media

 • Meninizm: walka z feminizmem czy wielka kpina?

  Meninizm: walka z feminizmem czy wielka kpina?

  Umarł feminizm, niech żyje meninizm! Krwawego przewrotu chcieliby faceci, którzy czują się dyskryminowani przez kobiety. To początek niezłej beki czy poważnego ruchu społecznego?

  Anna Konieczyńska
 • Blog Roku - igrzyska śmierci? Skąd tyle emocji wokół środowiskowego konkursu?
 • Karnowscy: o dwóch takich, co upokarzają ludzi

  Karnowscy: o dwóch takich, co upokarzają ludzi

  Dziennikarz, to brzmi dumnie. Niestety wiele osób nie dorasta do zawodowych standardów i zasługuje na miano hieny... Jak bracia Michał i Jacek Karnowscy, którzy w tygodniku "w Sieci" zawodowo niszczą ludzi.

  Miss Olgu
 • Znany dziennikarz molestuje pracownice, a my nie możemy napisać który to

  Znany dziennikarz molestuje pracownice, a my nie możemy napisać który to

  Dziennikarze "Wprost" napisali o będących tajemnicą poliszynela obyczajach znanego dziennikarza telewizyjnego: molestowaniu pracownic, uzależnieniu od seksu. Ale żadnych nazwisk, żadnych konsekwencji. Takim panom nikt się nie dobiera do dupy, bo nikomu to się nie opłaca.

  Kasia Nowakowska
 • Przestępca celebrytą? Tak być nie powinno!

  Przestępca celebrytą? Tak być nie powinno!

  Media nadają przestępcom chwytliwe przezwiska, przez co pamiętamy nie o tych, których wspominać powinniśmy. Nazwiska ofiar i okrucieństwo wyrządzone im i ich rodzinom schodzą na dalszy plan.

  Miss Olgu
 • "Przeraża mnie fakt, że można zginąć za rysunek"

  "Przeraża mnie fakt, że można zginąć za rysunek"

  Agencje fotograficzne cenzurują okładki czasopisma, komentatorzy zauważają, że zamach uderza w muzułmanów, a rysownicy - nie przestają rysować. "Cieszę się, że naszą bronią są rysunki i satyryczne teksty i mam nadzieję, że dzięki nim jednak zwyciężymy" - polscy rysownicy komentują zamach na redakcję Charlie Hebdo.

  Dominika Węcławek
 • Memento mori - pamiętaj o śmierci

  Memento mori - pamiętaj o śmierci

  Nie boję się śmierci. Myślę o niej często. Bywa, że codziennie. Ot, taka przypadłość, wrodzona tendencja do melancholii, może wynik przeżyć z przeszłości, może wszystkiego po trosze. Boję się umierania, tego, co pomiędzy życiem i śmiercią, boję się bólu, boję się, co by było z tymi, którzy zostaną, gdyby przyszło mi umrzeć choćby teraz.

  Natalia Sosin
 • Przepychanki nad trumną, lans ze śmiercią w tle i dobijanie poczucia niestosowności
 • Teledysk z tyłkiem: pochwała pełnego ciała czy kolejny kłamliwy kanon?

  Teledysk z tyłkiem: pochwała pełnego ciała czy kolejny kłamliwy kanon?

  Amerykanka Meghan Trainor, rozmiar co najwyżej 42, w przeboju "All About That Bass" śpiewa o tym, że kochanego ciałka nigdy za dużo, piętnując jednocześnie "chude zdziry", które tyłeczka zdatnego do kręcenia i potrząsania nie mają. Czy pochwała krągłych pośladków jest równie szkodliwa jak promowanie rozmiaru zero?

  Anna Konieczyńska
Więcej o:

media