london fashion week

 • Modelki na baczność

  Modelki na baczność

  Idziemy galerią handlową, a w witrynach sklepowych stoją manekiny. A co by było, gdyby na ich miejscu znajdowały się prawdziwe modelki? W pewnych okolicznościach ta fantazja zamienia się w rzeczywistość.

  Andrzej Grabarczuk
 • Kolekcja Basso & Brooke - wiosna 2010

  Kolekcja Basso & Brooke - wiosna 2010

  Tematem kolekcji duetu Basso & Brooke był neo-pop. Panowie przenoszą kobiety w "psychodeliczny" świat kolorów, ale nie zapominają o czarno-białej klasyce.

  redakcja
 • Zmysłowa strona mody

  Zmysłowa strona mody

  Przez dodatki możemy rozumieć paski, szale czy rękawiczki. Wystawa projektów Shiri Zinn podczas Tygodnia Mody w Londynie pokazuje, że akcesoriom erotycznym też przynależy się miejsce w tym segmencie.

  Andrzej Grabarczuk
 • Najlepsze modelki LFW

  Najlepsze modelki LFW

  Podczas londyńskiego tygodnia mody na wybiegach można było zobaczyć nowe twarze oraz "weteranki" modelingu.

  redakcja
 • Człowiek-lalka podbija Londyn

  Człowiek-lalka podbija Londyn

  Do kalejdoskopu londyńskich osobowości dołączyła blondwłosa Pandemonia. Tajemnicza osoba przebrana w kostium lalki regularnie pojawia się na wydarzeniach kulturalnych i skupia na sobie uwagę otoczenia.

  redakcja
 • London Fashion Week - dzień piąty i szósty
 • London Fashion Week - dzień czwarty

  London Fashion Week - dzień czwarty

  Czwartego dnia London Fashion Week na wybiegu pojawiły się modelki w strojach marek House of Holland, Jaeger London, Twenty8Twelve, Christopher Kane, Todd Lynn i Paul Smith.

  redakcja
 • London Fashion Week - pierwsze trzy dni

  London Fashion Week - pierwsze trzy dni

  Podczas pierwszych dni londyńskiego tygodnia mody swoje kolekcje na wiosnę/lato 2010 zaprezentowali: Bora Aksu, Ashish, Matthew Williamson, Kinder Aggugini, Vivienne Westwood i John Rocha.

  redakcja
 • London Fashion Week - rozkład jazdy

  London Fashion Week - rozkład jazdy

  Dziś rozpoczął się Tydzień Mody w Londynie, który potrwa od 23 września. Śledźcie londyński rozkład jazdy, bowiem będziemy go aktualizować o galerie.

  redakcja
 • Topshop Unique kolekcja na jesień - GALERIA!
 • Odrodzenie London Fashion Week

  Odrodzenie London Fashion Week

  Podczas gdy kryzys ekonomiczny dopada New York Fashion Week, pokazy w Anglii wydają się odradzać. Burberry, Matthew Williamson i Pringle of Scotland uhonorują 25lecie LFW przenosząc swoje pokazy do Londynu.

  redakcja
 • Pół wieku z Barbie

  Pół wieku z Barbie

  Barbie wybiera się na londyński Tydzień Mody! W jakim celu? Po piękne stroje oczywiście. Taki prezent zafundowała jej firma Mattel na pięćdziesiąte urodziny.

  Andrzej Grabarczuk
Więcej o:

london fashion week

 • Gwiazdy na London Fashion Week

  Rihanna pojawiła się na kameralnej prezentacji nowej kolekcji Stelli McCartney. Nie był to typowy pokaz w ramach London Fashion Week, ale kolacja w gronie prawdziwych znakomitości świata mody i show-biznesu. Rihanna przełamała panujący trend i nie wystąpiła w kreacji projektantki. Zjawiła się w

 • London Fashion Week - to już jutro!

  Londyński tydzień mody zaczyna się już jutro (piatek, 16 września) i potrwa do środy 21.09. Święto mody jest sponsporowane m. in. przez takie marki jak Canon, Topshop i MAC. Już nie możemy się doczekać nowych kolekcji Marka Fasta, Mary Katrantzou czy Matthew Williamsona. Zamieszczany dla Was plan

 • Street Fashion na London Fashion Week [GALERIA]

  Tygodnie Mody to nie tylko pokazy, wielkie nazwiska i niebotycznie drogie ubrania i dodatki. To również moda streetowa, gdzie oryginalność i nietuzinkowość stylizacji jest bardzo miło widziana. Każdy marzy aby być zauważonym, wyłowionym z tłumu i uwiecznionym na fotografii, która a nóż trafi na

 • Burberry Prorsum - pokaz kolekcji wiosna lato 2012 na London Fashion Week

  Pokaz domu mody Burberry jest z pewnością jednym z najbardziej wyczekiwanych eventów londyńskiego fashion weeka. W tym roku dyrektor artystyczny Christopher Bailey zastąpił klasyczne trencze parkami, a zamiast kraty pojawiają się przeróżne wzory, trochę w klimacie safari, a trochę kojarzące się z

 • Odrodzenie London Fashion Week

  . Jednak po pięciu latach przeniósł się do Nowego Yorku i od tego czasu tylko raz wrócił z pokazami do Anglii, we wrześniu 2007, na dziesięciolecie marki. Zastanawialiśmy się nad tym jakiś czas ale kiedy usłyszeliśmy, że British Council planuje świętować 25 rocznicę London Fashion Week, poczuliśmy, że to właściwy