzykniki! (Testowane na zwierzętach)

  Ranking! e-Randki! Wykrzykniki! (Testowane na zwierzętach)

  W internetach można znaleźć dziada z babą, wuja Zenona i miłość swego życia. Zanim jednak zaufasz portalom randkowym, dowiedz się, które (i jak) mogą pomóc ci znaleźć księcia z bajki. A które wydoją z Ciebie kasę, czas i nadzieję. Dżoana K. przetestowała i ocenia bez litości.

  Dżoana K.
 • 10 cudownych chłopców - nasi ulubieni bohaterowie Marvela

  10 cudownych chłopców - nasi ulubieni bohaterowie Marvela

  Lubimy sobie z dziewczynami pogadać o fajnych chłopakach (i co nam pan zrobi?). Niekoniecznie upieramy się, że muszą to być egzemplarze realne. Wolimy nadrealne i nadludzkie. Jak ci z komiksów Marvela.

  Kasia Nowakowska
 • FochWideo: mówił ślepy o kolorach, czyli jak widzą faceci

  FochWideo: mówił ślepy o kolorach, czyli jak widzą faceci

  Kolejna fochowa produkcja porusza poważny temat: jak kobiety i mężczyźni widzą świat. Podobno męskie postrzeganie kolorów ogranicza się do kilkunastu. Panowie się wzburzyli, gdy usłyszeli takie oszczerstwo. Postanowiłyśmy więc zbadać sprawę.

  Gosia Tchorzewska
 • Mężczyzna niezdolny do zdrady, to nie mężczyzna?

  Czy facet niezdolny do zdrady jest inwalidą? Takie wrażenie ma nasza Czytelniczka po rozmowie z kolegami na temat skoków w bok w związku. My mamy swoje zdanie, ale jest przed 22.00, więc nie napiszemy, co sądzimy o takich męskich teoriach.

  Nadesłane do Redakcji
 • Panowie! Zadbajcie o siebie na wiosnę (oraz pozostałe pory roku)!

  Panowie! Zadbajcie o siebie na wiosnę (oraz pozostałe pory roku)!

  Bardzo mi przykro, ale ten wpis nie będzie przyjemny. Niektórym może również wydać się banalny. Ale pamiętajcie - piszę go w oparciu o doświadczenia własne i koleżanek. Ani jedna rzecz, o którą proszę tutaj panów, nie jest wyssana z palca.

  Anka Rączkowska
 • Faceci to chamy, bo tak ich wychowują kobiety?

  Nasza Czytelniczka wkurzona na źle wychowanych facetów wystosowała interesujący apel. Podpisujemy się pod nim, choć my akurat stosunkowo rzadko trafiamy na takie chamskie przypadki.

  Nadesłane do Redakcji
 • Mam ochotę wysiąść z pchanego z mozołem wózka codzienności

  Mam ochotę wysiąść z pchanego z mozołem wózka codzienności

  Rutyna nie tylko męczy, ale i zabija nasze uczucia i chęci do wszystkiego. A czasem niebezpiecznie pcha na ścieżki, na które nie powinno się wkraczać. Co poradzić naszej Czytelniczce, która nie ma już siły i pragnie zmian? Nawet tych bardzo groźnych...

  Nadesłane do Redakcji
 • Wszystko może być dobrze, trzeba tylko chcieć!

  Ludzie się spotykają, kochają, mijają. Każdy potrzebuje czasu, by sobie ułożyć życie po nieudanych związkach. W takich momentach czasem jest trudno, ale one też po coś są. Przekonuje o tym nasza Czytelniczka.

  Nadesłane do Redakcji
 • To nie związek, to uwiązanie - odpowiedź na list "koalkoholiczki"

  Spora burza na przedwiośniu przewaliła się w komentarzach pod wyznaniami koalkoholiczki (tak, chodzi o osobę współuzależnioną, zachowałyśmy jednak określenie użyte przez autorkę). Dziś dłuższa odpowiedź, którą przysłała nasza Czytelniczka.

  Nadesłane do Redakcji
 • Wyznania koalkoholiczki - smutna historia pisana w emocjach

  Redakcja Focha zadumała się głęboko nad tym listem (z wielu powodów). Rezultatem dumania jest publikacja, byście i Wy mogli zastanowić się, czy istnieje jakaś alternatywa dla jedynej sensownej porady, która ciśnie nam się na usta...

  Nadesłane do Redakcji
 • FochWideo: komplementy, których lepiej nie mówić kobietom

  FochWideo: komplementy, których lepiej nie mówić kobietom

  I jak co roku, tak i tym razem z kalendarza wyskakuje Dzień Kobiet! Święto elegancko wręczonego goździka, pończoch, klepnięcia w tyłeczek, bo przecież dziewczyny to uwielbiają... No i coś miłego trzeba by powiedzieć kobiecie. To już było i nie wróci więcej? Oj, zdziwicie się panowie, ileż komplementów z Waszych ust trafia prosto do naszego mentalnego kosza.

  Gosia Tchorzewska
 • Bo mężczyźni to się mnie boją... - wyznania nimfomanki (?)

  Ja bym mogła dzień i noc, na śniadanie i na obiad, 2 razy przed kolacją i jak w nocy się obudzę - zwierza nam się nasza Czytelniczka. I opowiada (dość szczegółowo) o poszukiwaniu szczęścia z jej libido.

  Nadesłane do Redakcji
 • FochWideo: właściwe odpowiedzi na trudne pytania

  FochWideo: właściwe odpowiedzi na trudne pytania

  Podczas prac nad superprodukcją o wkurzających tekstach kobiet, wyszło na jaw, że panów irytują pytania, które stawiają panie - pytania, na które odpowiedź jest trudna, a udzielenie niewłaściwej nieuchronne kończy się fochem.

  Gosia Tchorzewska
 • Foch na Legii - takie były Walentynki

  Foch na Legii - takie były Walentynki

  "LEEGIA PAANY! - nie, nie zwariowałam, przynajmniej nie całkowicie. Po prostu nasza wesoła redakcja spędziła Walentynki na meczu - nic bowiem nie mówi lepiej "Kocham cię" niż wrzask z tysięcy gardeł. A może to było inne słowo? W każdym razie też na "k".

  Kasia Nowakowska
 • Mężczyzna musi mieć 'to coś'

  Mężczyzna musi mieć "to coś"

  "To coś" jest subiektywne i niemierzalne. Na da się tego zdefiniować, bo każda z kobiet inaczej "to coś" odbiera i odczuwa. Męskie "to coś" jest dla każdej z nas intuicyjne jak malowanie ust. Kiedy to dostrzeże, to staje się czujna jak lamparcica, która zwietrzyła małą antylopę wśród traw sawanny.

  Biurwa
 • Autorka listu o masturbacji kobietą odpowiada na (liczne) zarzuty

  Autorka dyskutowanego szeroko listu o seksualnych niewolnicach odpowiada na szereg polemik i komentarzy do swojego tekstu. Jak sama pisze: jest pod wrażeniem, że jej opinia aż tak poruszyła tłumy i wywołała taką dyskusję, popartą dwoma opublikowanymi tekstami.

  Nadesłane do Redakcji
 • Ile trwa 'zaraz'? Różnie w zależności od płci

  Ile trwa "zaraz"? Różnie w zależności od płci

  O wnerwiających nas - kobiety - męskich tekstach wypowiedziałyśmy się ostatnio w naszym fochowym wideo. Pojawiło się tam także to magiczne słowo, które jest bohaterem niniejszego listu. O bardzo różnych "zarazach", które niezmiennie irytują, napisała do nas nasza Czytelniczka.

  Nadesłane do Redakcji
 • FochWideo: Najbardziej wkurzające teksty facetów

  FochWideo: Najbardziej wkurzające teksty facetów

  Obiecałyśmy, że po współpracy z Quentinem będziemy się wznosić, aż wzlecimy ponad poziomy i... zaczniemy ustawiać wszystkich do pionu. Zaczniemy od facetów, bo to dla nas chleb powszedni przecież.

  Gosia
 • Seks jest, a mimo to związek się psuje. Co robić?

  Czasem związki się rozpadają, bo wygasa namiętność i brak ognia w sypialni przeradza się we wzajemne pretensje w codziennym życiu. A co jeśli napięcie erotyczne rośnie z czasem, ale związek psuje rzeczywistość?

  Nadesłane do Redakcji
 • Jestem zazdrośnicą i nie potrafię nad tym zapanować!

  Nie ma mężczyzn idealnych. A jeśli już się jakiś trafi, to okazuje się, że nic w przyrodzie nie ginie: nieidealna musi być partnerka. Nasza Czytelniczka szczerze o swoim problemie - zazdrości.

  Nadesłane do Redakcji
 • Ubranie - dla wygody, czy dla faceta?

  Czy kobiety ubierają się dla swoich (i innych) mężczyzn? Na pierwszej randce wyglądają "jak wóz strażacki na otwarciu jednostki", a potem marzą o luźnym dresie, czym zaskakują partnerów. Jak tu żyć, jak się ubrać?

  Nadesłane do Redakcji
 • Seksualne niewolnice: przeciwko "masturbacji kobietą"

  Wszyscy faceci myślą tylko o jednym - jak zaliczyć kolejną kobietę. I ewentualnie jeszcze o tym, jak potem szybko zwiać. Nasza Czytelniczka ostro przeciwko "masturbacji za pomocą kobiety".

  Nadesłane do Redakcji
Więcej o:

faceci

 • Clooney odstrasza facetów!

  Mimo upływu lat George Clooney wciąż jest jednym z tych facetów, na widok których kobietom miękną kolana. Przystojny aktor wciąż jednak ma problem z tym, żeby się ustatkować. Spotyka się z różnymi pięknościami, ale z czasem wszystko się rozpada. Mało tego, byłe dziewczyny zostają wtedy z niczym

 • Dopóki facet nas nie rozłączy

  i klubokawiarni? Zapomnij. "Tam chodzi się, żeby znaleźć faceta. Po co mam wychodzić na miasto, skoro już mam mojego mężczyznę" - usłyszysz, choć wcale nie wiedziałaś, że chodzisz do klubów po to, aby napić się i potańczyć, ale właśnie po to, że nieświadomie chciałaś kogoś poznać. Ona jest teraz dojrzała

 • Mandaryna pokazała faceta

  Marta Wiśniewska długo ukrywała swojego nowego faceta. Po rozstaniu z Michałem Szatkowskim, nie chciała chwalić się, że znalazła pocieszyciela. Z czasem się przełamała i wyznała, że bardzo kocha nowego wybranka. Słowa zamieniły się w czyny i Mandaryna w końcu pokazała Wojtka Bąkiewicza - nowego

 • Kto pokazał swojego faceta?

  Na imprezach zazwyczaj pojawia się sama. Tym razem zjawiła się z facetem. Mowa oczywiście o Kasi Burzyńskiej.Na imprezie Veleves Glam Weekend Inspired by Playboy pojawiła się z tajemniczym chłopakiem. Prawdopodobnie jest to jej partner. Fajny?

 • Paris poderwała kolejnego faceta

  Znamy już hobby Paris. Milarderka uwielbia facetów, przystojnych facetów. Właśnie jednego takiego znalazła i wybrała się z nim na kolację. Niestety nie wiemy co stało się z jej poprzednim, nowym chłopakiem. Nie wiemy też co słychać u innych "ex" Paris - co tu dużo mówić, trochę ich było.

 • Facet bez mieszkania to nie facet

  raczej męskim gronie opowiadała o jego klacie czy zawartości bokserek. A jakie jest (i ile kosztuje) BMW każdy facet przecież wie. Jednak dziwnym trafem ona zwykle celuje w chłopców z "beemką", "audicą" lub "mesiem", a na pytanie "czym się on zajmuje" odpowiada "ma własną firmę". Bez uściślenia

 • Wkrótce poznamy kolejnego faceta Dody!

  Doda wciąż jest sama! Od rozwodu piosenkarki z Radkiem Majdanem wszyscy czekają na kogo padnie tym razem. A Doda nic. Owszem, pojawiały się w mediach różne plotki, jednak żadne z nich nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości. Rabczewska zajęła się pracą i udaje, że nie zwraca uwagi na facetów

 • Najprzystojniejsi faceci w okularach! Głosuj!

  dobrze jak resztę stroju dobrał okulary? 3. Brad Pitt Brad Pitt często bywał bezkonkurencyjny. Czy tym razem też uznacie go za najatrakcyjniejszego faceta ? 4. Orlando Bloom Kolejny nominowany do tytułu naatrakcyjniejszego faceta w okularach. Przyznacie, że prezentuje się całkiem nieźle. 5. Daniel Craig

 • Facet - prosta instrukcja obsługi

  Nie sprzątają po sobie, nie dbają o siebie, wszystko na NIE. Ten tekst piszę z przymrużeniem oka, z uśmiechem na ustach i broń Boże, nie po to aby narzekać na facetów, a jedynie zastanowić się nad relacjami w związku i tym, dlaczego czasami mężczyźni mają fochy. Każda kobieta wie, jacy są faceci

 • Faceci są z Księżyca. I bardzo dobrze!

  obierania ziemniaków albo na przykład symulowanie bólu zębaw czasie odkurzania doprowadziły nie jedną z nas do płaczu, ale ze śmiechu. Znacie to, prawda? Ponoć istnieją badania, które dowodzą, że pierwszy facet przybył na Ziemię z Księżyca. Tutaj zetknął się z ucieleśnieniem wszelkiego piękna i dobra