singielki

 • 40 to nowe 20: niebezpieczna singielka

  40 to nowe 20: niebezpieczna singielka

  Co poradzić przyjaciółce, która zdała sobie sprawę, że od kiedy jest singielką, przestała być zapraszana na imprezy? Trudna sztuka dyplomacji...

  Dellfina Dellert
 • Złamane serce można poskładać. Poznaj terapię... śmiechem! [LIST ZDRADZONEJ]
 • Dlaczego warto przyjaźnić się z singielką?

  Dlaczego warto przyjaźnić się z singielką?

  To nieprawda, że matki powinny kolegować się tylko z matkami - najlepiej w ogóle żeby dzieci były z tego samego rocznika. A singielki to tylko z innymi singielkami, bo jeszcze męża ukradną (NIE!).

  Agata Uhle
 • 'Skończysz marnie, kobieto z trzeciej przeceny!'. Roszczeniowa Trzydziestka odpowiada na wasze komentarze
 • Tania kawalerka do wynajęcia - najbardziej nierealne marzenie polskiej singielki?

  Tania kawalerka do wynajęcia - najbardziej nierealne marzenie polskiej singielki?

  Bohaterki polskich seriali nie mają problemów mieszkaniowych. Nie zastanawiają się nad kosztem kredytów hipotecznych czy kawalerek do wynajęcia. Dzięki temu mogą całkowicie poświęcać się poszukiwaniom tego jednego jedynego. W prawdziwym życiu rzeczywistość jest boleśnie inna.

  Krystyna Szurmańska
 • Roszczeniowe trzydziestki - jakie są i czego chcą?

  Roszczeniowe trzydziestki - jakie są i czego chcą?

  Wdrapują się po szczeblach kariery, mają niebotyczne oczekiwania względem świata i mężczyzn, a potem się dziwią, że nikt ich nie chce pokochać. Księżniczki jakieś! Takie są przynajmniej Roszczeniowe Trzydziestki z Facebooka. Niby wymyślone, ale jakby dobrze znajome.

  Ola Długołęcka
 • Jak znaleźć miłość? Wiem to z internetu

  Jak znaleźć miłość? Wiem to z internetu

  Rozżalony i wściekły - taki przyszedł do nas mail. Zaadresowany co prawda do redakcji, ale w istocie nie tylko do nas, bo i do komentujących. Niektórych komentujących. Od wkurzonej Czytelniczki.

  Nadesłane do Redakcji
 • Być samą jest ok, ale już samotną - niekoniecznie
 • Dlaczego niedojrzałość jest dziś na topie?

  Nasza Czytelniczka zadumała się nad losem swoim i swoich koleżanek. Wszystkie dobijają do czterdziestki, ale różni je sytuacja życiowa. Czy mąż i dzieci sprawiają, że jesteśmy przedwcześnie zrzędami? A brak rodziny, że zachowujemy się jak infantylne nastolatki?

  Nadesłane do Redakcji
 • Feministki na randce, czyli 10 najpopularniejszych wymówek współczesnych singielek
 • Daj się poznać

  Daj się poznać

  Podobno Polska jest pełna inteligentnych i zabawnych singielek, które tylko czekają, by poznać fajnego faceta. - Nic bardziej mylnego - twierdzi Jarosław Murawski po wyczerpujących badaniach terenowych.

  Jarosław Murawski/ Wysokie Obcasy Extra
 • Marudzenie o 'singlach'

  Marudzenie o "singlach"

  Czy powiedzieć "jestem singlem" jest łatwiej niż: "jestem sama"? Nasza Czytelniczka Marta roztrząsa dość subtelne kwestie z pogranicza semantyki i psychologii. Definiujecie się jako singielki? Czy wolicie inne określenia?

  Nadesłane do Redakcji
 • Kilka słów o podrywie z męskiej perspektywy

  Kilka słów o podrywie z męskiej perspektywy

  Sprawa kiepskiego podrywu wlecze się za nami, jak jakiś natręt - dziś w odpowiedzi na marudzenie Majki, że jak tak dalej pójdzie to wyginiemy mamy tekst Jaśka, który dobitnie wyjaśnia dlaczego dobry podryw nie istnieje.

  Nadesłane do Redakcji
 • Prawda jest bolesna: wolałabym być rozwódką, niż singielką

  Prawda jest bolesna: wolałabym być rozwódką, niż singielką

  Jedna z naszych Czytelniczek pisała o tym, jak ocenia się wartość kobiety na podstawie jej związku z mężczyzną. Kolejny głos w tej sprawie pojawił się w naszej skrzynce. I niestety potwierdza teorię, że sformułowanie "stara panna" to nie relikt, a powszechnie stosowana - nie bójmy się tego powiedzieć - obelga.

  Nadesłane do redakcji
 • Jak tak dalej pójdzie to wyginiemy, czyli historia słabego podrywu
 • Czy kobieta singielka to zagrożenie dla znajomych par?

  Czy kobieta singielka to zagrożenie dla znajomych par?

  Naszą Czytelniczkę frapuje postawione w tytule pytanie, bo czuje że kobiety trzymają ją na dystans w obawie o swoich facetów. I źle jej z tym. A ponieważ nie znalazła takiego tematu na Fochu, to postanowiła sama napisać - godna pochwały samodzielność!

  Nadesłane do Redakcji
 • Dobre rady nie zawsze w cenie - zwłaszcza te sercowe

  Dobre rady nie zawsze w cenie - zwłaszcza te sercowe

  Ja na twoim miejscu , Powiem ci, co powinnaś zrobić, Dam ci radę - osoby, które tak mówią chcą dobrze, ale nie zawsze im wychodzi. Oto przegląd porad sercowych, których lepiej nie brać do serca.

  Ola Długołęcka
 • Jak podrywają cudzoziemcy?

  Dwa tygodnie na urlopie, dwie singielki, jedna zaręczona i jedna mężatka... i wiele okazji do bycia poderwanymi. Jak to się robi za granicą? Nasze pamiętniki z wakacji.

  Ola Długołęcka
 • Święta - ciężki czas dla singielki

  Zagorzałe singielki chwalą stan nieparzysty. Nie dla wszystkich jednak kobiet brak mężczyzny u boku to kwestia świadomego wyboru. Większość z nich jest samotna, chociaż wolałaby być w parze. Zwłaszcza w święta. Singielko, nie jesteś sama - masz przecież siebie! A my mamy dla ciebie kilka słów otuchy.

  Ola Długołęcka
Więcej o:

singielki