problemy

 • Masz ochotę na (nie)świeżą rybkę? Zapraszamy nad polskie morze! [LIST]
 • Zimna suka to ja, czyli osiem problemów ludzi, którzy wiecznie marzną
 • Nie jestem dzielna, tylko jak wańka-wstańka. Wiem, że trzeba działać
 • Sztuka zadawania właściwych pytań. I odpowiadania na pytania retoryczne

  Sztuka zadawania właściwych pytań. I odpowiadania na pytania retoryczne

  Nieprecyzyjne pytania są jak niedomówienia - gdy trafią na podatny grunt w ogródku złośliwca, mogą wyrosnąć w całkiem spory konflikt i wymianę poglądów, opierającą się na frazach ?a bo ty nigdy/zawsze?. Warto zadawać właściwe pytania, by uzyskać pożądanie odpowiedzi. A z drugiej strony - odpowiadać w punkt. Oto mały instruktaż.

  Gosia Tchorzewska
 • Optymalizacja działań - dobre rozwiązanie czy prosta droga ku psychozie?
 • Dlaczego warto choć raz w życiu być z dupkiem?

  Dlaczego warto choć raz w życiu być z dupkiem?

  "Boże, co to był za dupek!" - wykrzykuje każda kobieta przynajmniej raz w życiu, mając na myśli swojego byłego. A ja proponuję dodać do tego: "I super, że z nim byłam!". Bo naprawdę warto przeżyć jednego palanta w roli partnera. Dlaczego?

  Gosia Tchorzewska
 • 10 rzeczy, które robisz, choć wiesz, że to bez sensu

  10 rzeczy, które robisz, choć wiesz, że to bez sensu

  Zdarzyło ci się otworzyć lodówkę, przyjrzeć się jej zawartości, stwierdzić, że nic tu dla ciebie nie ma, zamknąć ją, a następnie - po paru sekundach - otworzyć i zacząć cały proces od początku? Jeśli tak, to ten tekst jest dla ciebie.

  Gosia Tchorzewska
 • Jeśli twój facet TO robi, rzuć go w diabły. A może jednak nie?
 • Roztrzepanie to nie zbrodnia - przestańmy za nie karać siebie i innych

  Roztrzepanie to nie zbrodnia - przestańmy za nie karać siebie i innych

  Jestem królową chaosu. Gubię, zawieruszam, zapominam. Społecznego przyzwolenia na takie karygodne zachowanie nie ma - odkąd pamiętam wciąż mnie ktoś pyta gdzie mam głowę i nakazuje się ogarnąć. Ale ja nie dam się wpędzić w poczucie winy. Bo choć roztrzepanie potrafi uprzykrzyć życie, wcale nie musi - i nie powinno - być źródłem stresu.

  Olaszka
 • Dziwne sytuacje erotyczne, których doświadcza każdy, ale nikt o tym nie mówi
 • Zgrabne wymówki, by dziś znów nie poćwiczyć. Znajdź swoją!

  Zgrabne wymówki, by dziś znów nie poćwiczyć. Znajdź swoją!

  Gdy odkryłam, że moje ciało traci tę wspaniałą, wyniesioną z dzieciństwa właściwość, że nic nie trzeba robić, a ono wciąż jędrne i giętkie - postanowiłam się za siebie wziąć. I wzięłam się. A potem się od-wzięłam, bo miałam kilka dobrych wymówek.

  Gosia Tchorzewska
 • 40 to nowe 20: nowa fryzura

  40 to nowe 20: nowa fryzura

  Pytanie "co ty masz na głowie!?" nie należy do najprzyjemniejszych... Zwłaszcza, gdy człowiek szarpnął się właśnie na fryzjera. Należy jednak umieć na nie zgrabnie odpowiedzieć.

  Dellfina Dellert
 • Ty też ciągle coś musisz? 'Musieć' - słowo, które nami rządzi
 • Czas pędzi jak dziki osioł. Jak nie (s)paść na łeb?

  Czas pędzi jak dziki osioł. Jak nie (s)paść na łeb?

  Poniedziałek rano, idę do pracy. Pyk. Piątek wieczór, padam na twarz. Nie zauważyłam wtorku, środy i czwartku. No może w środę wieczorem miałam taką nikłą refleksję "ojesu, jutro już czwartek", ale przemknęła i znikła, zapomniana niemalże w momencie pojawienia się. Znacie to?

  Gosia Tchorzewska
 • Nad polskim morzem jest pięknie, a ludzie z przyzwyczajenia narzekają
 • Jak pocieszać, by naprawdę pomóc

  Jak pocieszać, by naprawdę pomóc

  Czasami ktoś bliski cierpi z jakiegoś powodu. Nie nam oceniać, czy błahego czy realnego. Cierpi, a my mówimy: "wszystko będzie dobrze, zobaczysz". Czy takie słowa mają moc?

  Gosia Tchorzewska
 • Lubię seks, ale czasem po prostu nie wychodzi

  Lubię seks, ale czasem po prostu nie wychodzi

  Linda na ogół seksualnie rozpasana, ale i ona miewa chwile słabości. Dezorientacji. Lenistwa. Rozedrgania. I wtedy czasem trudno jej się na seksie skupić. Nie idzie i już.

  Linda Lovelace
 • Jak uwierzyłam w prawdy Paulo Coelho (i wam też to polecam)

  Jak uwierzyłam w prawdy Paulo Coelho (i wam też to polecam)

  "Będzie dobrze", "Myśl pozytywnie, a wszystko się ułoży", "Uśmiechaj się do świata, a on odwzajemni ci się uśmiechem". Aha. Kiedy wszystko się sypie, takie rady mogą co najwyżej wkurzyć cię jeszcze bardziej. Ale co, jeśli one... działają?

  Gosia Tchorzewska
 • 40 to nowe 20: stłuczka

  40 to nowe 20: stłuczka

  Wypadki chodzą po ludziach, wiadomo. Najgorsze są jednak te samochodowe - zupełnie nie z winy bezbronnej kobiety. Tylko jak to wytłumaczyć facetowi?

  Dellfina Dellert
 • Seks w małym mieście odc. 50: niezręczne sytuacje w łóżku w Nowym Dworze Mazowieckim

  Seks w małym mieście odc. 50: niezręczne sytuacje w łóżku w Nowym Dworze Mazowieckim

  Wpadki możemy zaliczyć wszędzie, również w sypialni. Te jednak bywają wyjątkowo bolesne. Oto co krępującego według mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego może wydarzyć się przed, po lub w trakcie seksu, oraz ich pomysły na to, jak sobie w takich sytuacjach radzić. Ich pomysłowość i wyobraźnia nas kompletnie rozbroiły.

  Dellfina i Dorota
 • Chcę się nauczyć być niemiła!

  Chcę się nauczyć być niemiła!

  Nie umiem być chamska (czy - delikatniej: niemiła). Zawsze mi się wydawało, że to piękna cecha, jednak życie próbuje mnie przekonać, że bardzo się myliłam.

  Gosia Tchorzewska
 • Jedna wielka dupa. O filozofii życiowej, która pozwala być szczęśliwym (?)

  Jedna wielka dupa. O filozofii życiowej, która pozwala być szczęśliwym (?)

  Dupa jest teraz na topie. Oczywiście przede wszystkim naga, wielka i błyszcząca, jak dupa Kim K. Ale odnoszę wrażenie, że filozofia życiowa oparta na tym zacnym kawałku ciała ostatnio zyskuje na popularności. A przynajmniej nikt się już nie wstydzi, że ją wyznaje - wręcz przeciwnie.

  Gosia Tchorzewska
 • Jak pozostać niewzruszonym kwiatem lotosu, mimo niesprzyjających okoliczności
 • Życie pracodawcy nie jest lekkie jak bąk po fasolce

  Życie pracodawcy nie jest lekkie jak bąk po fasolce

  Narzekamy na pracodawców - to jest takie naturalne. A tymczasem oni - ci źli pracodawcy - też mają swoje przemyślenia odnośnie pracowników. Jeden z naszych Czytelników podzielił się z nami swoją historią. Niewesołą.

  Nadesłane do Redakcji
 • Moje spotkanie z Wielkim Niechciejem

  Moje spotkanie z Wielkim Niechciejem

  Zaczyna się niewinne. Nie chce mi się, zrobię potem. Jutro. Może w przyszłym tygodniu. Albo wcale nie zrobię, bo to chyba nie jest aż takie ważne. A potem niechcenie wszechogarnia. I jak tu żyć?

  Gosia Tchorzewska
 • Złe związki potrafią trwać latami

  Nasza Czytelniczka w odpowiedzi na list o związku z panem i władcą, opowiada swoją historię. Pisze: "Jestem owocem takiego związku. Dorastanie w moim rodzinnym domu uświadomiło mnie, że takie związki mogą trwać latami". Ku przestrodze.

  Nadesłane do Redakcji
 • Gdy partner jest panem i władcą fatalnym...

  Gdy czytałyśmy ten list do redakcji, miałyśmy ciarki na plecach. Też będziecie mieć. Chyba nic więcej nie dodamy, poza szczerym życzeniem, by bohaterce tej historii udało się szczęśliwie pokierować swoim życiem.

  Nadesłane do Redakcji
 • Ktoś nie śpi, więc i ty nie pośpisz

  Ktoś nie śpi, więc i ty nie pośpisz

  Tekst powstał o 6 rano. I tak, byłam wściekła, gdy go pisałam. Wciąż trochę jestem, gdy sobie o tym pomyślę, a minęło parę dni. Ekipa kilku panów w specjalnych kombinezonach, wyposażona w kosiarki będzie skracać trawniki w parku. Park jest spory. Ale warto zacząć koszenie pod oknami bloku, który stoi na jego skraju. W końcu jest 6 rano i niech wstaną sobie ci, co myśleli, że pośpią. Do tej ekskluzywnej 7.30.

  Gosia Tchorzewska
 • Życie jest zbyt krótkie, by żywić dawne urazy

  Życie jest zbyt krótkie, by żywić dawne urazy

  Przez całe życie zbieramy różnego rodzaju urazy, wśród których najbardziej bolą te, których doznaliśmy od najbliższych nam osób. To po takich ?kopniakach?, zarówno fizycznych jak i słownych, najtrudniej jest się podnieść.

  Miss Olgu
Więcej o:

problemy

 • Dżinsy - problemy, z którymi boryka się każda z nas

  Pewnie tak samo jak my unikasz dżinsów, bo nie umiesz ich odpowiednio dobrać do swojej sylwetki? Podobają Ci się stylizacje z dżinsami w rolach głównych, ale nie potrafisz wybrać dla siebie tych idealnych? Witaj w klubie. Oto kilka problemów, z którymi boryka się każda z nas (bez wyjątków

 • Masz problem z zasypianiem? Zacznij ćwiczyć w ten sposób i po problemie

  Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl. Istnieje takie przekonanie, że po intensywnym treningu zasypiamy jak dziecko. Z pewnością część z was tak ma, ale niekiedy po takim wysiłku możemy mieć wręcz problem z zaśnięciem. To wina towarzyszącej nam adrenaliny, która chcąc nie chcąc

 • Rihanna i jej problem z sukienką

  Fotoreporterom udało się ostatnio zrobić kilka zdjęć Rihannie przed jednym z hoteli w Nowym Jorku. Wokalistka miała na sobie elegancką sukienkę, która przysparzała jej trochę problemów. Dlaczego? Mocne wycięcie odsłaniające nogę niemal w całości oraz lekki materiał sprawił, że sukienka żyła własnym

 • Mały problem

  Czy coś jest ze mną nie tak? Do którego roku życia ten narząd rośnie? MATEUSZ Nie masz problemu. Lub jak wolisz - masz problem akurat taki jak większość młodych mężczyzn, którzy mieszczą się w tzw. średniej z populacji dla swojej grupy wiekowej. Moda na gigantyzm tej przyjemnej części męskiego

 • Problemy z rówieśnikami

  W klasie jest trójka grubych dzieci, ale tylko na jedno rówieśnicy wołają "tłuścioch". Co sprawia, że dziecko jest odrzucone przez rówieśników? Na pewno nie przypadek. Poważne kłopoty z rówieśnikami - takie jak mieli Kuba czy Ala - są sygnałem, że dziecko ma problem, który trzeba pomóc mu rozwiązać

 • Michał Wiśniewski rozwiązał problem napletka

  Tylko Michał Wiśniewski tak potrafi. Rozwiązał się mój ponad roczny problem napletka... Musiałem jak każdy rodzic nauczyć pierworodnego zdejmować napletek i czyścić co trzeba. /sorki za ten temat ale dla niego samego to ważny wpis w życiorysie:-)/ był to nie lada problem. pamiętam jak byłem w

 • Słodka recepta na problemy z płodnością

  jest przede wszystkim ruchliwość i budowa plemników. Zbyt wolne, z trudnością wnikają do śluzu szyjkowego i mają problemy z przeniknięciem przez osłonkę komórki jajowej. Natomiast nieprawidłowo ukształtowany plemnik czyli z dużą, okrągłą główką lub małą, spłaszczoną, albo skręconą nie jest w stanie zapłodnić komórki

 • Rozwiązanie na każdy problem paznokci - odżywki i olejki

  W dzisiejszych czasach nie trzeba wiele, by poprawić stan swoich paznokci. Jeśli masz problem z rozdwajaniem, kruszeniem, kolorem płytki lub wolnym wzrostem, sięgnij po jeden z gotowych preparatów, który skutecznie pomoże walczyć z problemem. Pamiętaj - stan paznokci często jest odzwierciedleniem

 • Oni się przyznali do problemu z procentami

  pod wpływem alkoholu na lotnisku w Moskwie i tym samym pobycie w rosyjskiej izbie wytrzeźwień, Trojanowska przyznała, że ma problem z alkoholem. Dziś stara się porzucić nałóg. Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że jest bardzo słaba i silna jednocześnie i że często zdarza jej się zmienność nastrojów

 • "Mam talent": Problemów z głosowaniem cd.

  Wczoraj pisaliśmy, że pojawiły się problemy podczas głosowania w finale sobotniego "Mam talent". Użytkownikom MixPlusa i Simplusa znikały pieniądze z konta po wysłaniu sms-a. Nie podejrzewaliśmy nawet, że problem dotyczył aż tak dużej liczby osób. Kasperr: W sumie wysłałem 3 sms (dodam