sport

 • Foch na Legii - takie były Walentynki

  Foch na Legii - takie były Walentynki

  "LEEGIA PAANY! - nie, nie zwariowałam, przynajmniej nie całkowicie. Po prostu nasza wesoła redakcja spędziła Walentynki na meczu - nic bowiem nie mówi lepiej "Kocham cię" niż wrzask z tysięcy gardeł. A może to było inne słowo? W każdym razie też na "k".

  Kasia Nowakowska
 • 6 sposobów na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi: ignorować, bojkotować czy jarać się sportem?
 • Przyjemne z pożytecznym. Ćwicz i czytaj z Miss Olgu
 • 4 (kolejne) rzeczy, które przeszkadzają ci w uprawianiu sportu
 • Dzieciaki, narty i wy. Kilka praktycznych porad w dziesięciu punktach

  Dzieciaki, narty i wy. Kilka praktycznych porad w dziesięciu punktach

  Jeśli jesteście jednocześnie narciarzami i rodzicami z krótkim stażem, ten tekst może się Wam przydać. Lakonicznych odpowiedzi na pytania kiedy wreszcie można wypchnąć własne potomstwo na dechy jest już sporo, a co z praktyką? Postaram się Wam opowiedzieć jak to było u nas i podpowiedzieć Wam jakieś dobre rozwiązanie.

  Dominika
 • Sześć rzeczy, które przeszkadzają ci w uprawianiu sportu
 • Ciała sportowców - umięśnione na różne sposoby [ZDJĘCIA]

  125 sportowców uprawiających różne dyscypliny zgodziło się na uwiecznienie na zdjęciach swoich ciał. Wysocy, niscy, smukli, mocno zbudowani - idealnie dopasowani do wyzwań, którym codziennie muszą stawiać czoła na stadionach i w halach sportowych.

  Ola Długołęcka
 • Ewa Chodakowska - motywacyjny bełkot tnie jak skalpel

  Ewa Chodakowska - motywacyjny bełkot tnie jak skalpel

  Ewa Chodakowska - sądząc po niej samej a także efektach jej ćwiczeń, które widzę u koleżanek - jest świetną trenerką. W ogóle nie zamierzam z tym dyskutować. Więcej: chętnie bym skorzystała z dobrodziejstw. Ale nie mogę, bo jak słyszę ten jej motywacyjny bełkot, to od razu mam ochotę zjeść ciasteczko i popić kolą (z wódką), a przynajmniej znaleźć się jak najdalej od tego sekciarskiego klimatu.

  Kasia
 • Stanowcza Maria Kang: weź się za siebie i przestań wymyślać kolejne wymówki

  Stanowcza Maria Kang: weź się za siebie i przestań wymyślać kolejne wymówki

  Dziewczyny mi podesłały taką panią. Bo, wiecie, wszystko co związane z fitnessem mnie kręci. Nazywa się Maria Kang, ma troje dzieci i twierdzi, że nie jest zawodową "panią od fitnessu?. Moim zdaniem to widać, ale umówmy się - wygląda spoko. A nawet super bardzo dobrze, jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że w ciągu kilku ostatnich lat urodziła trzech synów. Rok po roku. Jeden ma 3, drugi dwa, a trzeci niecały rok. I co, można? Jak widać można.

  Rączka
 • Szkoła fitnessu dla niegrzecznych dziewcząt

  Szkoła fitnessu dla niegrzecznych dziewcząt

  Bezgranicznie podziwiam moje koleżanki, które z żelazną konsekwencją i oddaniem poddają się katorżniczym reżimom dietetyczno-fitnessowym. Chciałabym być taka jak one, jak dorosnę. Na razie z braku czasu, sił, pomysłu i odwagi wyczyniam coś, co roboczo nazwałam sobie "Szkołą fitnessu dla niegrzecznych dziewcząt". Proszę: nie próbujcie tego w domu!

  Kasia
 • Stop zwolnieniom z WF-u! Kolejna akcja, która nic nie zmieni?

  Stop zwolnieniom z WF-u! Kolejna akcja, która nic nie zmieni?

  Napisała do nas Pola zainspirowana kampanią, która ma powstrzymywać rodziców przed zwalnianiem dzieci z zajęć wychowania fizycznego. Tylko czy problemem są rodzice, czy sposób w jaki prowadzi się w szkole WF?

  Nadesłane do Redakcji
 • Z dzienniczka ekstremalnego debiutanta: nigdy nie jest za późno na pierwszy raz

  Z dzienniczka ekstremalnego debiutanta: nigdy nie jest za późno na pierwszy raz

  Nie, nie, nie, to niemożliwe, tu musi chodzić o coś zupełnie innego - orzekł mój własny prywatny małżonek patrząc jak na wąskiej, osiedlowej uliczce jakiś, na oko trzydziestoletni koleżka, biegnie podtrzymując rower długonogiej, też trzydziestoletniej brunetce. Ta zaś w pełnym rynsztunku - kask, ochraniacze na kolana, bardzo krótkie spodenki i obcisła koszulka - z przerażonym uśmiechem udawała, że wcale się nie wywali, gdy tylko on puści ramę, a jej przyjdzie popedałować samej.

  Dominika
 • Bieganie doprowadza mnie do seksu...

  Bieganie doprowadza mnie do seksu...

  Nasza Korespondentka z Wydziału Odzyskiwania Zdrowego Rozsądku, która co poniedziałek odkrywa przed nami meandry urzędowej rzeczywistości, postanowiła raz dla odmiany porzucić tematykę biurowo-pracową i zająć się czymś przyjemniejszym... choć właściwie to historia pewnej klęski!

  Nadesłane do Redakcji
 • Podkręć mnie jak Beckham: najsmaczniejsze sportowe ciacha
 • Metoda na brzuszek? Jak mawiał Lenin: ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!

  Metoda na brzuszek? Jak mawiał Lenin: ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!

  Jak co roku, przychodzi ten moment, kiedy wiele z nas staje przed lustrem i stwierdza "lato już za chwilę, a ja nadal gruba?. Cóż, w tym roku pogoda daje nam szansę - jeszcze trochę deszczowych dni przed nami i można coś z tym zrobić (poza kupowaniem maskujących brzuszek bluzek i tunik).

  Natalia
 • List od Ani: Mój chłopak Orbitrek - historia wzgardzonych uczuć

  List od Ani: Mój chłopak Orbitrek - historia wzgardzonych uczuć

  A tyle sobie człowiek obiecywał! Wierność! Uczciwość! Że Cię nie opuszczę codziennie rano i wieczorem albo chociaż rano albo chociaż wieczorem. Niestety, jak to ze związkami bywa, jedne przetrwają, inne nie. I tylko zawsze pozostaje pytanie, czy dało się jakoś ten związek uratować?

  Ania
 • Pół życia zwolnienia z WF: jak to się stało, że biegam? Cz. 2
 • Pół życia zwolnienia z WF: jak to się stało, że biegam? Cz. 1

  Pół życia zwolnienia z WF: jak to się stało, że biegam? Cz. 1

  Nie wiem, czy teraz się coś w tej kwestii zmieniło, ale za czasów mojej podstawówki (30 lat temu) wychowanie fizyczne służyło do tego, żeby dręczyć dzieci źle dobranymi ćwiczeniami i zniechęcać szczeniaki do jakiejkolwiek fizycznej aktywności. Nikogo nie obchodziło, że trzynastolatka, która zaczęła rosnąć w tempie bambusa może mieć niejakie problemy z kondycją i że zmuszanie na przykład jej do biegu na 600 metrów, dopóki nie zacznie rzygać na murawę jest średnim pomysłem, a uparte kontynuowanie procederu - jeszcze gorszym.

  Aleksandra
 • Uprawiacie sporty? Wolicie być umięśnione, niż chude? Przysyłajcie swoje sportowe zdjęcia!
 • Dlaczego laski wolą być chude niż umięśnione?

  Okej, jestem typem sportowca. Trenowałam od najmłodszych lat. Akrobatykę, tenis, lekkoatletykę (biegi na średnie dystanse), potem łyżwiarstwo szybkie, pływanie, judo. Potem na jakiś czas przestałam trenować, a potem znowu zaczęłam. Tańce, bo zawsze chciałam tańczyć i uważam, że tancerki mają najpiękniejsze ciała. Teraz kręci mnie fitness - każdy, byle mocno, byle dużo, byle się spocić i najlepiej jeszcze, żeby zakwasy były.

  Ręka
 • Ruch to zdrowie! Tak się gimnastykowano przed laty
 • Jazda na rowerze jest modna! Jesteś trendy?

  Jazda na rowerze jest modna! Jesteś trendy?

  Leonardo DiCaprio, Magdalena Cielecka, Justin Timberlake to tylko niektóre z licznych gwiazd często korzystających z zalet roweru. Jest  nie tylko środkiem lokomocji ale także elementem stylu z jego ekologicznym i fitnessowym aspektem.

  ola długołęcka
 • Olimpiada - igrzyska sprzed lat

  Olimpiada - igrzyska sprzed lat

  Przed Londynem w 2012 roku, Letnie Igrzyska rozegrano m.in. w Los Angeles i Berlinie. Jak wyglądały zawody i ich organizacja w 1932 i 1936 roku?

  Ola Długołęcka
 • Gwiazdy - wielkie zmiany małym kosztem

  Gwiazdy - wielkie zmiany małym kosztem

  Można zmienić wszystko albo tylko jeden element, aby efekt końcowy całkowicie odmienił wygląd. Jak to zrobić? Zobacz, co zrobiły gwiazdy.

  ola długołęcka
 • Najmodniejsze sporty

  Najmodniejsze sporty

  Przygotowania do lata w bikini idą pełną parą? To świetnie! Jeśli jednak jeszcze nie zaczęłaś treningu, sprawdź, co się teraz ćwiczy!

  ola długołęcka
 • Sportowe wyczyny sprzed lat

  Sportowe wyczyny sprzed lat

  Co się zmieniło w sporcie? Trochę o dyscyplinach i technikach na nostalgicznych zdjęciach i w komentarzach dziennikarza sportowego Marka Rudzińskiego.

  ola długołęcka
 • Najseksowniejsze sporty

  Najseksowniejsze sporty

  Kobiety podziwiają wspinaczy. Badania przeprowadzone na brytyjskim uniwersytecie wykazały, że zdaniem płci pięknej wspinaczka skałkowa jest najseksowniejszym sportem.

  kk
 • W czym biegają gwiazdy?

  W czym biegają gwiazdy?

  Jogging jest jedną z ulubionych aktywności gwiazd. Nawet strój sportowy można dobierać bardzo indywidualnie. Zobaczcie, na co stawiają celebrytki!

  norma_jeane
 • Co marka Chanel ma wspólnego ze sprzętem sportowym?
 • Trenujesz? Pij mleko!

  Trenujesz? Pij mleko!

  Napoje energetyzujące dla sportowców stają się coraz bardziej popularne, bo zaliczamy je do grupy napojów funkcjonalnych. Naukowcy zachęcają, by zamiast nich wybrać mleko.

  K.B.
Więcej o:

sport

 • Kreuj sport na własnych warunkach z marką Demix dostępną w GO Sport

  ?Sport jest tam, gdzie Ty? to hasło, o które opiera się filozofia Demix, wychodząc z założenia, że w aktywności fizycznej nie chodzi o bicie światowych rekordów, a najważniejsze są indywidualne osiągnięcia i motywacje oraz to, jak sport wpływa na codzienność każdego człowieka. Marka pragnie

 • Najseksowniejsze sporty

  W badaniu wzięło udział 6 tysięcy osób. Miały one wskazać sport, którego uprawianie najbardziej je pociąga u płci przeciwnej. 57 procent kobiet uznało, że jest nim wspinaczka i okrzyknęły tym samym wspinaczy najbardziej seksownymi sportowcami. Zdaniem naukowców mężczyzna, uprawiający wspinaczkę

 • Golf to sport dla każdego

  . Z roku na rok widać jak wśród Pań rośnie zainteresowanie tą dyscypliną sportu. Najważniejsze podczas gry są precyzja, wytrwałość i dobra kondycja fizyczna. Fot. JACEK KUCHARCZYK Ale nie zapominajmy, że żeby dobrze grać trzeba też się dobrze czuć, być pewnym siebie. Nie bez znaczenia jest zatem strój, w

 • Sport na dziś: Deskorolka

  ulubiony sport także z dala od wody. Już w latach trzydziestych w Kalifornii śmigano na deskach ;) Zabawa rozkręciła się w latach siedemdziesiątych, a w Polsce pojawiła się 20 lat później. To właśnie w latach dziewięćdziesiątych rozwijała się polska kultura hip-hopowa, która jest nieodłącznie związana

 • Konkurs Avanti i Panache Sport

  Konkurs trwa od 30 marca od godz.12:00 do 15 kwietnia do godz. 23.59 Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jeden z 20 biustonoszy marki Panache Sport, odpowiedz na pytanie: O ile procent Panache Sport redukuje ruch biustu podczas wykonywania ćwiczeń? a) 65% b) 83% c) 52% SMS-a o treści " AVPanache

 • Prezenty dla miłośnika sportu

  Jeżeli masz w otoczeniu kogoś, kto kocha sport i potrzebujesz kupić dla niego/dla niej odpowiedni prezent to przygotowaliśmy parę pomysłów. Możesz na przykład wykupić takiej osobie karnet na siłownię lub na basen. Albo kupić bilet na mecz lub karnet na większą ilość meczy. Do takiego karnetu warto

 • Judo - sport dla każdego

  Jeśli słyszeliście o jiu-jitsu, powinniście wiedzieć, że judo od tego właśnie sportu się wywodzi. Jego twórcą był Japończyk - Jigoro Kano - żyjący w drugiej połowie XIX wieku. Przez wiele lat trenując jiu-jitsu, postanowił udoskonalić znane już techniki, a także opracować nowe. Założył własną

 • Glam sport

  Glam sport łączy sportowy luz z wielkomiejskim szykiem. Stawia na nonszalancję i nowoczesną geometrię, dzięki czemu nie ma nic wspólnego z napompowanymi, sztucznymi stylizacjami. Najważniejsza zasada? Ubrania muszą być funkcjonalne i nie mogą krępować ruchów. Jednym słowem ma być nam wygodnie. Glam

 • Stylowy sport według Etam

  Niejednokrotnie słyszałaś, że aby uprawiać sport potrzebujesz wyłącznie chęci, a modne ubrania to przeżytek? Teoretycznie tak, jednak istnieją co najmniej trzy mocne argumenty dlaczego warto zainwestować w sportową odzież. Po pierwsze - stabilizacja biustu. Każdy dynamiczny sport sprawia, że biust