hobby

 • 37 rad na 37. urodziny

  Dawn Gluskin prowadzi dwie firmy, jest autorką, coachem, mamą i partnerką. Z okazji swoich 37. urodzin daje 37 wskazówek na to, jak sobie życie ułatwiać, zamiast komplikować. Czy jej rady są dobre? Oceńcie same.

  Ola Długołęcka
 • Przedwojenna moda karnawałowa [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]
 • Wystarczająco Perfekcyjna Pani Domu: Nie daj się przeziębieniu!
 • Poradniki pomagają Polakom w małych cudach - przemianach które są osiągalne dla każdego z nas [LISTA DZIESIĘCIU BESTSELLERÓW]

  Według rankingu sklepu Merlin.pl, Polacy najchętniej szukają porad dotyczących zdrowego żywienia. Na pierwszym miejscu znalazł się bowiem poradnik dotyczący wypieku chleba. Interesuje nas także dobry wygląd (dwie pozycje) i wewnętrzne, głębokie przemiany (również dwa poradniki). Sprawdzamy, w jakich jeszcze dziedzinach ochoczo się doskonalimy.

  Ola Długołęcka
 • Zimowe szaleństwa

  Zimowe szaleństwa

  Zimowych atrakcji ciąg dalszy. Sanki, narty czy łyżwy - które są waszymi ulubionymi?

  Olga Limanowska
 • Wystarczająco Perfekcyjna Pani Domu: Jak czyścić i przechowywać obuwie?
 • Ulepmy idealnego bałwana i zaszalejmy na stoku! [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

  Ulepmy idealnego bałwana i zaszalejmy na stoku! [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

  Zimową porą lubimy na chwilę zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem gorącej czekolady lub ulubionej herbaty i patrząc za okno powspominać dawne czasy. Kto nie chciałby cofnąć się do czasu kiedy z dziecięcą niecierpliwością oczekiwało się zimy, śnieżek, lepienia bałwana i zjeżdżania na sankach?

  Olga Limanowska
 • Bycie babcią to jak habilitacja! Prawdziwa nobilitacja [WASZE HISTORIE]

  Biały koczek, mocne okulary optyczne, bujany fotel, kot na kolanach i robótka ręczna w dłoni? Żadna z babć, które z okazji swojego święta opowiedziały o swoich relacjach w wnukami tak nie wygląda. Aktywne zawodowo, atrakcyjne i wyglądające na o wiele młodsze niż podaje ich metryka - tak wyglądają? A jak się w swojej roli czują?

  Ola Długołęcka
 • Za zamkniętymi drzwiami łazienki. Sekrety urody kobiet

  Za zamkniętymi drzwiami łazienki. Sekrety urody kobiet

  Golenie nóg, nakładanie maseczek, farbowanie włosów - o takich różnych pod względem wykonywania częstotliwości czynności, mężczyźni mieszkający z kobietami pod jednym dachem wiedzą. Są jednak sekrety, które wolałybyśmy, żeby nie opuszczały łazienki.

  Ola Długołęcka
 • Jak nie dać się zimie? Sposoby sprzed lat [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]
 • Drugie życie nietrafionych prezentów

  Po Wigilii zostaje wiele miłych wspomnień, wzdęty brzuch i... prezenty, z którymi nie za bardzo jest co zrobić. Zamiast upychać je na pawlaczu czy w szafie, daj im szansę na drugie życie.

  ola długołęcka
 • Pieniądze czy koneksje - co bardziej liczy się w Nowym Jorku? [ROZMOWA]

  W Nowym Jorku pieniądze to jednak nie wszystko. Są marzenia, których nowobogaccy milionerzy nigdy nie spełnią. Na straży bram do raju wyższych sfer stoją stare rody z nazwiskami, klany, które na każdym kroku udowadniają nuworyszom, że dolary nic nie znaczą - tłumaczy amerykańska pisarka, Cristina Alger.

  Ola Długołęcka
 • Nasi ojcowie byli pierwszymi hipsterami?! [ZDJĘCIA]

  Czy twój tata... nosił wąsy, miał elegancki "zaczes" i dumnie jeździł maluchem? Co jeszcze robił w młodości? Ze względu na rosnącą popularność blogów udowadniających, że rodziciele dzisiejszych 30-latków byli pierwszymi hipsterami, bierzemy ojców na tapetę i patrzymy na nich inaczej niż przez pryzmat układu rodzic-dziecko. Tata. Jaki jest - to wiesz, a jaki był?

  Ola Długołęcka
 • Tajemnicza astronomia

  Tajemnicza astronomia

  Wszechświat skrywa przed nami mnóstwo tajemnic. Jest nie do końca poznany, a jego środowisko sprawia, że z jednej strony nas przeraża, a z drugiej ciekawi. Zobaczcie jakim sprzętem przed laty badano Kosmos.

  Olga Limanowska
 • Wielkie gotowanie Michela Morana w Alei Smaków

  16 listopada br. w sobotę Galerię Mokotów odwiedzi Michel Moran, Ambasador Alei Smaków i wielki pasjonat kulinariów, a przede wszystkim znakomity kucharz znany wszystkim jako juror programu "MasterChef".

  Materiały partnera
 • Uśmiechnij się!

  Uśmiechnij się!

  Śmiech to zdrowie, ale bez słońca niestety nie mamy ochoty zdobyć się nawet na mały uśmiech. Może zdjęcia sprzed lat trochę poprawią humor w ciągu tych ponurych dni?

  Olga Limanowska
 • Okularowe szaleństwo - jakie oprawki były modne przed laty?
 • Uczta dla oczu - PRAWDZIWI panowie przy pracy, bez koszulek [DUŻO ZDJĘĆ]

  25 zdjęć umięśnionych, opalonych mężczyzn podczas codziennej pracy. Nie są to modele, który muskulaturę wyrzeźbili na siłowni, ani aktorzy, z którymi pracowali osobiści trenerzy. Na fotografiach zwyczajni niezwyczajni panowie, których obowiązki zawodowe postawiły na drodze Lizzie279 i jej aparatu.

  Ola Długołęcka
 • Aktorki i aktorzy sprzed lat

  Aktorki i aktorzy sprzed lat

  Dzisiaj aktorzy wyglądają zupełnie inaczej niż przed laty, kiedy świat kina miał dopiero raczkował.

  Olga Limanowska
 • Wystarczająco perfekcyjna pani domu: Jak ozdobić dom na Halloween?

  Wystarczająco perfekcyjna pani domu: Jak ozdobić dom na Halloween?

  W Polsce to święto nie jest jeszcze tak bardzo popularne jak w Stanach Zjednoczonych czy zachodnich państwach Europy. Pani Małgosia - Polka mieszkająca od kilku lat w Irlandii opowiada nam jak co roku ozdabia swój dom i jak wygląda związana z tym zabawa.

  Olga Limanowska
 • Na rowery!

  Na rowery!

  Mimo, że już prawie, listopad za oknami piękna pogoda. Wygląda na to, że w weekend słońce również nas nie opuści. To idealny moment, żeby nacieszyć się świeżym powietrzem i zabrać rodzinę na wycieczkę rowerową.

  Olga Limanowska
 • Wystarczająco Perfekcyjna Pani Domu: Jak wygonić mole z szafy?
 • Polska piękna złota jesień

  Polska piękna złota jesień

  Ten tydzień możemy zaliczyć do jednych z najpiękniejszych tygodni jesieni. Lekki wiatr, kolorowe liście spadające z drzew i ciepłe promienie słońca. Nie ma możliwości, żeby wysiedzieć w domu!

  Olga Limanowska
 • Wystarczająco Perfekcyjna Pani Domu: Jak pozbyć się muszek owocówek?
 • Moje drugie życie - krótka historia psychofana

  Moje drugie życie - krótka historia psychofana

  W życiu każdego człowieka są pewne mniej lub bardziej mroczne tajemnice. Oczywiście lepsze są te mniej mroczne, bo można się z nich wygadać i sobie ulżyć. W przypadku tych głęboko skrywanych męczymy się z nimi przez całe życie. Ale już tak być nie musi! Od dziś możecie to zrobić na Fochu... No komu niby miałabym to wygadać? Kto to będzie czytał? Poza tym macie nicki, więc jakby co to jesteście kryci.

  Miss Olgu
 • Żłobek i przedszkole przed laty - pamiętacie?
 • Fakty i mity o medycynie estetycznej

  Po botoksie nie można marszczyć czoła. Korekta ust spowoduje, że będziesz wyglądać jak ryba. Zmarszczki znikną na chwilę, ale potem będziesz wyglądać jak stuletnia staruszka. Wiecznie młode celebrytki zapewniają nas, że za ich urodę odpowiadają jedynie geny, a my im wierzymy, bo medycyna estetyczna obrosła w mity, które mają niewiele wspólnego z prawdą. O tym, jak działa botoks, czym naprawdę zajmuje się medycyna estetyczna i kiedy warto zacząć pomagać skórze rozmawiamy z dr Katarzyną Jasiewicz, właścicielką Instytutu Piękna Consensus med i organizatorką programu ?Matki i córki - historia piękna?.

  red
Więcej o:

hobby

 • Twoje hobby

  Hobby to coś, co wypełnia Ci wolny czas, dziedzina, którą się interesujesz i o której chcesz wiedzieć jak najwięcej. Dlaczego warto mieć hobby? ~ pozwala się zrelaksować, zapomnieć o kłopotach i zmartwieniach, uciec choć na chwilę w świat który znamy i lubimy ~ sprawia, że człowiek jest ciekawszy

 • Nieznane hobby gwiazd

  , tylko naprawdę jest uznanym i docenionym fotografem, który ma na swoim koncie publikacje w ''L'Uomo Vogue'', ''Harper's Baazar'', ''Vanity Fair'', ''Interwiev'' czy ''Esquire''. Co warte podkreślenia, hobby Adamsa nie jest dla niego źródłem dochodów, ani sposobem na zarabianie. Honoraria za zdjęcia zasilają

 • Pokój hobby

  zbierają przecież bardzo różne przedmioty) bardzo ważne będą przeszklone i zamykane witryny. Fot. designbasics.com W przypadku pokoju, w którym będziemy chcieli uprawiać dość "głośne" hobby (domowy pokój kinowy lub domowy klub muzyczny) zaleca się wyciszenie takiego pomieszczenia. Warto na etapie

 • Borys Szyc i Marysia - połączyło ich wspólne hobby

  Borys Szyc na festiwalu w Opolu wystąpił na koncercie poświęconym piosenkom z repertuaru Seweryna Krajeńskiego. Po festiwalu odbyło się oczywiście after party, na który pojawiła się cała śmietanka gwiazd. Wchodząc do baru Szyc krzyknął do obecnych tam gości: "Zaj....ście zaśpiewałem, nie?!". Aktor