modeling

 • "Nigdy nie myślałam o sobie, że jestem androgyniczna. Sądziłam, że po prostu brzydka ze mnie kobieta"
 • Kate Moss - im starsza, tym bardziej goła

  Kiedyś nienawidziła swoich piersi i pozowania bez ubrania. Teraz na zdjęciach pokazuje swoje wdzięki bez najmniejszych zahamowań. W jednym z artykułów w ?Vogue'u? nazwano ją nawet ekshibicjonistką!

  Ola Długołęcka
 • Ludzka twarz mody - Grace Coddington

  "Jeśli naczelna "Vogue'a" Anna Wintour jest papieżem mody, to jego dyrektor kreatywna jest Michałem Aniołem" - tak o jednej z największych stylistek naszych czasów napisano w magazynie "Time". Coddington jest nie tylko wybitnie kreatywna, ale przy tym niezwykle ciepła, miła i troskliwa. I te cechy sprawiają, że wciąż aktywna zawodowo siedemdziesięciolatka jest unikatem na skalę światową.

  Ola Długołęcka
 • Kate Upton - kobiecość z męskich snów?

  Podobno podoba się mężczyznom, wzbudza mieszane uczucia wśród kobiet i powoli zachwyca świat wielkiej mody. Czy po Polkach, Rosjankach i Brazylijkach nastał czas piękności z sąsiedztwa?

  Ola Długołęcka
 • Z ulicy i z castingu

  Z ulicy i z castingu

  Mamy złą wiadomość dla potencjalnych kandydatek na modelki - większość wielkich gwiazd modelingowego świata została odkryta na przysłowiowej ulicy, nie podczas castingów. Istnieje jednak całkiem spora grupa dziewczyn, które do swojej pozycji doszły ciężką pracą.

  Karolina Powęzka / stary
Więcej o:

modeling