• Dlaczego mężczyznom podobają się długie nogi?

    Każda kobieta chciałaby mieć nogi do nieba. Nie od dziś wiadomo, że długie nogi są przez panów uznawane za atrakcyjniejsze. Ale właściwie dlaczego mężczyźni częściej oglądają się za długonogimi kobietami?

    PMS,
  • 10 największych kłamstw, w które wierzą kobiety

    Kobiety zbyt chętnie wierzą w kłamstwa: od stereotypów po zwykłe męskie ściemy. A negatywnych tego skutków jest wiele - od braku wiary we własne możliwości, po leniwe i destrukcyjne trwanie w zakłamanej rzeczywistości.

    Monika Mężyńska,
  • Selfie z delfinem albo rekinem? Czy ludzie są coraz głupsi?

    Nie potępiam, ani nie drwię z ludzi, którzy MUSZĄ publikować swoje zdjęcia na fejsie. Nie potępiam tego zjawiska, dopóki ci ludzie nie robią sobie zdjęć z dzikimi zwierzętami, doprowadzając je przy okazji do śmierci.

    Magda Acer,
  • Mam 170 cm i 88 kg wagi. Naprawdę mężczyzn to brzydzi? [LIST]

    Mam 170 cm i 88 kg wagi. Naprawdę mężczyzn to brzydzi? [LIST]

    Jestem ładna, ale za gruba. Nie mogę schudnąć. Czy to już oznacza, że nie mogę się podobać? - pyta nasza Czytelniczka, a seksuolog Izabela Jąderek w programie "Dobry Seks" próbuje wyjaśnić, skąd się bierze kanon piękna i dlaczego co za dużo, to już nie kręci.

    To nieprawda, że dla każdego mężczyzny atrakcyjne są kobiety o sylwetce modelki, a ci, którzy preferują puszyste, muszą być zaburzeni. Na pewno niepokojące jest, gdy partner robi wszystko, aby partnerka była otyła. Tzw. wypasacze marzą o w pełni uzależnionych kobietach, o wadze 200 kg i więcej...

    Większość panów pragnie jednak kobiety ani za chudej, ani zbyt okrągłej, bo to świadczy o dobrym zdrowiu, formie, kondycji i płodności. Co, jeśli sylwetka z czasem się zmienia? "Ona o siebie już nie dba", "Usidliła mnie i teraz się nie stara" - czy takie myślenie jest częste i słuszne?

    W programie także o tym, jak nawyki żywieniowe wpływają na jakość seksu.

    'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.

    Dobry seks,
  • Trzy najbardziej absurdalne tegoroczne trendy w makijażu

    Czy wiesz, jak w tym sezonie pomalować usta? Jaki jest najmodniejszy manicure? Co jeszcze możesz sobie wykonturować przy pomocy bronzera i szminki? Nie? Wobec tego ten przewodnik po wiosennych trendach jest dla ciebie!

    Marta Lewin,