anita kwestorowska

 • Złodzieje luksusu

  Złodzieje luksusu

  Najczęściej podrabiają torby marki Prada, Chanel, Gucci i Louis Vuitton. Do Włoch przyjeżdżają po nie turystki z całego świata. Nie ma co ukrywać, podróbki to już trend, lecz naukowcy przestrzegają "fałszywki czynią z nas fałszywych".

  Anita Kwestorowska
 • Gianni Versace - Uliczny Haute Couture

  Gianni Versace - Uliczny Haute Couture

  Fascynował go luksus. Zawsze kierował się wyczuciem, z pasją tworzył kreacje, które przeciwstawiały się temu, co powszechnie uważano za modne. Gianni Versace, genialny włoski projektant zginął tragicznie w 1997 roku w swojej posiadłości w Miami.

  Anita Kwestorowska
 • Elsa Schiaparelli - moda i surrealizm

  Elsa Schiaparelli - moda i surrealizm

  "Projektowanie ubrań to nie zawód. To sztuka. Jedna z najtrudniejszych i najbardziej rozczarowujących, ponieważ ledwie kreacja jest gotowa, już należy do przeszłości" - mawiała słynna projektantka Elsa Schiaparelli.

  Anita Kwestorowska
 • Coco Chanel - rzeźbiarka mody

  Coco Chanel - rzeźbiarka mody

  Nie była krawcową, ale prawdziwą kreatorką mody. "Kreacja to dar artystyczny - mówiła Coco Chanel - To współpraca krawcowej z czasami, w których żyje. Moda to nie tylko ubrania. Ona jest w powietrzu, na ulicy, niebie. Modą się oddycha. Jest wszechobecna i uzależniona od idei.".

  Anita Kwestorowska
 • Architekt mody - Gianfranco Ferre

  Architekt mody - Gianfranco Ferre

  Gianfranco Ferré, wieloletni kreator strojów Christiana Diora podbił świat kolorem i geometrią. Zwany architektem mody, przeszedł do historii jako jeden z najwybitniejszych i najbardziej oryginalnych projektantów na świecie.

  Anita Kwestorowska
 • Miuccia Prada - królowa minimalizmu

  Miuccia Prada - królowa minimalizmu

  Prada to jedna z głównych i najbardziej charakterystycznych marek lat 90tych. Symbol prostoty i elegancji. Anna Wintour, naczelna amerykańskiego Vouge'a, powiedziała przed laty, że "Prada to jedyny motyw dla którego przyjeżdżamy do Mediolanu".

  Anita Kwestorowska
 • Giorgio Armani - imperium srebrnych orłów

  Giorgio Armani - imperium srebrnych orłów

  Giorgio Armani od ponad 40 lat projektuje kostiumy, meble, elementy wystroju wnętrz, kosmetyki i perfumy z charakterystycznym logo w kształcie orła. To prawdziwy fenomen mody. Jeden z najczęściej nagradzanych projektantów, którego imperium warte jest miliony dolarów.

  Anita Kwestorowska
 • Lou Doillon - 'piękna brzydula'

  Lou Doillon - "piękna brzydula"

  Lou Doillon zwana perfekcyjną "jolie laide" (ładną brzydulą) to jedna z najbardziej rozchwytywanych młodych gwiazd ostatnich lat. Ta francuska "piękność" z łatwością podbija świat mody, kina i fotografii.

  Anita Kwestorowska
 • Bulgari - 125 lat włoskiej biżuterii

  Bulgari - 125 lat włoskiej biżuterii

  Włoska marka Bulgari świętuje 125 rocznicę istnienia. Z okazji obchodów w rzymskim Palazzo delle Esposizioni trwa wielka wystawa "Bulgari. Pomiędzy wiecznością a historią 1884-2009" Na ekspozycji znalazło się ponad 500 klejnotów po raz pierwszy prezentowanych publicznie.

  Anita Kwestorowska
 • Sophia Kokosalaki - dziesięciolecie marki
 • Modelki: Snejana Onopka

  Modelki: Snejana Onopka

  Międzynarodową karierę zaczynała od reklamy Prady w 2005 roku. 12 miesięcy później była już najbardziej rozchwytywaną modelką świata. Dziś Snejana Onopka zwana jest "pięknością z wiecznie zmęczonymi oczami".

  Anita Kwestorowska / stary
 • Modelki: Caroline Trentini

  Modelki: Caroline Trentini

  Uwielbia krótkie spódniczki, siatkówkę i wielkie pokazy. Nie znosi nocnych imprez, woli obiady z przyjaciółmi. Jej sekret na piękno to długi sen, poranna kawa i śniadanie, z którego nigdy nie rezygnuje

  Anita Kwestorowska / stary
 • 16-letnia bizneswoman

  16-letnia bizneswoman

  Kira Plastinina jest właścicielką sieci sklepów z zaprojektowaną przez siebie odzieżą, bohaterką międzynarodowych pokazów mody, oficjalną stylistką rosyjskiego programu telewizyjnego "Star Factory" oraz idolką milionów nastolatek. I nie byłoby w tym wszystkim nic nadzwyczajnego, gdyby nie wiek - rosyjska bizneswoman ma zaledwie 16 lat!

  Anita Kwestorowska
 • Modelki: Chanel Iman

  Modelki: Chanel Iman

  Wszystko zaczęło się od imienia, które wymyśliła dla niej mama na cześć samej Coco Chanel. Późniejsze wydarzenia były już tylko zapowiedzią nadchodzącej kariery.

  Anita Kwestorowska
Więcej o:

anita kwestorowska

 • M jak Mila

  kreacje nawiązują do prac znanych artystów współczesnych takich jak Mondrian, Klimt, Calder i Pollock. Anita Kwestorowska

 • Bulgari - 125 lat włoskiej biżuterii

  jest jedną z najbardziej cenionych, ale i najchętniej podrabianych marek na świecie. Anita Kwestorowska Czytaj w Znam.to: Chusteczki do demakijażu Inglot - świetna jakość za 14 zł

 • Sophia Kokosalaki - dziesięciolecie marki

  , Jennifer Lopez i Anne Hathaway. Anita Kwestorowska W galerii znajdziecie zdjęcia z pokazu wiosennej kolekcji Sophii Kokosalaki! Czytaj w Znam.to: Calvin Klein, Truth - sielsko, zielsko, anielsko (albo słodki zapach zgnilizny)

 • Kto chce zjeść Kate Moss?

  . Kate jest odważna i profesjonalną modelką. To najlepsza modelka na świecie - dodaje Corre. Anita Kwestorowska Więcej modowych newsów znajdziesz w serwisie Moda !

 • 16-letnia bizneswoman

  " lub "baby designer". Anita Kwestorowska Wiadomo, że za pieniądze można osiągnąć dużo. Co jednak, gdy się skończą? Lula dotarła do informacji, że do 24 grudnia, w zaledwie 7 miesięcy od otwarcia, zamknięte zostaną wszystkie sklepy Kiry na terenie USA! Czyżby światowy kryzys finansowy nie ominął

 • Modelki: Snejana Onopka

  i duetu D&G. W rankingu najbardziej popularnych modelek według portalu models.com Snejana zajmuej obecnie 34 miejsce. Anita Kwestorowska & Anna Kołakowska PROFIL Imię: Snejana Nazwisko: Onopka Data i miejsce urodzenia: 15 grudnia 1986, Ukraina Kolor włosów: blond Kolor oczu: niebieski Wzrost: 177 cm

 • Modelki: Caroline Trentini

  models.com. Anita Kwestorowska PROFIL Imię: Caroline Nazwisko: Trentini Data i miejsce urodzenia: 6 czerwca 1987, Brazylia Kolor włosów: blond Kolor oczu: zielone Wzrost: 180 cm Wymiary: 82 - 60 - 90 Rozmiar: 34

 • Giorgio Armani - imperium srebrnych orłów

  nie mogę narzekać, wykonuje taki, a nie inny zawód i bycie rozpoznawalnych to cena jaka muszę zapłać. Staram się jednak wieść życie jak najbardziej normalne". Anita Kwestorowska

 • Modelki: Chanel Iman

  wszystko co tylko jest na świecie. Ja po prostu już taka jestem. W rankingu top modelek Chanel zajmuje obecnie 20 miejsce. Anita Kwestorowska PROFIL Imię: Chanel Nazwisko: Iman Data i miejsce urodzenia: 30 listopada 1989,USA Kolor włosów: brąz Kolor oczu: brąż Wzrost: 175 cm Wymiary: 81 - 58 - 84 Rozmiar: 32 Zobacz także: Chanel