ludzie

 • Masz pracę? To, do jasnej cholery, pracuj!

  Masz pracę? To, do jasnej cholery, pracuj!

  Wśród współpracowników naszej Czytelniczki znalazłoby się - według niej - sporo takich, co przychodzą do pracy wypić kawę i pogadać, a nie pracować. A tymczasem pracę należy szanować!

  Nadesłane do Redakcji
 • Referencje w internecie - nie warto być szczerym?

  Referencje w internecie - nie warto być szczerym?

  "Wystawiając referencje komuś, wystawiamy tak naprawdę referencje samym sobie" - pisze nasza Czytelniczka. Choć historia przez nią opowiadana - i jej finał w referencjach - trochę nas zastanawia...

  Nadesłane do redakcji
 • Mrówki, bąki, korpoluchy... - subiektywny ranking korpozwierzów
 • Trzy typy rozmówców, którzy mnie męczą

  Trzy typy rozmówców, którzy mnie męczą

  Wymiana zdań pomiędzy ludźmi nazywana jest rozmową. W niektórych przypadkach komunikacja werbalna bardzo szwankuje i robisz wszystko, żeby nie przebywać w pobliżu osoby, która cię drażni.

  Miss Olgu
 • Pieprzony los nadwrażliwca, czyli te irytujące typy

  Pieprzony los nadwrażliwca, czyli te irytujące typy

  Mój drogi, krytyczny, chłodno oceniający Czytelniku - nie wątpię, że znasz ten gatunek. Niejeden raz jego przedstawiciel stanął ci na drodze. Albo wręcz wpadł pod nogi. Przyznaj, miałeś ochotę dobić celnym kopem, co? Rozumiem Cię. Też tak często mam.

  Aleksandra
 • Każda z nas ma w sobie coś z detektywa Monka

  Każda z nas ma w sobie coś z detektywa Monka

  Zastanawiałam się kiedyś nad tym, jak red. Nacz postanowiła skompletować swój zespół. Co ją podkusiło, żeby zaproponować pisanie tekstów właśnie mi, osobie, która wcześniej z pisaniem nie miała specjalnie dużo wspólnego? Czemu wybór Kasi padł właśnie na pozostałe dziewczyny? Nigdy nie zadałam jej tego pytania, bo postanowiłam sama dojść prawdy.

  Miss Olgu
Więcej o:

ludzie