modeling

 • Najmłodszy model w tej agencji ma 45 lat, najstarszy 85. Według Vogue'a 'zmieniają oblicze mody' [ZDJĘCIA]
 • Sama uroda już nie wystarczy. 11 młodych modelek i modeli ze SŁYNNYMI NAZWISKAMI

  Sama uroda już nie wystarczy. 11 młodych modelek i modeli ze SŁYNNYMI NAZWISKAMI

  Day-Lewis, Baldwin, Stallone, Law, Brosnan - te nazwiska na myśl automatycznie przywołują dokonania filmowe konkretnych osób ze starszego pokolenia. Jak słusznie zauważają dziennikarze pisma Vogue, dzisiaj żeby twarz stała się rozpoznawalna najpierw przydałoby się rozpoznawalne nazwisko. I te oni je mają!

  Ola Długołęcka
 • 'Nigdy nie myślałam o sobie, że jestem androgyniczna. Sądziłam, że po prostu brzydka ze mnie kobieta'
 • Kate Moss - im starsza, tym bardziej goła

  Kiedyś nienawidziła swoich piersi i pozowania bez ubrania. Teraz na zdjęciach pokazuje swoje wdzięki bez najmniejszych zahamowań. W jednym z artykułów w ?Vogue'u? nazwano ją nawet ekshibicjonistką!

  Ola Długołęcka
 • Ludzka twarz mody - Grace Coddington

  "Jeśli naczelna "Vogue'a" Anna Wintour jest papieżem mody, to jego dyrektor kreatywna jest Michałem Aniołem" - tak o jednej z największych stylistek naszych czasów napisano w magazynie "Time". Coddington jest nie tylko wybitnie kreatywna, ale przy tym niezwykle ciepła, miła i troskliwa. I te cechy sprawiają, że wciąż aktywna zawodowo siedemdziesięciolatka jest unikatem na skalę światową.

  Ola Długołęcka
 • Kate Upton - kobiecość z męskich snów?

  Podobno podoba się mężczyznom, wzbudza mieszane uczucia wśród kobiet i powoli zachwyca świat wielkiej mody. Czy po Polkach, Rosjankach i Brazylijkach nastał czas piękności z sąsiedztwa?

  Ola Długołęcka
 • Z ulicy i z castingu

  Z ulicy i z castingu

  Mamy złą wiadomość dla potencjalnych kandydatek na modelki - większość wielkich gwiazd modelingowego świata została odkryta na przysłowiowej ulicy, nie podczas castingów. Istnieje jednak całkiem spora grupa dziewczyn, które do swojej pozycji doszły ciężką pracą.

  Karolina Powęzka / stary
Więcej o:

modeling