faceci

 • Facet bez mieszkania to nie facet

  Facet bez mieszkania to nie facet

  Jeśli kobieta po trzydziestce nie ma imponującego CV i odpowiedniej sumy na koncie, to pewnie "realizuje się w domu", "ma bogatego faceta" lub "pieniądze nie są dla niej priorytetem". Jeśli mężczyzna po trzydziestce jest gołodupcem bez posagu, to pewnie niedorajda, życiowa mameja i kompletnie nie rokuje. I nie warto marnować z nim czasu.

  Marcin Kasprzak
 • Serce nie sługa, ale może lepiej posłuchać rozumu?

  Wakacyjne romanse mają swój urok, zwłaszcza, gdy zostają tam, gdzie się "odbyły". Ale można też mieć nadzieję, że będzie ciąg dalszy. Nasza Czytelniczka przedstawia scenariusz tego, co było dalej.

  Nadesłane do Redakcji
 • Nie masz gdzie spać? Prześpij się z jakąś dziewczyną
 • Wbrew wszystkiemu: mam moje szczęście

  Życie pisze czasem skomplikowane scenariusze. Najgorzej - gdy wydaje się, że oto wreszcie, nagle jest pięknie, a chwilę potem znów wszystko się wali na głowę. Taką historię przysłała nasza Czytelniczka.

  Nadesłane do Redakcji
 • Modelarstwo to jedynie zabawa dla dużych chłopców? Radek Pituch: Dla mnie to sztuka!

  Modelarstwo to jedynie zabawa dla dużych chłopców? Radek Pituch: Dla mnie to sztuka!

  Czy modelarstwo, kiedyś niezwykle popularne, dziś - w dobie gier komputerowych odeszło do lamusa? Okazuje się, że wciąż ma swoich zagorzałych fanów. A wśród nich są i tacy, którzy osiągnęli poziom mistrzowski. O wątkach patriotycznych, małych figurkach za kilkaset euro i pudełeczku pełnym głów i rąk opowiada Radek Pituch, który jeździ po całym świecie prezentując swoje projekty, ale podkreśla, że modelarstwo to przede wszystkim świetna zabawa.

  Gosia Tchorzewska
 • Brać czy nie, oto jest pytanie!

  Brać czy nie, oto jest pytanie!

  Po co w dzisiejszych czasach brać ślub? Mieszkamy ze sobą bez ślubu, sypiamy bez ślubu, nawet dzieci mamy bez ślubu. Już wiemy, że lepiej pożyć razem i zobaczyć, jak nam to wychodzi, ślub nie jest potrzebny, by pójść razem do łóżka, a dzieci nie wyskakują z kapusty dziewięć miesięcy po nocy poślubnej.

  Gosia Tchorzewska
 • Kobiety dzielą się na cipcie i suki?

  Kobiety dzielą się na cipcie i suki?

  Płacze na widok kotka ze złamaną nóżką, manifestuje miłość do różu i wierci dziurę w brzuchu, żeby kupić mopsa ?no bo on jest taki słodki?. Albo twierdzi, że jest niezależna, obrusza się jak ktoś chce za nią płacić w restauracji, miażdży wzrokiem ulotkarza, co jej wszedł w drogę. Daleki jestem od szufladkowania, ale mam wrażenie, że kobiety dzielą się na dwie grupy.

  Marcin Kasprzak
 • Feminiści są sexy, czyli koniec ery szowinistycznych świń

  Feminiści są sexy, czyli koniec ery szowinistycznych świń

  Podczas gdy nasi polscy twardziele zapytani o to, czy uważają się za feministów, wznoszą błagalne spojrzenia ku niebu, szepcząc: "Boże, broń", amerykański aktor Joseph Gordon-Levitt wyznaje, że nie rozumie, jak współczesny mężczyzna może NIE być feministą.

  Anna Konieczyńska
 • IKEA na dwa małżeńskie głosy

  IKEA na dwa małżeńskie głosy

  Osoby dramatu: mąż - zagorzały przeciwnik oraz żona - pragmatyczna pani domu. W tle pojawiają się dzieci, które wszystko niszczą. Powód dramatu - IKEA (tak! Od dziś nowy katalog!). Na koniec zwycięża pragmatyzm połączony z zamiłowaniem do ikeowych parówek w bułkach. A groziło rozwodem...

  Agnieszka Durska
 • Gdzie hummus spotyka kotleta

  Gdzie hummus spotyka kotleta

  Zasadniczo kobiety i mężczyźni nie różnią się między sobą TAK BARDZO. Ale czasami jednak trochę. Marcin Kasprzak z redakcji "Playboya" postanowił podzielić się z nami swoimi obserwacjami na temat tych różnic widocznych gołym okiem na talerzu. Smacznego i mamy nadzieję, że to początek pięknej damsko-męskiej przyjaźni!

  Marcin Kasprzak
 • 10 damskich fochów na męską garderobę

  10 damskich fochów na męską garderobę

  Było o tym, co nie podoba się panom w damskiej garderobie, a teraz sprawdzimy czego nie lubią kobiety. Oczywiście ile ludzi, tyle opinii, stąd nigdy nie będzie zgody w tym temacie. Będą fochy, oburzenie, a nawet złość, co dla mnie jest dziwne, bo to tylko o ciuchach tekst.

  Miss Olgu
 • Mężczyźni wolą (nie)grzeczne dziewczynki?

  Mężczyźni wolą (nie)grzeczne dziewczynki?

  Dziwka czy święta? Femme fatale czy Matka Polka? Suka czy ładna, miła i dobra? Naprawdę chcecie wiedzieć, jakie dziewczyny podobają się facetom? A może suki, czyli po naszemu: niezależne, przebojowe i silne kobiety, nie powinny się tym w ogóle przejmować?

  Anna Konieczyńska
 • Ewolucja ojca. O wędrówce sprzed telewizora do piaskownicy
 • 10 męskich fochów na damską garderobę

  10 męskich fochów na damską garderobę

  To, co w modzie podoba się kobietom, przez mężczyzn bywa krytykowane. Paradoks polega na tym, że modę w dużym stopniu kreują mężczyźni - uznani projektanci, więc wiecie co, panowie? FOCH!

  Miss Olgu
 • Uniwersalny poradnik, jak załatwić parę podstawowych problemów związanych z życiem na wspólnej przestrzeni
 • Poradnik uciekającej panny młodej, czyli odwołanie ślubu to nie koniec świata

  Poradnik uciekającej panny młodej, czyli odwołanie ślubu to nie koniec świata

  Jeszcze niedawno z lekkim politowaniem oglądałam film "Uciekająca panna młoda" z Julią Roberts. Dziś coraz częściej słyszę o dziewczynach, którym światełko alarmowe zapaliło się, gdy kupiły białą sukienkę. Jak uchronić się przed potencjalnie największym błędem swojego życia? I czy ucieczka jest zawsze dowodem tchórzostwa czy bywa też aktem ostatecznej odwagi?

  Anna Konieczyńska
 • "To nie człowiek, to kobieta!", czyli o tym, że feminizm jest potrzebny

  "Kiedy czytam, że niektórym laskom nie jest do niczego potrzebny feminizm i nigdy nie doświadczyły nadużyć ani przemocy (choćby słownej), to sobie myślę, że mają dużo szczęścia" - nasza Czytelniczka tyle szczęścia nie ma. I dlatego jest mocno wkurzona.

  Nadesłane do Redakcji
 • 'Esquire' ogłasza: 42-letnie kobiety są sexy. Rewolucja czy skandal?

  "Esquire" ogłasza: 42-letnie kobiety są sexy. Rewolucja czy skandal?

  Internety zawrzały po tym, jak Tom Junod, 56-letni dziennikarz męskiego magazynu "Esquire", ogłosił, że 42-letnie kobiety są nadal, mówiąc oględnie, godne pożądania. "Rewolucja!", krzyczy Junod. Teraz nawet szanujący się faceci mogą spokojnie udać się do łóżka z kobietami w kwiecie wieku. I żaden kolega nie posądzi ich o desperację. Co to oznacza dla nas, kobiet i czy Junoda powinno się potępić czy z prychnięciem pogardy zignorować?

  Anna Konieczyńska
 • W co się nie ubierać do biura - cenne wskazówki dla panów

  W co się nie ubierać do biura - cenne wskazówki dla panów

  Nawet w biurach, gdzie przez cztery dni w tygodniu trzeba wciskać się w elegancki garnitur, obowiązuje pewna dyspensa przypadająca w piątek. W ten dzień można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa (choć w wielu urzędach to w ogóle można oszaleć niezależnie od dnia tygodnia). W każdym razie w piątek pracownicy potrafią pokazać modowy pazur i zaskakujące skarby z dna szafy. Są to takie stylizacje, gdzie dżinsy są szczytem elegancji, a podkoszulek z pofałdowanym kołnierzykiem z jedną tylko plamą - emanacją dobrego gustu.

  Biurwa
 • Seks w małym mieście odc. 21: kobiety kontra mundial w Pułtusku

  Seks w małym mieście odc. 21: kobiety kontra mundial w Pułtusku

  Godziny spędzone na kanapie, depresje, euforie, krzyki, jęki i tak już od dwóch tygodni! Z czymś się wam to kojarzy? Mundialowa obsesja twa, a jedynym skutecznym lekarstwem na tę gorączkę wydaje się być chłodzone piwo. Ale czy tylko?

  Seks w małym mieście
 • Feministki na randce, czyli 10 najpopularniejszych wymówek współczesnych singielek
 • Skrzywdzona przez konkubinat

  Najzabawniejszy z polskich komentatorów życia publicznego Tomasz Terlikowski postanowił wypowiedzieć się na temat "sprawy Sierakowskiego". Jak zwykle na wątłej podstawie wysnuł wniosek, którego trafność jest bezdyskusyjna, mianowicie: to konkubinat krzywdzi kobiety. No, to już wiecie.

  Kasia Nowakowska
 • Wsi spokojna, wsi wesoła, czyli bajka o romantycznych rolnikach

  Wsi spokojna, wsi wesoła, czyli bajka o romantycznych rolnikach

  Kiedyś książęta z murowanych zamków galopowali na białych koniach do okolicznych wiosek, by wśród wieśniaczek o słomianych warkoczach odnaleźć swojego Kopciuszka. Dziś to miastowe dziewczyny mogą znaleźć tego jedynego na pięknej polskiej wsi. W TVP1 właśnie wystartował program ?Rolnik szuka żony?. I już jest hitem.

  Anna Konieczyńska
 • Mateusz Janiszewski: lekarz bez granic

  Mateusz Janiszewski: lekarz bez granic

  Żeby wyjechać na wolontariat, potrzebował tylko jednej zachęty - wizji ludzi, którym będzie mógł pomóc. Mateusz Janiszewski to nie tylko doskonały chirurg, to także podróżnik, publicysta i... wspaniały człowiek. Niedawno wyszła jego książka, "Dom nad rzeką Loes".

  Dominika Węcławek
 • Mizogin czy feminista? Wystarczy żeby nie był idiotą

  Mizogin czy feminista? Wystarczy żeby nie był idiotą

  Rzadko krzyczę "gewałt, patriarchat" - jakoś nie odczuwam przemożnej potrzeby. Nie lubię też, gdy ludzie cyniczni wodzą nas za nos, wykorzystując swoje 13 sekund na wizji. Jednak wczorajszy występ JKM (proszę sobie rozwinąć skrót używając dowolnych słów) i jego teza, że kobiety udają, że stawiają opór podczas gwałtu, sprowokowała mnie do rozważań o tym, czy potrzebujemy mężczyzn-feministów?

  Kasia Nowakowska
 • FochWideo: jak nie być łatwą - siedem porad z internetów

  FochWideo: jak nie być łatwą - siedem porad z internetów

  Jak poderwać faceta - temat wałkowany przez wiele kobiecych czasopism i portali. Bo to przecież niezwykle ważna sprawa, zaraz obok diet i nowych butów. Okazuje się, że jest to równie skomplikowane, co chodzenie na wysokich obcasach po chodniku. Bo przecież nie chcesz, by pomyślał, że jesteś łatwa?!

  Gosia Tchorzewska
 • Mężczyzna jest jak wino, a kobieta zwyczajnie się starzeje

  Mężczyzna jest jak wino, a kobieta zwyczajnie się starzeje

  Stereotypy, wiadomo - porządkują świat, sporo ułatwiają w codziennym życiu, a równie wiele przynoszą szkody. Dziś na tapecie piękni-trzydziestoletni i trzydziestolatki, które są... No właśnie, jakie? Gorsze?

  Agata Żychlińska
Więcej o:

faceci

 • Clooney odstrasza facetów!

  Mimo upływu lat George Clooney wciąż jest jednym z tych facetów, na widok których kobietom miękną kolana. Przystojny aktor wciąż jednak ma problem z tym, żeby się ustatkować. Spotyka się z różnymi pięknościami, ale z czasem wszystko się rozpada. Mało tego, byłe dziewczyny zostają wtedy z niczym

 • Dopóki facet nas nie rozłączy

  i klubokawiarni? Zapomnij. "Tam chodzi się, żeby znaleźć faceta. Po co mam wychodzić na miasto, skoro już mam mojego mężczyznę" - usłyszysz, choć wcale nie wiedziałaś, że chodzisz do klubów po to, aby napić się i potańczyć, ale właśnie po to, że nieświadomie chciałaś kogoś poznać. Ona jest teraz dojrzała

 • Mandaryna pokazała faceta

  Marta Wiśniewska długo ukrywała swojego nowego faceta. Po rozstaniu z Michałem Szatkowskim, nie chciała chwalić się, że znalazła pocieszyciela. Z czasem się przełamała i wyznała, że bardzo kocha nowego wybranka. Słowa zamieniły się w czyny i Mandaryna w końcu pokazała Wojtka Bąkiewicza - nowego

 • Kto pokazał swojego faceta?

  Na imprezach zazwyczaj pojawia się sama. Tym razem zjawiła się z facetem. Mowa oczywiście o Kasi Burzyńskiej.Na imprezie Veleves Glam Weekend Inspired by Playboy pojawiła się z tajemniczym chłopakiem. Prawdopodobnie jest to jej partner. Fajny?

 • Paris poderwała kolejnego faceta

  Znamy już hobby Paris. Milarderka uwielbia facetów, przystojnych facetów. Właśnie jednego takiego znalazła i wybrała się z nim na kolację. Niestety nie wiemy co stało się z jej poprzednim, nowym chłopakiem. Nie wiemy też co słychać u innych "ex" Paris - co tu dużo mówić, trochę ich było.

 • Facet bez mieszkania to nie facet

  raczej męskim gronie opowiadała o jego klacie czy zawartości bokserek. A jakie jest (i ile kosztuje) BMW każdy facet przecież wie. Jednak dziwnym trafem ona zwykle celuje w chłopców z "beemką", "audicą" lub "mesiem", a na pytanie "czym się on zajmuje" odpowiada "ma własną firmę". Bez uściślenia

 • Wkrótce poznamy kolejnego faceta Dody!

  Doda wciąż jest sama! Od rozwodu piosenkarki z Radkiem Majdanem wszyscy czekają na kogo padnie tym razem. A Doda nic. Owszem, pojawiały się w mediach różne plotki, jednak żadne z nich nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości. Rabczewska zajęła się pracą i udaje, że nie zwraca uwagi na facetów

 • Najprzystojniejsi faceci w okularach! Głosuj!

  dobrze jak resztę stroju dobrał okulary? 3. Brad Pitt Brad Pitt często bywał bezkonkurencyjny. Czy tym razem też uznacie go za najatrakcyjniejszego faceta ? 4. Orlando Bloom Kolejny nominowany do tytułu naatrakcyjniejszego faceta w okularach. Przyznacie, że prezentuje się całkiem nieźle. 5. Daniel Craig

 • Facet - prosta instrukcja obsługi

  Nie sprzątają po sobie, nie dbają o siebie, wszystko na NIE. Ten tekst piszę z przymrużeniem oka, z uśmiechem na ustach i broń Boże, nie po to aby narzekać na facetów, a jedynie zastanowić się nad relacjami w związku i tym, dlaczego czasami mężczyźni mają fochy. Każda kobieta wie, jacy są faceci

 • Faceci są z Księżyca. I bardzo dobrze!

  obierania ziemniaków albo na przykład symulowanie bólu zębaw czasie odkurzania doprowadziły nie jedną z nas do płaczu, ale ze śmiechu. Znacie to, prawda? Ponoć istnieją badania, które dowodzą, że pierwszy facet przybył na Ziemię z Księżyca. Tutaj zetknął się z ucieleśnieniem wszelkiego piękna i dobra