zaginięcie

 • 'Żadne stworzenie na to nie zasługuje'. Wolontariuszka o tym, jak wyglądało ciało Anastazji

  "Żadne stworzenie na to nie zasługuje". Wolontariuszka o tym, jak wyglądało ciało Anastazji

  - Dwoma ruchami zgarnęliśmy tyle kłosów, ile mogliśmy, i niestety znaleźliśmy tę biedną dziewczynę - mówiła w rozmowie z reporterem zagranicznego portalu ochotniczka, która zgłosiłą się do poszukiwań 27-letniej Anastazji Rubińskiej na wyspie Kos w Grecji. To ona pierwsza natknęła się na ciało zamordowanej Polki. Jej zwłoki były już na etapie zaawansowanego rozkładu.

  Joanna Zaremba
 • Odnaleziono małżeństwo z Warszawy. Policja poszukiwała ich od maja

  Odnaleziono małżeństwo z Warszawy. Policja poszukiwała ich od maja

  Małżeństwo mieszkające na warszawskim Mokotowie w maju wyszło z mieszkania, pozostawiając dwóm synom kartkę, w której napisali, że są z nich dumni. Według informacji przekazanych przez warszawską Policję, parę po niespełna miesiącu udało się odnaleźć w Czechach.

  Alicja Niewęgłowska
 • Tłumaczka matki Anastazji o szczegółach poszukiwań. 'Do ostatniej chwili uważała, że to ciało innej kobiety'

  Tłumaczka matki Anastazji o szczegółach poszukiwań. "Do ostatniej chwili uważała, że to ciało innej kobiety"

  Cała Polska żyje tragedią, która rozegrała się na greckiej wyspie Kos. 27-letnia Polka, Anastazja Rubińska, została brutalnie zamordowana. Jej ciało znaleziono w worku na mokradłach, przykryte gałęziami. Najprawdopodobniej została wcześniej wykorzystana seksualnie. Teraz w rozmowie z mediami glos zabrała oficjalna tłumaczka mamy Anastazji, która towarzyszyła jej podczas poszukiwań.

  Joanna Zaremba
 • Ojciec 27-letniej Anastazji wyjawił dramatyczne szczegóły. 'Więcej osób ją zgwałciło'

  Ojciec 27-letniej Anastazji wyjawił dramatyczne szczegóły. "Więcej osób ją zgwałciło"

  Pan Andrzej Rubiński, ojciec zgwałconej i brutalnie zamordowanej na wyspie Kos 27-letniej Anastazji, skomentował tragiczną śmierć córki. Spekulował również, jak mogła wyglądać ostatnia doba jej życia. - Oni ją zwodzili, najwidoczniej czekali aż się ściemni. Może przez te kilka godzin, które z nimi spędziła, dosypali jej czegoś do drinka - mówił.

  Joanna Zaremba
 • Brat żegna zaginioną 27-letnią Anastazję wymownym postem. 'Sprawiedliwości stanie się zadość'

  Brat żegna zaginioną 27-letnią Anastazję wymownym postem. "Sprawiedliwości stanie się zadość"

  Zaginięcie 27-letniej Anastazji Rubińskiej na greckiej wyspie Kos wstrząsnęło całą Polską. Dziewczyna pracowała w jednym z hoteli i zniknęła 12 czerwca. W niedzielę grecka policja znalazła ciało młodej kobiety, które prawdopodobnie należy do zaginionej Polki. Zwłoki odkryto w krzakach, niespełna kilometr od domu głównego podejrzanego. Narzeczony Anastazji zamieścił w mediach społecznościowych bardzo wymowny post. Z kolei brat Polki pożegnał ją w bardzo poruszających słowach.

  Joanna Zaremba
 • Wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Wraz z nią zniknęły dwa psy. Co stało się z Kingą?

  Wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Wraz z nią zniknęły dwa psy. Co stało się z Kingą?

  Jeśli żyje, ma dziś 45 lat. Od tajemniczego zaginięcia Kingi Wrześniewskiej mija w tym roku piętnaście lat. Jak podaje portal "Zaginieni przed laty" - którego działaczki od lat zajmują się poszukiwaniem zaginionych i zbieraniem informacji na temat zaginięć - Kinga przyszła na świat w 1977 roku. Prowadziła spokojne życie, aż do momentu poznania dużo starszego od siebie partnera. Do dziś nie wiadomo, co się z nią stało.

  Joanna Zaremba
 • Zabili ją, zatopili zwłoki, a potem poszli na piwo. Poszukiwania ciała Joanny trwały 24 lata
 • Zaginięcie Iwony Wieczorek to jedna z najbardziej tajemniczych spraw w Polsce. Co się wydarzyło?

  Zaginięcie Iwony Wieczorek to jedna z najbardziej tajemniczych spraw w Polsce. Co się wydarzyło?

  Iwona Wieczorek zaginęła trzynaście lat temu w tajemniczych okolicznościach. O tym, co stało się z 19-latką, od lat spekuluje cała Polska. W ostatnim dokumencie na temat nieznanych faktów z jej życia podjęto temat jednej z analiz, sporządzonej dwa lata po zniknięciu dziewczyny. Miała ona wskazywać, kto mógł być sprawcą zaginięcia Wieczorek i kto składał fałszywe zeznania. Dokument jednak został zniszczony.

  Joanna Zaremba
 • 16-latek zapadł się pod ziemię. Mama chłopca zabrała głos. Ma ważną prośbę

  16-latek zapadł się pod ziemię. Mama chłopca zabrała głos. Ma ważną prośbę

  Rodzina 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego prosi o pomoc w poszukiwaniach nastolatka. Mama chłopca opublikowała poruszający apel w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że nastolatek zniknął w piątek 26 maja i do tej pory nie wiadomo, gdzie przebywa. O pomoc w akcji poszukiwawczej apeluje także policja.

  Joanna Zaremba
 • 8-latka wyszła ze szkoły i ślad po niej zaginął. Trzy lata później siostra popełniła samobójstwo
Więcej o:

zaginięcie